Naked Dinner LGBT Temalı Japon BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Naked Dinner LGBT Temalı Japon BL Dizi

Zenra Meshi

İşten izin alarak kırsala büyükannenin evine gider. Burada Miki ile tanışacaktır. Miki, büyükanne ile yemek yapan ve dünya mutfağı hakkında hayallerini gerçekleştiren genç bir adamdır.

Love Syndrome III (2023) Tayland BL dizi
A Shoulder to Cry On Güney Kore BL Dizi
Sing My Crush (2023) Güney Kore BL Dizi

Naked Dinner LGBT Temalı Japon BL Dizi. Orijinal adı Zenra Meshi olan LGBT temalı BL dizi 12 bölüm. Yemek konulu, yiyecek temalı, gay sevgili, eş cinsel aşk temalarına sahip drama Asya BL dizileri izlemeyi seven izleyici için standart bir yapım. Yan konuları olmayan, basit dizi izleyicisine bol bol doğal ortam görüntüsü de sonacak.

Yüzlerce LGBT temalı fimler Bİ diziler, belgeseller, Netflix, Prime Video LGBT temalı yapımları için site menüsüne bakabilirsiniz. Yukarıdaki renkli düğmelere dokunarak en popüler kategoriere ve fim/dizilere erişim sağlayabilirsiniz.

Japan BL Naked Dinner

Naked Dinner LGBT Temalı Japon BL Dizi

İş yerinde her işi bitiren ve çok iyi işler çıkaran Ichijou için tek yaşantısı ev ve iş arasıdır. İş yerindeki yoğunluğunun çoğu iş arkadaşlarını ve müdürlerini kıramamasından kaynaklanır. Çok sevdiği büyükannesi kırsada yaşar. Büyükannesi ile arada bir video sohbet yapar. Birgün büyük annesinden altı ay önce yazılmış, zaman kapsülü niteliğinde mektup alan Ichijou, bütük annesinin öldüğünü anlayacaktır.

Naked Dinner LGBT Temalı Japon BL Dizi
Naked Dinner

İşten izin alarak kırsala büyükannenin evine gider. Burada Miki ile tanışacaktır. Miki, büyükanne ile yemek yapan ve dünya mutfağı hakkında hayallerini gerçekleştiren genç bir adamdır. O da bu kırsalda yalnız biridir. İlk başta orada kalmak istemeyen Ichijou, büyükannesinin yolundan gitmeye karar verir.

Miki ise bu yeni şehirli arkadaşının yemekleri çıplak yeme alışkanlığını çok tuhaf bulur. Yine de ona memek yapmayı öğretecektir. İşlerini bitiren Ichijou hemen kırsala döner. İki erkek arasında bir çekim de başlamıştır. Acaba iki yalnız adam birbirlerini sevecek midir? Başka sürprizler de var mıdır?

Sakin ve bilindik LGBT temalı BL dizi izleyicisine ortalamaya yakın bir izleme keyfi sunacak. Doğal ortam, kırsal yaşamı, y emekler, sebzeler arasında gelişen bu basit öykü izleyicisine çerezlik bir dizi sunuyor.

Dizi punalaması mydramalist

6.6
TOPLAM PUAN
Screenplay: 6
Oyunculuk: 7
Görüntü: 7
Akıcılık: 6
BL Tema: 7
Naked Dinner LGBT Temalı Japon BL Dizi

Yorumlar

WORDPRESS: 0