Naomi and Ely’s No Kiss List 2015, LGBT Temalı Film

Ana SayfaGay LGBT Film

Naomi and Ely’s No Kiss List 2015, LGBT Temalı Film

Naomi ve Ely'la Öpmek Yok Listesi

İki arkadaş öpmeyecekleri erkeklerin listesini çıkarır. Listedeki erkekler için kavga etmeyecekler ve öpmeyeceklerdir.

The Thing About Harry (2022) LGBT Temalı Film
Bros (2022) LGBT Gay Temalı Film
Spoiler Alert 2022, LGBT Temalı Film

Naomi and Ely’s No Kiss List 2015, LGBT Temalı Film. Naomi ve Ely’la Öpmek Yok Listesi olarak da biline Rachel Cohn, David Levithan tarafından 2008 yılında yayımlanan LGBT temalı romanın beyazperde uyarlaması. Komedi, romantik komedi, gay aşk, gay sevgili, BL kategorilerindeki film Amarikan yapımı ve 90 dakika uzunluğunda. Gay arkadaş, hetero kız eş cinsel erkek arkadaş temalarının da olduğu film bu türün izleyicileri için iyi fakat bilindik bir izle unut tarzında olacak.

Naomi and Ely’s No Kiss List 2015, LGBT Temalı Film

Çocukluktan beri aynı apartmanda yaşayan Naomi ve Ely çok iyi arkadaştır. Naomi’nin babası Ely’nin lezbiyen annelerinin biri ile geçici bi rilişki yaşamış, sonra evi terketmiştir. Annesi sürekli psikoz halinde olan Naomi her şeye rağmen yaşamaya devam eder. Üniversitede de Ely ile çok iyi arkadaştır. Fakat arkadaşının eş cinsel olduğunu bile bile ona âşık olmuş bunu da saklamaz.

Naomi and Ely's No Kiss List 2015, LGBT Temalı Film
Naomi and Ely’s No Kiss List 2015

İki arkadaş öpmeyecekleri erkeklerin listesini çıkarır. Listedeki erkekler için kavga etmeyecekler ve öpmeyeceklerdir. Her ikisi de artık birbirlei ile olan yakınlıklarını azaltıp kendi yaşamlarına odaklanıp sevgili bulmaları gerekir. Naomi sonunda bir sevgili bulacaktır her ne kadar bu yeni çocukla pek kaynaşamasa da onunla çıkmaya devam eder. Tam bu sırada Ely, Bruce II adını koydukları Naomi’nin erkek arkadaşı ile sevgili olacaktır.

Artık araları açılan iki çocukluk arkadaşı birbirlerini görmezden gelir. Bu sırada Gabriel adındaki bina görevlisi ile çıkmaya başlayan aradığı erkeğin o olduğuna karra veren Naomi arkadaşı ile barışır. Artık birbirlerindne ayrılıp kendi yaşamlarını kurma zamanıdır ve en öbnenlisi de arkadaş kalmaya devam etmeleridir.

Bilindik ve basit bir LGBT kitap uyarlaması film romantik komedi seven BL izleyicisi için izle unut niteliğinde. Ağır bir konusu ve sosyal mesajı olmayan film oldukça basit bir anlatıma sahip. Biraz da akmıyor denilebilir. Yine de özellikle sevgilinizle izleyeceğiniz, izle-unut çerezlik bir film denile bilir.

Film puanlaması IMDb

6.4
TOPLAM PUAN
Screenplay: 6
Oyunculuk: 7
Görüntü: 6
Akıcılık: 6
LGBT Tema: 7
Naomi and Ely's No Kiss List 2015 Puanlaması

Yorumlar

WORDPRESS: 0