Naughty Babe 2023 Tayland LGBT BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Naughty Babe 2023 Tayland LGBT BL Dizi

Çocukluğundan kalma parça parça anılarında sürekli bir arslan gören ve bunun dışında neredeyse çokluğunu hiç hatırlamayan Khondiao, çocuklu arkadaşı olan Yi ile uzun bir birliktelik içindedir.

Sing My Crush (2023) Güney Kore BL Dizi
Laws of Attraction (2023) Tayland BL Dizi
My Dear Gangster Oppa Tayland LGBT BL Dizi

Naughty Babe 2023 Tayland BL Dizi. LGBT temalı Tayland yapımı BL dizi, BL roman uyarlaması dizilerden. 8 bölümlük dizinin her bmlümü 47 dakika uzunluğunda. Dizi, gay aşk, gay sevgili, LGBT diziler, eşcinsel evlilik gibi temalarda izleyicinin karşısında. Tabii ki izleyici bilindik bir eşcinsel (Thai BL series) temalı Tay dizisi izleyecek. Şimdi sıra dizinin konusu ve incelemesinde.

Naughty Babe 2023 Tayland LGBT BL Dizi

Çocukluğundan kalma parça parça anılarında sürekli bir arslan gören ve bunun dışında neredeyse çokluğunu hiç hatırlamayan Khondiao, çocuklu arkadaşı olan Yi ile uzun bir birliktelik içindedir. 2026 yılında eş cinsel evliliğin yasal olduğu Tayland’da onlar da evlenmek niyetindedirler. Fakat Diao, sevgilisinden oldukça sıkılmıştır. Onun sürekli işleriyle ilgilenmesi, meydanın ilgisinin üzeribde olması nedeni ile kendine vakit ayrılmadığını ve bir de aldatıldığını düşünür. Karar vermiştir sevgilisini terkedecektir.

Naughty Babe 2023 Tayland LGBT BL Dizi
Naughty Babe 2023

Bunun için hazırlığını yapan Khondiao İsviçre’ye kaçacaktır. Orada ddah önce bulunmuştur ve bir arkadaşının yanına gidecektir. Havaalanına gider ve bu sırada durumu öğrenen Hia Yi, havaalnına giderken trafik kazası geçirir. Hafif yaralanır çok kısa bir hafıza kaybından sonra kendine gelir. Artık sevgilisi ile daha fazla vakit geçiröeye karar verir.

Ayrıca çocukluk hatıraları ve yaşadığı şokla unuttuğu bazı ayrıntıları da anımsamaya başlar. Aslında iki sevgilinin birlikteliğinin, ailelerinin arasındaki çok karanlık çıkar ilişkilerine dayalıdır. Onların birbirine olan bağlığını iki aile oldukça kötü kullanacaktır.

BL roman uyarlaması dizi bilindik Tayland LGBT diizlerinden. Roman uyarlaması olsa da fazla derinliği olmayan, gerek screenplay gerekse öyküde sosyal mesajların ve özgünlüğün olmadı dah aönce benzerlerininin defalarca yapıldığı bir diziyi daha BL izleyicisi izleyecek. Dizi ortalamaya yakın bir izleme keyfi sunacak. Orijinal ve kalıp dışında bir şeyler izlemek isteyen izleyici başka LGBT temalı dizilere bakabilir.

Dizi puanlaması mydramalist

6.4
TOPLAM PUAN
Screenplay: 6
Oyunculuk: 7
Görüntü: 6
Akıcılık: 6
BL Tema: 7
Naughty Babe 2023

Yorumlar

WORDPRESS: 0