Never Let Me Go (2022) Tayland LGBT Drama Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Never Let Me Go (2022) Tayland LGBT Drama Dizi

Nuengdiao, ülkenin tanınmış zengin ailelerinden biri olan Kiattrakulmethee ailesinin tek vârisidir. Her şey iyi giderken doğum gününde babası bilinmeyen bir kişi tarafından öldürülür.

Not Me (2021) Tayland BL, LGBTQ Gay Temalı Dizi
Unforgotten Night (2022) Tayland LGBT BL Dizi (TV Series)
Once Again (2022) Güney Kore LGBT Dizi

Never Let Me Go (2022) Tayland LGBT Drama Dizi. 12 bölümlük Tayland gay LGBT konulu (temalı) diziler kategorisindeki yapım 12 bölüm. Her bölüm ortalama 53dk uzunluğunda. Asya gay dizileri, Tayland LGBT dizileri, gay diziler, BL (boys’love) kategorisi izleyicisi için ortalama bir yapım. Gay okul, gençlik dizileri, eşcinsel aşk, gençlik aşkı, intikam, aile sorunları, gay mayfa gibi etiketleri de bulunan dizi meraklısı için izleme listesine eklenebilecek bir yapım. İzleyici başrol oyuncuları Fish Upon the Sky, Dark Blue Kiss, Our Skyy gibi başarılı ve beğenilen LGBT gay temalı dizilerden tanıyacaktır.

Daha fazla LGBT gay diziler, filmler, Netflix orijinal yapımları, şov programları, belgesel yapımlar için yukarıdaki hızlı düğmeleri kullanabilirsiniz. Yüzlerce BL (boys’ love) film ve dizileri için site menüsüne bakabilirsiniz.

Never Let Me Go (2022) Tayland LGBT Drama Dizi

Nuengdiao, ülkenin tanınmış zengin ailelerinden biri olan Kiattrakulmethee ailesinin tek vârisidir. Her şey iyi giderken doğum gününde babası bilinmeyen bir kişi tarafından öldürülür. Şirketin ve işlerin başına annesi geçer. Diğer taraftan amcası bu duruma razı olmaz, şirketin ve ailenin tüm yetkisini ve mal varlığını kendi üzerine almak niyetindedir. Pis işleri ve hukuksuz uygulamaları ile potansiyel suçlu olan amca bir yandan aile için kötü planlar kurarken Nuengdiao ile aynı okula giden oğlu bu durumdan memnun değildir.

Never Let Me Go (2022) Tayland LGBT Drama Dizi
Never Let Me Go (2022)

Diğer yandan Nuengdiao koruması olarak ailenin emektar makam şoförü Chanon, oğlu Palm’ı yaşadığı küçük kasabadan getirir. Hem okul arkadaşlığı hem de korumalık yapacaktır. Klasik Tayland yapımı LGBT gay telalı dizilerden, izleyicinin bildiği, genç efendi-hizmetçi kalıbı, genç efendi-hizmetçi aşkı ve aralarındaki sosyal statü farkları ön plana çıkacaktır.

Okula beraber gidip gelen ama aralarında oldukça mesafe ve resmiyet olan iki erkek arasında bir şeyler olacak gibidir. Fakat okulda, Nuengdiao ile arkadaş olan Ben ciddi bir rakip olarak ikilinin arasına girmiştir. Diğer yandan Chopper da bu aşk girdabındadır.

Never Let Me Go (2022) Tayland LGBT Drama Dizi
Never Let Me Go (2022)

Aileler ise güç ve daha fazla mala sahip olma hırsı ile birbiri ile savaşırken, Nuengdiao babasının katilini bulacak mıdır? Amcanın planları nelerdir? Palm ile bütün mesafeler aşılıp aralarında bir aşk, birliktelik olacak mıdır? Klasik ve bilindik belki onlarca defa dizilere konu olan genç-efendi ve hizmetçisi; ailelerin çatışması; kötü amca temasını BL izleyicisi bu LGBT gay temalı gençlik dizisinde tekrar izleyecek.

Dizi puanlaması mydramalist

6.8
TOPLAM PUAN
Konu: 7
Oyunculuk: 7
Görüntü: 6
Akıcılık: 7
LGBT Tema: 7
Never Let Me Go (2022) Tayland LGBT Drama Dizi

Yorumlar

WORDPRESS: 0