Night Dream Tayland LGBT BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Night Dream Tayland LGBT BL Dizi

Dream bir gün lise arkadaşı Night ile karşılaşır. Kafeye gelen Night, okulu bitirmek için bitirme tezi olarak bir roman yazacaktır. Romanı için oldukça zorlanır. Bu sırada bu ilginç bir tesadüftür.

Only Boo! (2024) Tayland LGBT Temalı BL Dizi
Time The Series (2024) Tayland LGBT BL Dizi
1000 Years Old Tayland LGBT Temalı BL Dizi

Night Dream Tayland LGBT BL Dizi. 2023-2024, Tayland yapımı BL (LGBT) roman uyarlaması 6 bölümlük dizi, gay aşk, gay sevgili, eşcinsellik konulu. Ayrıca dizi Asya BL dizileri, BL okul, gençlik dizileri gibi kategorilerde. Thai BL series yapımlarındaki genel karakterleri içeren dizinin kısa bir incelemesi ve yorumunda şimdi.

🏳️‍🌈 Daha fazla Asya BL dizileri için buraya dokunun.

Night Dream Tayland LGBT BL Dizi Konusu

Okulu bitirip kendine küçük kafe açan ve en akın arkadaşları ile birlikte kafe işletmeciliği yapan Dream bir gün lise arkadaşı Night ile karşılaşır. Kafeye gelen Night, okulu bitirmek için bitirme tezi olarak bir roman yazacaktır. Romanı için oldukça zorlanır. Bu sırada bu ilginç bir tesadüftür.

Yıllar önce ayrılan arkadaşlar tekrar buluşur. Dream arkadaşına âşıktır fakat buu ona söyleyemez. Night kız arkadaşı Namvan ile çok yakındır. Namvan, Night’e âşık olduğunu itiraf ederç Night ise zaman ister ve arkadaş olarak kalırlar sadece birgün onu sevecektir.

İki erski erkek arkadaş tekrra karşılaşınca işler karışır. Night, kız arkadaşını bırakıp Dream’e âşık olduğunu söyler fakat çabuk düşünce değiştirir. Bu gelgitli durumda arada kalan Night nasıl bir karar verecektir. Night’in ailesi ve ağabeyi de olay akışına girince işler biraz karışacaktır.

Tayland LGBT temalı BL dizilerin genel içeriğini izleyicisine verecek olan dizi ortalamanın biraz altında bir izleme kalitesi sunacak. İzleyici için pek innadırıcı olmayan donuk karakterler ve fazla sakin, içinde ateşli BL sahnelerinin olmadığı dizi izleyiciyi bazen sıkacak gibi. Genel olarak BL dizi dünyasının sıradan dizilerinden biri denilebilir.

Dizi puanlaması mydramalist

Yorumlar

WORDPRESS: 0