Night Flight Gay LGBT Film İzle

Ana SayfaGay LGBT Film

Night Flight Gay LGBT Film İzle

Night Flight (Ya-gan-bi-haeng) LGBT filmler arasındadır. Kaliteli bir Güney Kore yapımı olan film eğitim sistemi ve çevrenin etkisi ile kendileri gibi yaşayamayan iki lis eöğrencisinin zorluklarını ko alıypr

Restart After Come Back Home (2020) Japon BL
Uncontrolled Love 1 ve 2 Gay LGBT BL Film
The Cornered Mouse Dreams of Cheese LGBT Gay Film

Night Flight Gay LGBT Film İzle. Eş cinsel, gay temalı filmlerden biri olan Night Fligt LGBT, Dram konuları arasında izlenmeye değer bir sinema filmi. İki gencin macerası, hırçınlıklarını zevkle izleyeceksiniz. Birbirlerine her ne kadar acımazsız davransalar da aslında öyle değildir. Night Flight beğeniyle izleyeceğiniz bir film olacak. Gay aşk, BL (boys’ love themed film) drama, film kategorisindeki yapım 2s 14 dk uzunluğunda. Night Flight 2014 Güney Kore LGBT temalı (BL) filmler arasında.

Yüzlerce LGBT temalı BL diziler, filmler, belgeseller, Netflix, Prime Video, HBO y apımları; Asya BL dizileri ve filmleri için site menüsüne bakabilrisiniz. Yukarıdaki düğmelere dokunarak en popüler içeriğe erişebilirsiniz. Yorum yapmayı unutmayın. Yorumlarınız çok önemli.

BL Film Night Flight

Night Flight (Ya-gan-bi-haeng)

Filmde orta okulda beraber olan üç arkadaş Yong-ju, Gi-Woong ve Gi-Taek lisede de aynı okulda okurlar. Yong-ju Shin eş cinsel bir gençtir ve orta okuldan beri Gi-Woong’a ilgi duymankatadır. Fakat Gi-Woong sert ve belalı biridir. Sürekli kavga eden acımasız birine dönüşmüştür. Okulda herkesi başta eski arkadaşı Gi-Taek olmak üzere haraca bağlamıştır. Yong-ju ile de sürekli kavga halindedirler. Yong-ju bir mobil uygulama ile aynı okuldan tanıştığı gay arkadaşı Joon-woo ile gizlice buluşup arkadaşlıklarını sürdürürler. Kendileri gibi başka kimin olduğunu merak ederler. Herkes gizlenmiştir.

Night Flight

Zamanla Yong-ju’nun kimliği ortaya çıkar. Orta okul arkadaşı Gi-Woong çok katı ve kendini kabullenmeyen biridir. Yine Yong-ju’nun kendisine olan aşkını anlattığı için onu döver ve aşağılar. Sonunda her şey ortaya çıkar. Yong-ju herkes tarafından dışlanır.

O artık diğeridir. Bir pislik gibi muamele görür. Kimliği açığa çıkmasa yalnızlık içinde yaşayacaktır. Gi-Woong kimliğini gizleyerek, özünü reddederek yalnızlık ve kendi ile savaş içindedir. Bunun tam tersi, kimlikleri ortaya çıkınca da yalnızlık ve büyük bir mücadele onları bekleyecektir. En yakın arkadaşları bile kendilerine ihanet etmiştir.

Night Flight Gay LGBT Film İzle
Night Flight (2014)

Cinsel Ayrımlar ve Homofobi

Filmden Gerçeğe
Güney Kore yapımı filmde, eğitim sisteminin de ne kadar berbat olduğunu görmek mümkün. Gaddarlaşan ve zihinsel, duygusal bağları kopan insanlar artık bir diğerinin yaşamını tehdit eder duruma geldiğini film çok güzel anlatmış. Yalnızlık sadece tek kalmak değildir; insan kalabalıklar arasında bile yalnız kalabilir. Başlangıçta söylediğim gibi savaşlar ve katliamların çıkış noktası ile, cinsel ayrımların; ve toplumsal baskıların ve dogmatik inançların çıkış noktası aynıdır.

İkisi de bencillikten, ikisi de yaşamın ve duyguların dogmalara terk edilmesinden kaynaklanıyor. İkisi de bir başkasının yaşamına kastetmekten, kendi fikirlerini tek doğru görmekten kaynaklanıyor. En önemlisi de git gide meta delisi, elektronik eşya delisi oluyoruz bu durumda içsellik ve zihinsel ve duygusal iletişimimiz zayıflıyor.

Film Puanlaması mydramalist

7.4
TOPLAM PUAN
Screenplay: 8
Film müzikleri: 8
Oyunculuk: 7
Görüntü: 7
Akıcılık: 7
Night Flight severek izleyeceğiniz bir film

Yorumlar

WORDPRESS: 0