Nobody Bob Odenkirk Filmi İncelemesi Konusu

Ana SayfaFilm Dizi

Nobody Bob Odenkirk Filmi İncelemesi Konusu

Her dakikası aksiyon dolu bir film

The Adam Project Netflix Filmi Konusu
Yaşam Şifresi Source Code Filmi İzle Konusu İncelemesi
Tenet Film İncelemesi Konusu ve Zamanda Yolculuk

Nobody Bob Odenkirk Filmi İncelemesi Konusu. Bob Odenkirk denildi zaman aklımıza hemen Soul Goodman geliyor. Breaking Bad’in kural tanımaz, pis işler yapan, kartel avukatını sevmeyen var mı? Bu defa CIA ajanı rolündeki Odenkirk aklımızdaki avukat imgesini yine silemedi. O artık sonsuza dek Soul Goodman olacak. Bizde de öyle değil midir? Bir oyuncu en sevilen karakteri hangisi ise onunla anılır. Her zaman iyi bir şey değil tabii ki! Sonuçta kendimizi beyazperdeye, rollere bu kadar kaptırmamalıyız. Zaten film ya da dizi izlediğim de yoktur. Okuyacak yüzden fazla kitap sırada beklerken film ve dizilere fazla bakamıyorum. Özellikle yaz günlerinde İstanbul’un sıcaklarında ne kitap okuyabildiğim var ne de başka bir şey. Neyse konu yine sümen oldu. İlk paragraflar her zaman benim çene çaldığım, lak lak yaptığım paragraflardır. Şimdi filme geçelim. Gecenin 2’si şu yazıyı bitirip uyuyayım.

Daha fazla film ve dizi için buraya dokunun

Nobody Bob Odenkirk Filmi İncelemesi Konusu

Kendi halinde yaşayan eski gizli servis ajanı Hutch huzur ve sakin bir yaşam sürmektedir. Bu huzuru bir gün evine giren iki hırsız tarafından bozulur. İki hırsız evden bir şey alamasalar da olaya müdahale etmediğinden çok eleştiri alan baba Mansell hıncını çıkaracak birilerini arar. Tabii ki bu arada hızların peşine düşüp onları bulur. Hıncını çıkarmak için otobüste serserileri hedef alır. Serserileri bir güzel döver yaralar mahveder, hastanelik eder. Sonunda müthiş bir rahatlığa kavuşur. Ama hastanelik ettiği ve komada olan serserilerden biri Rus mafyası Kuznetsov’un oğludur. İşte burada başına belayı almıştır diyeceğim ama tam tersi olmuştur. Başına belayı alan mafyadır. Adını duyan aklı başında herkes bu eski ajandan kaçar.

Nobody Bob Odenkirk Filmi İncelemesi Konusu

Nobody Bob Odenkirk

Artık mafyanın peşine düşen tek kişilik ordu Hutch, eski arkadaşı ve babası ile mafyaya şavaş açar. Bol bol aks,yon, patlama, silah, kurşun, ateş, havada uçan arabaların olduğu günler başlar. Geleceğe Dönüş’ün çılgın profesörü Brown burada karşımıza baba David Mansell olarak çıkıyor. Emekli FBI özel ajanı David de bu savaşa karışıyor.

Nobody Bob Odenkirk Filmi İncelemesi Konusu

Nobody

İnceleme ve Yorumum

Size sinema yorumcusu gibi bir yorum yapacak halim yoktur. Sıradan yani standart bir izleyiciyim. Filmde öyle bir derinlik yoktur. İzleyin, iyi bir aksiyon filmi eşliğinde eğlenin. Mümkünse en az orta kalitede bir ses sistemi ile filmi izleyin. Çünkü her saniye hız kesmeyen bir kovalamaca ve gümbürtü var. Aksiyon olarak John Wick’i tadındaydı ama onun kadar abartılı değildi. Filmi izleyin, eğlenin ve sonra da unutun. Aksiyon sevenler için izlenilebilir bir film. Amacı da zaten bu değil mi?

Filme puanım IMDb

7.4
TOPLAM PUAN
Konu: 7
Aksiyon: 8
Akıcılık: 8
Oyunculuk: 7
Görüntü: 7
Her dakikası aksiyon

Yorumlar

WORDPRESS: 0