North Sea Texas Gay Temalı Film

Ana SayfaGay LGBT Film

North Sea Texas Gay Temalı Film

North Sea Texas gay temal aşk, drama filmi. Drama ve aşk filmi sevenler için çok iyi bir seçim olacaktır.

LGBT Temalı Gay, BL (Boys’ Love) Güncel Eş Cinsel Filmler
Die Mitte der Welt 2016 Dünyanın Merkezi BL Film
85 Yazı Summer of 85 Gay LGBT Temalı Film Konusu

North Sea Texas (Noordzee, Texas) gay temalı film. 2012 Fransa yapımı film eş cinsel iki gencin öyküsünü anlatıyor. Cinsel kimliğini arayan iki gencin birbirlerine yaklaşmaları ve ailevi sorunlar konu ediliyor. LGBT, gay temalı dram kategorisinde harika bir film. Film, BL (boys’ love) kategorisindeki ortalamanın üstündeki yapımlardan. Gay aşk, LGBT filmleri seven izleyici nu filmi kaçırmamalı.

Daha fazla LGBT filmleri, boys’ love BL izlemek ister misiniz? Cevabınız “evet” ise doğru yerdesiniz. Site menüsünden yüzlerce filme erişebilirsiniz. Yukarıdaki renkli düğmelere dokunarak en iyi filmlere bakabilirsiniz. Yorum yazmayı unutmayın, ne düşündüğünüzü merak ediyoruz.

North Sea Texas Gay Temalı BL Film İzle

North Sea Texas. Pim, Güney Belçika’da kırsalda eski güzellik kraliçesi annesi ile yaşayan kendi halinde bir çocuktur. Annesi, şarkı söyleyerek para kazanan sevimsiz bir kadındır. Pim, yaşadığı kasabada fazla arkadaşı olmayan bir çocuktur. Çok küçük yaşlardan beri annesinin güzellik tacını takmayı sever. Herkesten bir hatıra saklar. Sevdiği herkesten bir eşyayı saklama alışkanlığı vardır. Bu sessiz kasabanın sessiz çocuğu Pim, kendi gibi gay olan Gino ile vakit geçirmeye başlar.

Gino, kendisinden 2 yaş kadar büyüktür ve motosiklet tutkunudur. Gino, kız kardeşi ve annesi ile yaşayan oto tamirci çırağıdır. Pim ve Gino büyürler ve aralarındaki ilişki giderek artar. Gino’nun kız kardeşi Sabrina, Pim’den hoşlanır fakat Pim ile ağabeyinin ilişkisini öğrenince Pim’e artık iyi davranmaz, bütün hayalleri yıkılır.

North Sea Texas gay film

Gino, bir gün ansızın çeker gider ve bir yıl sonra Francoise adlı bir kız ile çıkagelir. Aslında Gino, Pim’e âşıktır fakat büyük bir ikilem yaşar. Francoise’in her şeyi düzelteceğine inanmıştır. Fakat daha sonra Pim’in annesi evi terkeder, Gino’nun annesi de ölür.

Üç arkadaş yapa yalnız kalırlar. Acaba Gino, duygularının gerçek ve değişmez olduğuna ikna olacak mıdır? Pim ile Sabrina aynı eve taşınırlar. Pim, sabırla Gino’yu bekler. Sabrina, garson olarak çalışmaya başlar ve haftanın 3 günü eve bile upramaz. Pim ile olan arkadaşlıkları neredeyse bitmişti. Pim ile Gino psikolojik baskılar ve toplumun beklentilerini ve kendilerini aşabilecekler mi?

Film puanlaması IMDb

7.3
TOPLAM PUAN
Oyunculuk: 7
Akıcılık senaryo: 7
Müzik: 8
İzleyiciyi etkileme: 7
Screenplay: 7
BL Tema: 8
North Sea Texas Puanlaması

Yorumlar

WORDPRESS: 0