North Sea Texas Gay Temalı Film İzle

Ana SayfaGay LGBT Film

North Sea Texas Gay Temalı Film İzle

North Sea Texas gay temal aşk, drama filmi. Drama ve aşk filmi sevenler için çok iyi bir seçim olacaktır.

Azizler (Stuck Apart) Netflix Filmi İzlenir mi?
Gözlerinin Ardında Netflix Mini Dizi İnceleme Konusu
Uysallar Netflix Dizisi Konusu ve İncelemesi

North Sea Texas (Noordzee, Texas) gay temalı film. Eş cinsel iki gencin öyküsünü anlatan bir sinema filmi. Cinsel kimliğini arayan iki gencin birbirlerine yaklaşmaları ve ailevi sorunlar konu ediliyor. LGBT, gay temalı dram kategorisinde harika bir film.

North Sea Texas Filmin kısa bir özeti

North Sea Texas. Pim, Güney Belçika’da kırsalda eski güzellik kraliçesi annesi ile yaşayan kendi halinde bir çocuktur. Annesi, şarkı söyleyerek para kazanan sevimsiz bir kadındır. Pim, yaşadığı kasabada fazla arkadaşı olmayan bir çocuktur. Çok küçük yaşlardan beri annesinin güzellik tacını takmayı sever. Herkesten bir hatıra saklar. Sevdiği herkesten bir eşyayı saklama alışkanlığı vardır. Bu sessiz kasabanın sessiz çocuğu Pim, kendi gibi gay olan Gino ile vakit geçirmeye başlar.

Gino, kendisinden 2 yaş kadar büyüktür ve motosiklet tutkunudur. Gino, kız kardeşi ve annesi ile yaşayan oto tamirci çırağıdır. Pim ve Gino büyürler ve aralarındaki ilişki giderek artar. Gino’nun kız kardeşi Sabrina, Pim’den hoşlanır fakat Pim ile ağabeyinin ilişkisini öğrenince Pim’e artık iyi davranmaz, bütün hayalleri yıkılır.

North Sea Texas gay film

Gino, bir gün ansızın çeker gider ve bir yıl sonra Francoise adlı bir kız ile çıkagelir. Aslında Gino, Pim’e âşıktır fakat büyük bir ikilem yaşar. Francoise’in her şeyi düzelteceğine inanmıştır. Fakat daha sonra Pim’in annesi evi terkeder, Gino’nun annesi de ölür.

Üç arkadaş yapa yalnız kalırlar. Acaba Gino, duygularının gerçek ve değişmez olduğuna ikna olacak mıdır? Pim ile Sabrina aynı eve taşınırlar. Pim, sabırla Gino’yu bekler. Sabrina, garson olarak çalışmaya başlar ve haftanın 3 günü eve bile upramaz. Pim ile olan arkadaşlıkları neredeyse bitmişti. Pim ile Gino psikolojik baskılar ve toplumun beklentilerini ve kendilerini aşabilecekler mi?

Gay temalı bütün filmler için TIKLA

Eş cinsellik gerçekten de günah mıdır? Ya da hastalık mıdır doğrusunu öğrenmek için TIKLA

7.3
TOPLAM PUAN
Oyunculuk: 7
Akıcılık senaryo: 7
Müzik: 8
İzleyiciyi etkileme: 7
Film 7.3 puanı hak ediyor. Sizin puanınız kaç? Yorumlarınızı bekliyorum

Yorumlar

WORDPRESS: 0
error: İçerik Koruması