Nowhere Boys Gölgeler Kitabı Filmi ve Dizisi

Ana SayfaFilm Dizi

Nowhere Boys Gölgeler Kitabı Filmi ve Dizisi

Felix, büyü elementini taşıyan arkadaşları ile yaptıkları büyüler sonucu paralel evrene geçerler. Bu evrende kardeşi yürüyebilir ve bazı değişiklikler vardır.

Akşam Tırnak Kesilir mi? Kesilmesi Günah mıdır?
Kadim Cadılık Öğretisi Wicca Özeti İncelemesi
Nasıl Cadı Olunur? Witch ya da Wicca Nedir?

Gölgeler Kitabı Filmi ve Dizisi. Paralel evren filmleri, çoklu evrenleri konu eden Nowhere Boys dizisinin sinema yani film versiyonu. Dizi çok beğenilmişti. Paralel evrene geçiş, dünyayı kurtarmak temalı Nowhere Boys: The Book of Shadows filmi 1s 20dk uzunluğunda. Gençlik, fantastik yolculuk filmleri, fantezi, drama temaları ağırlıklı. Film 2016 yapımı. Nowhere Boys dizisi ise 4 sezon. İlki iki sezondan sonra oyuncular değişiyor. Fakat konu yine büyü, doğaüstü olaylar, paralel evrenler.

Daha fazla dizi, film, bilim kurgu, zaman yolculuğu, yapay zeka, simülasyon filmleri dizileri gibi yüzlerce film ver dizi sizi bekliyor. Yukarıdaki düğmeleri ve site menüsünü kullanabilirsiniz. Yazar olmak için kırmızı düğmeyi kullanabilirsiniz.

Nowhere Boys

Nowhere Boys Gölgeler Kitabı Filmi ve Dizisi

Felix, okulda ucube olarak nitelendirilen bir öğrencidir. Görünümü, yaşam tarzı nedeni ile dışlanır. Müzik ve büyü, tılsımlar üzerine çalışırken. İstemeden de olsa gerçek bir büyüye ve kitabına ulaşacaktır. Dört büyü elementi hava, su, ateş, toprak birleşerek asıl büyüyü oluşturacaktır. Bunun için arkadaş arayan Felix, bu büyü elementlerindeki arkadaşlarını bulacaktır.

Nowhere Boys Gölgeler Kitabı Filmi ve Dizisi
Nowhere Boys

Felix, büyü elementini taşıyan arkadaşları ile yaptıkları büyüler sonucu paralel evrene geçerler. Bu evrende kardeşi yürüyebilir ve bazı değişiklikler vardır. Fakat paralel evrene geçiş yasaktır, evrenin düzeni sağlanmalıdır. Bunun için peşlerine ruhlar düşecektir. Ayrıca paralel evrene geçerken avrenler arasında sıkışan Andy’yi de kurtarmaya çalışırlar.

Gölgeler kitabı yani The Book of Shadows filminde ise büyüler ayrılır. Artık herkes kendi büyüsünü yapabilecektir. Gölgeler Kitabı’nı almaya dünyaya gelen yeni düşman ile savaşacaklar ve yeni sırlar ortaya çıkacaktır. Andy ise büyü yaparak gizlice diğer evrene geçerek sevgilisiyle görüşerek yine kuralları ihlal eder.

Nowhere Boys Gölgeler Kitabı Filmi ve Dizisi
Nowhere Boys

Paralel evren konulu dizi ve film yapımı çok beğenilen yapımlardan. Antik dönem filozoflarından Empedokles doğada dört madde olduğunu her şeyin bu dört maddeden oluştuğunu düşünmüştür. Bu maddeler de hava, su, ateş ve topraktır. İzleyicinin aklına Empodekles her halde gelecektir. Genel olarak fantezi ve fantastik gençlik, büyü içerikli yapımları seven izleyici için artık bilindik bir yapım denilebilir.

Film puanı: 6.5 Dizi puanı: 7.5 IMDB

Yorumlar

WORDPRESS: 0