Ocean Likes Me Güney Kore LGBT BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Ocean Likes Me Güney Kore LGBT BL Dizi

Daha önce ünlü bir restoranda çalışan Han Bada hayalleri için deniz kenarında bir yerde ufak bir mekanda çok sevilen geleneksel bir yemeği yapmaya başlar.

You’re My Sky (2022) Tayland BL Drama Dizi
Kimi ni wa Todokanai 2023 Japon BL Dizi
To My Star 2021 Movie BL Gay Temalı Film ve Dizi

Ocean Likes Me Güney Kore LGBT BL Dizi. 2022 GagaOOLala yapımı dizi 8 bölümden oluşuyor. Bu mini dizinin her bölümü 15 dakika uzunluğunda. LGBT aşk, LGBT gay sevgili, BL, eşcinsel sevgili konulu dizi ayrıca Asya yapımı BL kategorisine de giriyor. Komedi, aşk, aşçılık, yemek, hayallere ulaşmak gibi temalarıda içeren drama kısa ve öz yapısı ile BL izleyicisi için çerez bir dizi.

Gay aşk, BL, eşcinsellik konulu film, dizi, LGBT temalı yapımlar ve yüzlerce içerik için yukarıdaki düğmeleri ve site menüsünü kullanabilirsiniz. Siteye içerik göndermek ya da yazar olmak isterseniz kırmızı düğmeyi kullanabilirsiniz.

Ocean Likes Me Güney Kore LGBT BL Dizi

Daha önce ünlü bir restoranda çalışan Han Bada hayalleri için deniz kenarında bir yerde ufak bir mekanda çok sevilen geleneksel bir yemeği yapmaya başlar. Fakat bir türlü müşteri edinemez. Oysa aşçılıkta kendine çok güvenen biridir. Kiraladığı mekanın sahibi karın %70’ini alacaktır. Fakat hayallerine ulaşabilmek için az kârı kabul etmiştir.

Ocean Likes Me Güney Kore LGBT BL Dizi

Ocean Likes Me

İşlerin çok kötü gittiği bir günde Tommy ile karşılaşır. Daha doğrusu Tommy’ye araba ile çarpar. Ciddi bir yara almayan Tommy ile Han Bada arkadaş olacaktır. Artık restorana gelmeye başlayan Tommy mekanın iş yapması için reklam yapar ve sosyal medyayı kullanır, insnalara ikramlarda bulunur. Restoran artık büyümüştür, çokmüşteri gelmeye başlar. Tommy ile artık çok yakın hatta sevgili olmuşlardır. Birlikte zaman geçirirler.

Ocean Likes Me Güney Kore LGBT BL Dizi

Ocean Likes Me

Tommy, müziği çok sever ama istediği gibi bir müzisyen olamayınca yaşama küser. Ama hayalleri peşinde koşan Ocean yani Han Bada ile tanışınca onun için çalışmak ister. Yeni büyük bir mekana taşınmak isterler. Bu sırada gelen gazeteci mekanla ilgili olumsuz bir makale yazar. Han Bada’nın eski sevgilisi de olaya dahil olacaktır.

Ocean Likes Me Güney Kore LGBT BL Dizi

Ocean Likes Me

Müzik için hayalleri için sevgilisinden kısa süreliğine ayrılan Tommy olmadan mekanı işletemeyen Han Bada da biraz ara verir. Hayallerine ulaşmaya çalışırlen birbirlerini tanıyan iki erkek acaba sevgili olarak kalabilecek midir? Hayallerine ulaşabilecekler mi? Hayallere ulaşma, pes etmeme temalı LGBT aşk, gay sevgili konulu Kore BL dizisi basit bir yapıya sahip. Mini dizi olduğundan konu hızlı ilerlese de oyunculuk, içerdiği tema, mini dizi olmasından dolayı BL izleyicisi tarafından sevilecektir. Sosyal mesaj içermeyen sadece mutlu son ve mutlu bir aşk görmek isteyen izleyici mutlu olacaktır.

Dizi puanlaması mydramalist

7.0
TOPLAM PUAN
Konu: 7
Görüntü: 7
Akıcılık: 7
Oyunculuk: 7
BL Tema: 7
Müzik: 7
Ocean Likes Me Güney Kore LGBT BL Dizi

Yorumlar

WORDPRESS: 0