Oh! Boarding House BL Film (Movie) ve Dizi

Ana SayfaGay LGBT Film

Oh! Boarding House BL Film (Movie) ve Dizi

Annesi öğrenciler için pansiyon işleten Seol Won annesinin yurtdışına çıkması ile pansiyonun bütün yetkisini eline alacaktır. Zaten pek bir iş yapmayan Seol Won artık sorumluluk almalıdır. Pansiyona yeni bir pansiyoner gelecektir.

Where Your Eyes Linger 2020 Gay LGBT Temalı Film
The Blue Hour (2015) Taylan LGBT BL Film
Goodbye Mother, Thua Me Con Di, LGBT Temalı BL Film

Oh! Boarding House BL Film (Movie) ve Dizi. Webtoon (Web çizgi romanı uyarlamadır.) Asya BL, LGBT gay, sevgili, aşk temalı diziler denildiğinde BL roman uyarlamaları, internet romanları epeyce yer alıyor. İnternet romanları çok daha geniş bir gruba ve teknolojiyi iyi kullanan yeni genç kategorisindeki bireylere hitap ediyor denilebilir. Eşcinsel aşk, LGBT gay temalı yapımladın, romanların, çizgi romanların en büyük takipçileri her yaştan kadınlar olduğu zaten biliniyor.

Daha fazla LGBT gay dizi, film izlemek ve yüzlerce içeriğe göz atmak için yukarıdaki düğmeleri kullanabilirsiniz. Siteye içerik göndermek isterseniz ya da yazar/editör olmak isterseniz kırmızı düğmeyi kullanarak ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

Oh! Boarding House BL Film (Movie) ve Dizi

Annesi öğrenciler için pansiyon işleten Seol Won annesinin yurtdışına çıkması ile pansiyonun bütün yetkisini eline alacaktır. Zaten pek bir iş yapmayan Seol Won artık sorumluluk almalıdır. Pansiyona yeni bir pansiyoner gelecektir. Yeni pansiyoner Kim Cheol Soo lisede beden eğitimi öğretmenliği yapmaktadır. Seol Won yeni müşterisini beklerken diğer yandan da birbirinden sorunlu müşterilerin ihtiyaçlarına yetişmek zorundadır. Yine lise öğrencisi şımarık kuzeni de aynı pansiyonda kalır.

Oh! Boarding House BL Film (Movie) ve Dizi
Oh! Boarding House

Tam bu kargaşa içinde yeni müşterin gelir. Bu beklenen yeni beden eğitimi öğretmeni olmalıdır. Fakat pansiyondaki yabancı hapisten  yeni kaçan bir hırsızdır. Pansiyonda herkesi esir alır ve tam bu sırada asıl Kim Cheol Soo gelerek duruma el koyar. Pansiyona yerleşir. Düzensiz ve işleri bir türlü beceremeyen Seol Won ile yeni müşteri ilk başlarda tartışırlar, anlaşamazlar. Fakat vakit ilerledikçe birbirleri ile yolları kesişmeye başlar.

Oh! Boarding House BL Film (Movie) ve Dizi
Oh! Boarding House

Bu sırasa Seol Won’un diğer bir arkadaşı da pansiyona taşınır. Lise öğretmeni ile gittikçe birbirlerine yaklaşan Seol Won’a arkadaşı da âşıktır. Fakat o Cheol Soo’dan hoşlandığını belli edecektir. Kalp kırgınlığı yaşayan eski arkadaş aradan çekilecektir.

Güney Kore yapımı dizi sekiz bölümden oluşan bir mini dizi. Her bölüm 15 dakika uzunluğunda. Tabii ki webtoon (Güney Kore internet çizgi roman türü) uyarlaması olduğundan asıl metni bilmediğimizden sadece diiziyi yorumlayacağız. Dizideki hırsız sahneleri, pansiyonun içindeki korku vs. oldukça yapmacık ve düşük kaliteli. Fakat BL izleyicisi dizideki aşk öyküsüne ve yakışıklı oyunculara odaklanacağından genelde diğer temalar pek önemsenmez. Dizi, kısa bir ara ve mini dizi izlemek isteyen aşk ve komedi temalı bir şeyler izlemek isteyen izleyici için çerez niyetinde olacaktır.

Dizi puanlaması mydramalist

6.6
TOPLAM PUAN
Konu: 6
Görüntü: 6
Akıcılık: 7
Oyunculuk: 7
LGBT Tema: 7
Oh! Boarding House BL Film (Movie) ve Dizi

Yorumlar

WORDPRESS: 0