Oh! My Assistant (2022) Güney Kore LGBT Gay Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Oh! My Assistant (2022) Güney Kore LGBT Gay Dizi

Gu Mu Yeong, genç ve çekici, çok yakışıklı bir asistandır. İlk baştan beri aralarında bir çekim olur. Gu Mu Yeong ufak bir modellik de yapar.

Happy Ending Romance (2022) Kore LGBT BL Dizi
Ameiro Paradox (2022) LGBT Japon BL Dizi
Remember Me (2022) Tayland BL LGBT Dizi

Oh! My Assistant (2022) Güney Kore LGBT Gay Dizi. Güney Kore yapımı 8 bölümlük webtoon (çizgi roman) uyarlaması dizi 15dk uzunluğunda. Gay ev arkadaşı, aynı evde kalma temalarına sahip LGBT BL dizi bu temalarda izleyeceğiniz çoğu dizi ile aynı temada. Asya LGBT gay temalı diziler, yan, BL (boys’ love) temasını seven izleyici için çerezlik yapımlardan. Özellikle webtoon uyarlamaları genelde basit bir konu üzerinden ilerler. Dizi, izleyici için ortalama bir seyir kalitesi sunacak.

Oh! My Assistant (2022)

Oh! My Assistant (2022) Güney Kore LGBT Gay Dizi

Erotik webtoon çizeri Seon Ho, çıplaklıktan ve çizdiği karakterlerden etkilenmemeye başlamıştır. Bu sırada cinsel yönelimini de sorgular. Fakat çalışmaları için gerekli olan şey bir asistandır. Ön çizimler için asistan aramaya başlar. Yardımcı adayları gelmeye başlar. Yardımcı ayrıca kendi evinde kalıp, her zaman hazır olacaktır. Sonunda asistan adayı bulunur.

Gu Mu Yeong, genç ve çekici, çok yakışıklı bir asistandır. İlk baştan beri aralarında bir çekim olur. Gu Mu Yeong ufak bir modellik de yapar. Bu sırada birbirlerinden olan hislerinden emin olamazlar. Tabii ki bu tür kısa BL dizilerde olduğu gibi hızlı bir etkileşim olur.

Oh! My Assistant (2022) Güney Kore LGBT Gay Dizi
Oh! My Assistant (2022)

Fakat Gu Mu Yeong âşık olduğu çizerinin sevgilisi olup olmadığından emin değildir. Hatta eşcinsel olup olmadığını bile bilmez. Liseden beri cinsel kimliği açık olan Gu Mu Yeong zorbalığa da maruz kalmıştır. Seon Ho, hiçbir kadına ilgi duymazken asistanına ilgi duyduğunu ve ondan etkilendiğini hisseder. Cinsel yöneliminden artık emindir.

Oh! My Assistant (2022) Güney Kore LGBT Gay Dizi
Oh! My Assistant (2022)

Şimdi ne olacak? Karşılıklı olarak birbirlerini heteroseksüel sanıp, sevgilileri olup olmadığını araştırırken birbirleri hakkındaki gerçekleri öğrenecekler mi? Bu kısa BL dizi, izleyicisi için basit bir öykü sunuyor. Çerezlik, kısa LGBT diziler kategorisindeki 8 bölümlük yapım izleyicisine ortalama ve bilindik, sıradan bir izleme keyfi verecek. Çok beklentisi olmayan, webtoon uyarlamalarını izlemeyi seven izleyici için dizi puanlaması aşağıda.

Dizi puanlaması 6.8/10 mydramalist

Yorumlar

WORDPRESS: 0