Oh! My Sunshine Night (2022) Tayland BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Oh! My Sunshine Night (2022) Tayland BL Dizi

Tayland LGBT Konulu BL Dizi

Üniversite değiştiren ve yeni okulunda müzik grubuna katılmak isteyen Sun, okulda yeni arkadaşlar edinir. Gitarist olarak okulun müzik grubuna yani orkestraya katılmayı çok istese de bunu bir türlü başaramaz.

Laws of Attraction (2023) Tayland BL Dizi
Stay Still (2023) Hong Kong LGBT Temalı BL Dizi
Never Let Me Go (2022) Tayland LGBT Drama Dizi

Oh! My Sunshine Night (2022) Tayland BL Dizi. Tayland (Tay) yapımı BL drama, komedi, türündeki dizi 14 bölüm. Her Bölüm 55 dakika uzunluğunda. LGBT gay temalı dizi, BL yani boys’ love, eşcinsel sevgili, gay aşk temalarına da sahip dizi ortalama bir izleme kalitesine sahip. Asya yapımı LGBT gay eşcinsel okul ve gençlik konulu diziyi beğenir seniz izleme listenize alabilirsiniz.

Daha fazla LGBT temalı dizi, film, belgesel programları, televizyon şovları Netflix LGBT gay temalı film ve diziler için yukarıdaki düğmeleri ve site menüsünü kullanabilirsiniz. Yazar olarak sitede içerik üretmek isterseniz kırmızı düğmeye dokunun. Yorumlarınız önemli. Yorum bırakmayı ve sayfayı sosyal medyada paylaşmayı unutmayın.

Oh! My Sunshine Night (2022) Tayland BL Dizi

Üniversite değiştiren ve yeni okulunda müzik grubuna katılmak isteyen Sun, okulda yeni arkadaşlar edinir. Gitarist olarak okulun müzik grubuna yani orkestraya katılmayı çok istese de bunu bir türlü başaramaz. Ama çabalar. Gizemli bir hastalığı olan Sun, çocukluk anılarına sık sık gider. Elma yediği zaman panik atakları az da olsa yatışır. Yalnız ve neredeyse hiç arkadaşı olmayan Sun okulda Khim ile tanışır.

Khim, babası tarafından sürekli eleştirilen, yalnız, arkadaş canlısı olmayan hatta sevimsiz bir görünüşe sahiptir. Okul orkestrasında çellisttir. Oldukça havalı görünen Khim, ile Sun’ın yolları okulda kesişir. Oldukça zıt ve ters davranışlar içinde olan Khim ile Sun arasında garip bir arkadaşlık ve hatta ötesi yaşanır.

Oh! My Sunshine Night (2022) Tayland BL Dizi
Oh! My Sunshine Night (2022)

Khim ağabeyi Rain de kendine yardımcı olan evin kahyasının oğlu Phayu ile etkileşim halindedir. Özellikle aralarındaki efendi-hizmetçi ilişkisi onları zorlasa da Rain bunu istemez, ona daha da yakınlaşmak isteyecektir. Fakat ailesinin konumu ve kahyanın konumu nedeni ile bu ilişki efendi-hizmetçi ilişkisinde tıkanacak mıdır? Diğer bir yan Chun da Rain’den hoşlanmaktadır.

Oh! My Sunshine Night (2022) Tayland BL Dizi
Oh! My Sunshine Night (2022)

Birçok alt konusu olan çok katmanlı bir LGBT gay temalı dizi bilindik eşcinsel konulu okul, gençlik dizilerinden. Klasik Tayland BL (boys’ love) dizilerindeki temaların hepsi dizide var. Özellikle süper zengin eşcinsel ailelerin çocukları arasında geçen ışıltılı yaşamlar ile kısır döngüye giren BL dizilere iyi bir örnek. Sıradan yaşamlar, alt gelir grubu ya da ortalama bir y aşama sahip insan yaşamları asla konu edilemeyen Tayland BL dizilerini eleştirmek hakkımız.

Dizi puanlaması mydramalist

7.0
TOPLAM PUAN
Konu: 7
Oyunculuk: 7
Görüntü: 7
Akıcılık: 7
BL Tema: 7
Oh! My Sunshine Night (2022) Tayland BL Dizi

Yorumlar

WORDPRESS: 0