Old Fashion Cupcake (2022) Japon LGBT BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Old Fashion Cupcake (2022) Japon LGBT BL Dizi

Çalıştığı şirkette sevilen bir müdür olan Nozue, oldukça sıradan bir yaşam sürer. 39 yaşında ve yalnızdır. Bir arkadaşı ve sevgilisi olmadan neredeyse her gün aynı şeyleri yaşar.

My Ride 2022 Tayland BL LGBT Dizi
Dark Blue Kiss LGBT BL Tayland Drama Dizi Konusu
Takara-kun to Amagi-kun (2022) Japon BL

Old Fashion Cupcake (2022) Japon LGBT BL Dizi. LGBT gay dizi, BL dizi, boys’ love, gay sevgili kayegorilerine giren komedi ağırlıklı Japon yapımı dizi toplamda 5 bölüm. Manga uyarlaması dizinin her bölümü ortalama 25 dakika uzunluğunda. Eşcinsel sevgili temalı dizide yan konu yoktur. Sadece tek bir konu üzerine odaklanan akıcı diziyi Asya yapımı LGBT gay, BL temalı dizi seven izleyici sıkılmadan izleyecektir.

Daha fazla LGBT, BL kategorisinde film, dizi, animasyon, Netflix LGBT gay yapımları ve yüzlerce içeriğe ulaşmak için yukarıdaki düğmeleri ve site menüsünü kullanabilirsiniz. Yazar olarak siteye içerik göndermek isterseniz kırmızı düğmeye dokunarak ayrıntılara ulaşabilirsiniz.

Old Fashion Cupcake (2022) Japon LGBT BL Dizi Konusu

Çalıştığı şirkette sevilen bir müdür olan Nozue, oldukça sıradan bir yaşam sürer. 39 yaşında ve yalnızdır. Bir arkadaşı ve sevgilisi olmadan neredeyse her gün aynı şeyleri yaşar. Günler birbirinin aynı gibidir. İşinde daha da yükselmesi elindedir ama o bunu kabul etmez. Bunun için kendi üstündeki müdürü ile az da olsa bir ilişkisi olmalıdır. İş ve ev arasında geçen yaşamı bir gün ansızın değişmeye başlar.

Old Fashion Cupcake (2022) Japon LGBT BL Dizi
Old Fashion Cupcake (2022)

Yenilikleri bilmeyen. kendi gibi yaşayamayan ve kendini yaşlı olarak gören Nozue iş yerindeki çalışan Togawa ile takılmaya başlar. 29 yaşındaki Togawa, Nozue’yi içinde bulunduğu rutinden ve yaşamının tekdüze gidişinden kurtarmak ister. Ona âşıktır. 39 yaşında olması sorun değildir ve zamanı yavaşlatmak için Togawa, müdürü ile zaman geçirir. Yeni şeyleri tadar yeni mekanlara giderler. İkisi de birbirinden hoşlansa da aralarında bazen Nouze’nin eski kafalığı ve teknolojiyi pek kullanamaması yüzünden anlaşmazlık çıkar.

Old Fashion Cupcake (2022) Japon LGBT BL Dizi
Old Fashion Cupcake (2022)

İkisinin de birbirinden beklentileri artar. İş yeri dışında da beraber olmaya başlarlar. Acaba eski moda bir adamla nispeten genç ve yeniliğe açık biri ilişki yaşayabilecek midir? Birbirlerini sevdiklerini itiraf edecekler mi?

Old Fashion Cupcake (2022) Japon LGBT BL Dizi
Old Fashion Cupcake

Genel olarak iyi bir anlatımı olan dizi okul BL dizileri ile dolu olan Aysa yapımları arasında yüksek puanı hak ediyor. Özellikle karakterlerin yaşları, konumları, yaşamdan beklentileri, insanın yaşı geçtikçe kendini yalnız hissetmesi gibi temalara iyi değinilmiş. Dizi manga uyarlaması olduğu için manga ile karşılaştırmak şimdilik mümkün değil. Nouze 29 yaşında olsa da Togawa’yı sever ve onu elde etmek için, yaşamında değişiklik yapmak için elinden geleni yapar. Tabii ki bu kolay olmayacaktır. İnsan belki de yaşı ilerledikçe kendini yalnız hissediyor ve artık her şeye uyumsuz bir hale geliyor. Fakat aşk ve bağlılık önünde bütün engeller yıkılacaktır.

Dizi puanlaması mydramalist

7.5
TOPLAM PUAN
Konu: 8
Oyunculuk: 8
Görüntü: 7
Akıcılık: 7
Müzik: 7
BL Tema: 8
Old Fashion Cupcake (2022) Japon LGBT BL Dizi

Yorumlar

WORDPRESS: 0