Only Boo! (2024) Tayland LGBT Temalı BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Only Boo! (2024) Tayland LGBT Temalı BL Dizi

dans etmeyi çok seven ve aklı düşüncesi dansta olan lise öğrencisi Moo'nun annesi tarafından cezalandırılması konu ediliyor. Annesi oğlunun dans etmesine karşı ve onun daha ciddi işlerle uğraşıp okuluna odaklanmasını ister.

Anti Reset (2024) Tayvan LGBT BL Dizi
To Be Continued (2024) Tayland LGBT Temalı BL Dizi
Perfect Propose, 2024 LGBT Temalı Japon Dizisi

Only Boo! (2024) Tayland LGBT Temalı BL Dizi. BL roman uyarlaması LGBT, gay aşk, eşcinsellik temalı 12 bölümlük dizi. Ayrıca dizi okul, gençlik, ilk aşk Tayland okul temalı BL dizileri gibi etiketleri de içermekte. Tayland gay temalı dizileri (Thai Gay Themed Series) seven izleyici için dizinin konusu ve incelemesi aşağıda.

🏳️‍🌈 Daha fazla Asya BL dizileri için buraya dokunun

Only Boo! 2024

Only Boo! (2024) Tayland LGBT Temalı BL Dizi Konusu Yorumları

Khae Thi Kaeng adlı BL romandan uyarlanan dizi izleyici için pek bir yenilik getirmiyor. Daha aönce yüzlercesini izlediğiniz lise BL dizilerine benzer bir yapıdaki Only Boo! Bilindik bir gay aşk öyküsü. BL roman cenneti içinde bulunan Asya yapımcıları çok fazla dizi yaptığı bir gerçek.

Bu dizide de dans etmeyi çok seven ve aklı düşüncesi dansta olan lise öğrencisi Moo’nun annesi tarafından cezalandırılması konu ediliyor. Annesi oğlunun dans etmesine karşı ve onun daha ciddi işlerle uğraşıp okuluna odaklanmasını ister. Bilindik bu tema BL izleyicisinin yabancısı değil. Yine de dizide izleyici çok fazla diyalogları ve kalitesi yerlerde bir lise ortamı görmeyecek.

Only Boo! (2024) Tayland LGBT Temalı BL Dizi
Only Boo! (2024)

Annesi tarafından uzak bir okula yatılı gönderilen Moo burada kendine yeni bir arkadaş bulacaktır. Öğrencilerin sık sık uğradığı ufak bir restoran işletmecisi Kang ile tanışan Mor hem Kang’a aşık olacak hem de burada da dans eden yeni arkadaşlar bulacaktır.

İzleyici kabaca Moo ile Kang arasındaki ilişkiyi, dans ile annesinin istekleri arasında kalan Moo’nun seçimini merakla izleyecek. Bunun dışında bütün bilindik kalıp Tayland BL dizi temalarını dizide bulmak mümkün. Puanlama ise ortalanın az altında aolacak.

Dizi puanlaması mydramalist

Yorumlar

WORDPRESS: 0