Only Friends (2023) Tayland BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Only Friends (2023) Tayland BL Dizi

Only Friends (2023) Tayland BL Dizi. Tayland yapımı LGBT diziler, gay diziler ya da BL diziler kategorisindeki Tay yapımı 12 bölüm. Her bölüm 55dk s

If It’s With You Japon Manga Uyarlaması BL Dizi
Naughty Babe 2023 Tayland LGBT BL Dizi
Dangerous Romance Tayland LGBT BL Dizi

Only Friends (2023) Tayland BL Dizi. Tayland yapımı LGBT diziler, gay diziler ya da BL diziler kategorisindeki Tay yapımı 12 bölüm. Her bölüm 55dk süresinde. Dizide Mew, Ray, Boston, Namchueam adındaki arkadaşların birbirleri ile olan ilişkileri ve partnerleri ile arkadaşlarının arasında kaldıkları duygusal iniş çıkışları konu ediliyor. Şimdi ayrıntılara geçelim mi?

Yukarıdaki düğmeler sizi kısa yoldan en popüler ve güncel LGBT filmler ve diziler kategorilerine ulaştıracak. Site menüsünden yüzlerce film ve diziye bakabilirsiniz. Yorumlarınızı unutmayın, ne düşündüğünüzü merak ediyoruz.

Only Friends (2023)

Only Friends (2023) Tayland BL Dizi

Tayland tapımı BL dizi izleyicisine her zamanki bilindik Tay yapımlarının havasını verecek. Özellikle oldukça abartılı makyajlı bilindik BL oyuncuları bir arada. Normal yaşamda makyajsız tanınamayacak yüzler ile süslü ve oldukca çekici oyuncular ile gerçekçilikten uzak bir Aysa BL’si. Her zamanki bu eleştiriyi yamak gerekli. Film ya da dizilerde seçme oyuncular ve oldukça fazla makyaj ile sadece gerçekçi olmaktan çıkmıyor, bu oyuncu tiplemelerini gerçek hayatta bulmak da imkansız. Toplumun belki de sadece %5 ya da biraz fazlasında bu tiplemeleri bulabiliriz.

Only Friends (2023) Tayland BL Dizi
Only Friends (2023)

Asya BL dizi ve filmlerinin genel sorunu oyuncuların doğallıktan uzak olması ve bol makyajlarıdır. Tayland sokaklarında Kore sokaklarında dizilerdeki oyuncular gibi fiziği mükemmel insnalar bulma olasılığı azdır. Avrupa ve Amerika BL yapımları bu nednele oyunculuk ve insnaları halkı temsil etme konusunda daha gerçekçi olduğu söylenebilir. Dizi bilindik temalara sahip ve genelde olduğu gibi kdın BL izleyicisinin dikkati için yapılmış gibi.

Konu ve Karakterler İlişki Listesi

Dizi de çok isi arkadaş olan Mew, Ray, Boston, Namchueam arasındaki ilişkiler, sırlar, kavgalar, hesaplaşmalar, çekişmeler konu ediliyor. Okul yaşamları devam ederken diğer yandan da birlikte eğlenen, bol seks yapan arkadaşlar arkadaşlık ilişkisinin dışına çıkmak isteyecektir.

  • Boston yeni tanıştığı Nick ile birlikte olsa da aslında arkadaşının sevgilisi Top ile kaçamak yapar.
  • Ray yeni tanıştığı bar şarkıcısı Sand ile birlikte olmaya başlasa da arkadaş grubundaki Mew‘e âşıktır.
  • Top ile Mew her ne kadar partner olsalar da Mew kolay lokma değildir.
Only Friends (2023) Tayland BL Dizi
Only Friends (2023)

Özellikle arkadaşlarına âşık olan Boston ve Ray dizide karmaşaya neden olacaktır. Dizide izleyici arkadaşlar arasındaki partner, sevgili savaşını, kavgasını izleyecektir. Bir BL’den beklentiniz süslü oyuncular, bol sevişme sahnesi izlemek ise dizi size göre. Ama içinde LGBT temaları, sakin ama kaliteli bir BL ya da içinde toplumsal mesaj içeren gerçekçi bir eş cinsellik teması arıyorsanız zaten genel olarak Tyalan ve Asya yapımları sizin için yanlış seçim olacaktır.

Genel olarak Thai boys’ love izleyicisinin bildiği BL oyuncuları dizide. Dizi bilindik Asya LGBT dizileri karakteristliğini taşıyor. Gay aşk, gay sevgili, arkadaşlık, kıskançlık, gençlik, okul etiketlerindeki diziyi izleyip izlemeyeceğine karar verdiniğinizi düşünüyoruz.

Dizi puanlaması mydramalist

6.4
TOPLAM PUAN
Screenplay: 6
Akıcılık: 6
BL Tema: 6
Oyunculuk: 7
Görüntü: 7
Only Friends (2023) Puanlaması

Yorumlar

WORDPRESS: 0