Our Dating Sim (2023) Güney Kore LGBT BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Our Dating Sim (2023) Güney Kore LGBT BL Dizi

Wan, okul yıllarında en yakın arkadaşı Tea'ye karşı hisler beslemektedir. İki erkek arkadaş oldukça güzel vakit geçirirler.

Pit Babe (2023) Tayland BL Dizi
Be Mine SuperStar (2023) Tayland BL dizi
The Luminous Solution (2023) Tayland BL Dizi

Our Dating Sim (2023) Güney Kore LGBT BL Dizi. Asya LGBTQ dizileri kategorisindeki Güney Kore yapımı mini dizi 8 bölüm. 15 dakikalık bölümler ile BL izleyicisinin karşısına çıkan dizi, LGBT diziler, gay diziler, gay aşk, eşcinsel sevgili gibi etiketlere de sahip. BL (boys’ love) izlemeyi seven genç izleyici için basit ve yorucu olmayan yapım bilindik temaları içeriyor. Alt konuların olmadığı dizi konu olarak da oldukça akıcı ve basit. GagaOOLala dizileri izlemeyi seviyorsanız şimdi diziye başlayalım.

Yüzlerce LGBT filmleri, BL dizileri, gay temalı yapımlar, Tayland, Güney Kore, Japon, Çin, Tayvan film-dizileri için site menüsüne bakabilirsiniz. En yeni ve güncel etiketlere erişmek için yukarıdaki düğmelere dokunun.

Our Dating Sim (2023) Güney Kore LGBT BL Dizi

Wan, okul yıllarında en yakın arkadaşı Tea’ye karşı hisler beslemektedir. İki erkek arkadaş oldukça güzel vakit geçirirler. Arkadaş grubunda da oldukça eğlenceli zamanları olur. Wan, sürekli olarak fotoğraf çekerek bu anları ölümsüzleştirir. Çizgilerle arası iyi olan Wan, resim yapma konusunda da oldukça beceriklidir. Bir gün bütün cesaretini toplayacak ve arkadaşlarını göndererek Tea ile yalnız kalacaktır.

Our Dating Sim (2023) Güney Kore LGBT BL Dizi
Our Dating Sim (2023)

Wan, arkadaşı ile baş başa kalmış ve ona aşkını ilan etmiştir. Bu hızlı aşk ilanı ve hızlı bir öpücüğe ne tepki vereceğini şaşıran Tea biraz geri çekilmesi ile Wan yanlış yaptığını sanarak kaçar. Fotoğraf makinesini ve her şeyi geride bırakır. Telefon numarasını değiştirir. Yıllar geçer her geçen gün Tea’yi biraz daha özler. 10 yıl sonra webtoon çizeri olarak blogunda BL yayınlamaya başlar.

En büyük destekçisi Game Boy adındaki bir kullanıcıdır. Bir gün çok iyi bir iş teklifi alır. Yeni bir BL projesinde çalışacaktır. Yapımcılar onun çizgilerini çok severler. Yeni karakterler için çalışacak ve yepyeni bir webtoon çıkaracaktır. Anlaşma yaptığı şirkette 10 yıl önce geride bıraktığı ve unutmadığı ilk aşkı Tea ile karşılaşır.

Our Dating Sim (2023) Güney Kore LGBT BL Dizi
Our Dating Sim (2023)

Acaba Tea aşkına yıllar sonra cevap verecek midir? Wan n eden kaçmıştır? Bütün bu soruların cevabını izleyici müzikler, ve doğal ortam içinde arayacak. Dizi bilindik Güney Kore BL temalarında. Alt konuların olmadığı oldukça basit, oyunculara ve konuya odaklanmış LGBT gay temalı dizi, meraklısı isin çabucak bitecek çerezlik bir yapım.

Dizi puanlaması mydramalist

6.7
TOPLAM PUAN
Konu: 7
BL Tema: 7
Oyunculuk: 6
Akıcılık: 7
Görüntü: 6
Müzik: 7
Our Dating Sim (2023) Güney Kore LGBT BL Dizi

Yorumlar

WORDPRESS: 0