Our Dining Table LGBT Temalı Japon BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Our Dining Table LGBT Temalı Japon BL Dizi

Bokura no Shokutaku

Bokura no Shokutaku LGBT Temalı Japon BL Dizi. LGBT, gay aşk, gay sevgili, Japon BL dizi kategorisindeki manga uyarlaması dizi 10 bölüm. 30 dakikalık

The Luminous Solution (2023) Tayland BL Dizi
The Sign, 2023 LGBT Temalı Tayland Dizisi
For Him 2023, LGBT Tayland BL Dizi

Bokura no Shokutaku LGBT Temalı Japon BL Dizi. LGBT, gay aşk, gay sevgili, Japon BL dizi kategorisindeki manga uyarlaması dizi 10 bölüm. 30 dakikalık bölümlerden oluşan dizi yemek üzerine kurgulanmış. Mutfak, yemek temalı BL dizileri seven izleyici bu Japon dizisini sevecek. Ortalama bir izleme kalitesne sahip basit bir konusu olan çerezlik dizilerden. Dizideki BL teması çok yavaş ilerliyor. İzleyici için aşağıda fragman cideosu ve kısa bir değerlendirme var.

Yüzlerce LGBTQI+ içeriği, LGBT filmler, diziler, Japon, Kore, Tayland, Tayvan, Çin BL Dizileri ve filmlerl; Netflix, Prime Video yapımları… Belgeseller ve daha fazla LGBT içerik için site menüsüne bakabilirsiniz. Yorum yapmayı varsa dizi önerilerinini yazmayı unutmayın. Yukarıdaki renkli butonlara dokunaran en güncel içeriğe erişim sağlayablirsiniz.

Japan BL – Our Dining Table

Our Dining Table LGBT Temalı Japon BL Dizi

İş arkadaşları ile pek konuşmayan hatta yemek bile yemeyen Yutaka, adeta bir ucubedir. Yalnız yaşar ve kendi yaptığı yemeklerle öğlen aralarında karnını doyurur. En sevdiği ve hergün yaptığı prinç köftesi onun için vazgeçilmezdir. Yine sıradan bir öğlen yemek vakti, iş arkadaşlarından ayrı bahçede yemeğini yerken yanına 7 yaşında bir çocuk oturur. Çocuk Yutaka’nın yemeğine göz dikmiştir.

Our Dining Table LGBT Temalı Japon BL Dizi
Our Dining Table

Yemeğini çocuğa veren Yutaka, daha sonra çocuğun ağabeyi Minoru ile tanışır. Özür dileyerek giderler. Tane, adındaki ufaklık ertesi gün tekrar aynı yere g elerek yine Yakuta’nın yemeğini ister. Yakuta farkına bile varmadan Minoru ve Tane’ye evlerine gelip yemek yapacağına sözverir. Kardeşi ile yaşayan Minoru da aslında yalnız ve pek arkadaşı olmayan biridir ve bu yeni yabancı arkadaşlarını evlerine geleceğini bile düşünmezler.

Fakat yabancı gelir. Srrtık o bir yabancı değildir. Yakuta yemek tarifi için iş arkadaşlarından tarifler alacaktır. Bir nevi çocukluk travmasının üstüne giden Yataka, artık hooşlandığı adamı da bulmuştur. Hem iş yeirndeki arkadaşları ile ilişkisi hem de geçmişten aklında kalan ve insnalarla yemek yiyememe korkusunu yenecekdir.

İzleyici acaba istediği aşkı bulacak mıdır. LGBT gay temalı Japon dizileri, BL (Boys’ love) manga uyarlaması etiketlerine sahip dizi derin bir konusu olmayan basit bir yapım. Sıradan bir BL aşki komedi, yemek teması izleyiciyi yormayacak. İzle unut kategorisindeki dizi, LGBT (BL, GL) cizgi roman, manga, webtoon, internet romanı cenneti olan Asya yapımlarından biri olarak diğer izlediğiniz dizilere benzeyecek.

Dizi puanlaması mydramalist

6.6
TOPLAM PUAN
Screenplay: 6
Görüntü: 7
Oyunculuk: 7
Akıcılık: 7
BL Tema: 6
Bokura no Shokutaku LGBT Temalı Japon BL Dizi

Yorumlar

WORDPRESS: 0