Out in the Dark 2012 BL Gay Aşk Konulu LGBT Film

Ana SayfaGay LGBT Film

Out in the Dark 2012 BL Gay Aşk Konulu LGBT Film

Filistinli bir üniversite öğrencisi ve İsrailli gay sevgilisi iki ateş arasında kalırlar.

Sublime 2022 LGBT Gay Temalı Film
Eismayer 2020, LGBT Temalı Film
Going Down in LA-LA Land LGBT BL Movie (Film)

Out in the Dark 2012 BL Gay Aşk Konulu LGBT Film. Yapım yılına bakıldığında pek de yeni sayılmayan LGBT drama. Ama gay aşk sevgili yanı Boys’ love sevenler için tatmin edici bir film olacaktır. Kültür, inanç farklılıkları, homofobi, bir diğerinin yaşamına psikopatça müdahale… Filmde dünya insanın bütün çılgınlıkları var. Herkes kendini en büyük ve tek doğrunun temsilcisi sanarsa kimsenin kimseye saygısı kalmaz ki! Gay sevgililer için birbirleri ile kavga edenler bile birleşir. Artık hayal dünyaları nasıl deforme olduysa. Kısacası bu drama hoşunuza gidecek. İlk paragrafta çok fazla şey söyledim. Şimdi filmin özetine geçeceğim.

Out in the Dark 2012 BL Gay Aşk Konulu LGBT Film

Filistinli üniversite öğrencisi Nimer, parlak bir üniversite öğrencisidir. İsrailli erkek arkadaşı Roy ile arkadaş gibi buluşup sevişen iki gay sevgili kendilerini büüyk bir savaşın içinde bulurlar. Nimer, Filistinli gay LGBT bireylerin gittikleri gay bar türü bir yerdeki arkadaşlarını sık sık ziyarete gider. LGBT bireylerin peşine düşüp onları inançlarına uygun olmadığı için öldüren Noufi, Nimer ve sevgilisini de keşfeder.

Out in the Dark 2012 BL Gay Aşk Konulu LGBT Film

Out in the Dark 2012

İsrailli Roy, ünlü bir avukatın oğludur. Çok güçlü bağlantıatı olan Roy ailesi bu ilişkiden haberdar olur. İki gay sevgili için artık ne Filistin ne de İsrail güvanlidir. Baba, Nimer’i terörist ilan ederek yakalanmasını ister. Diğer yandan peşine eş cinsel katili Filistinliler de düşmüştür. Roy, sevgilisinin Fransaya kaçırmak ve orada buluşmak için elinden geleni yapacaktır. İki ateş arasında kalan gay sevgililer buluşabilecek midir?

Daha fazla gay LGBT BL temalı film için buraya dokunun.

İnceleme ve Yorum

Suç, drama, gay aşk, gay sevgili, BL, Boy’s love gibi kategorize edeceğimiz film bize dünyanın güvenli bir yer olmadığını gösteriyor. Aslında güvenli olmayan insnadır. Kendimizi bir diğerinden, doğadan, diğer hayvanlardan kısacası her şeyden üstün görüyoruz. İnançlarımıza o kadar körü körüne bağlanıyoruz ki dünyayı ve yaşamı sadece kendi bildiklerimizden ibaret sayıyoruz. Fanatizim her zaman karmaşayı, kavgayı da beraberinde getiriyor. Cinsel yönelimler de bundan nasibini fazlasıyla alıyor. İsrail Filistin arasındaki çekişme ne kadar saçmaysa, Filistinli bir fanatiğin Filistinli eş cinselleri öldürmesi de o kadar saçma değil mi? Avukat babanın da suçsuz olduğunu bildiği bir genci sırf gay oğlunun cinsel kimliğini saklamak için terörist ilan etmesi büyük bir saçmalık değil mi?

Filme puanım IMDb

7.0
TOPLAM PUAN
Konu: 7
Görüntü: 7
Akıcılık: 7
Oyunculuk: 7
Out in the Dark

Yorumlar

WORDPRESS: 0