Ozark Heyecan Dolu Netflix Dizisi (Tavsiye Edilir)

Ana SayfaFilm Dizi

Ozark Heyecan Dolu Netflix Dizisi (Tavsiye Edilir)

Ozark, Netflix orijinal dizilerinden. Suç, drama, gerilim kategorilerindeki dizi efektleri ve gerçekçi görüntüleri ile sizi kendine bağımlı yapacak.

En İyi Bilim Kurgu Film Dizi Önerileri Tavsiyeleri
Zaman Yolculuğu (Zamanda Yolculuk) Dizileri En İyiler
Alex Rider Haluk Bilginer’in Oynadığı Dizi İzlenir mi?

Ozark Netflix’in heyecan dolu dizilerinden biri. Belki çoğumuzun gözünden kaçan kenarda kalan Netflix orijinal yapımlarından biri. Günlük bir bölüm izleyerek (heyecan ve merak içinde günde bir sezon da bitirebilirsiniz aman dikkat) bu heyecana katılabilirisiniz. Ozark benim en sevdiğim dizilerden. Geç de olsa 3. sezon yayınlandı.

Ozark Konusu ve Kısa Bir Değerlendirme

Ozark Netflix

Ozark Netflix’in 2017 yılında ilk sezonunu yayınladığı drama, suç, gerilim kategorisindeki dizisi. Özellikle dizideki gerçekçi sahneleri, çatışma sahneleri, patlama sahneleri ile görsel bakımdan izleyicisini tatmin ediyor. Karakterler ise bir harika. Kendinizi uyuşturucu katerllerinin arasındaki çatışmada bulacaksınız. Diğer yandan Byrde ailesinin hem kartelle hem polis ile olan mücadelelerini yüksek bir gerçeklikle izleyeceksiniz. Güç ve yükselmek için işlenen acımasızca cinayetler diğer yandan da aileleri, çocukları korumak ve onları pis işlerden uzak tutmak için verilen çabalar arasında Ozark’ın hâkimi kim olacaktır?

Ozark Dizi

Dizinin en can alıcı noktası izleyicinin olay akışına kendini kaptırıp adeta kendi gerçekliğin kopmasıdır. İzleyici en azından ben diziyi izlediğim zaman boyunca dizinin realitesinde kalıyorum. Özellikle 3. sezonun ilk bölümün başlangıcındaki patlama sahnesi ve öncesi o kadar gerçekçi ki her ne kadar bu tür sahnelere bakmaya zorlansak da dizideki bahsettiğim gerçeklik bizi olayların içine çekiyor.

Mali danışman (muhasebeci) Marty, ailesi ile birlikte Şikago’da yaşar. Uyuşturucu karteline para aklamak için ailesi ile birlikte Ozark’a taşınırlar ve burada bir kumarhane satın alarak Şikago’da başlarını belaya soktukları kartel için para aklamaları gerekmektedir. Açtıkları kumarhane ile para aklama işine girişirler fakat önlerinde engeller vardır. Marty, karısı Wendy ile çoğu konuda fikir ayrılığına düşer diğer yandan da Missouri’nin en güçlü aileleri ile savaşmak zorunda kalacaklardır.

Diğer dizi ve filmler için TILKA

8.0
TOPLAM PUAN
Konu ve Senaryo: 8
Oyunculuk: 8
Efektler: 8
Seyirciyle Etkileşim: 8
Ozark, suç, drama, gerilim kategorileirndeki Netflix Orijinal yapımıdır. Yüksek puanı hak ediyor.

Yorumlar

WORDPRESS: 0