Paint with Love Tayland BL Eşcinsel Konulu Dizi

HomeAsya BL Dizileri

Paint with Love Tayland BL Eşcinsel Konulu Dizi

Sanatçı, ressam Phap vurdumduymaz tavırları ile kendi halinde yaşar. Evinde resimleri ile çalışır. Pek bir amacı, gelecek planı da bulunmaz. Biraz da yabanidir. Reklam ajansı sahibi Maze bir çok önemli bir düğün için resim işi alır.

Me, My Husband, and My Husband’s Boyfriend
My Tooth Your Love (2022) Tayvan BL Dizi
Crossing The Line HIStory2 İzle Asya Tayvan Gay LGBT Dizi

Paint with Love Tayland BL Eşcinsel Konulu Dizi. 2021-2022 arasında yayınlanan LGBT eşcinsel konulu dizi 45 dakikalık 12 bölümdür. Gay sevgili, gay aşk temalı bilindik Asya, Tyaland yapımı dizilerden. Bu defa birbrirne zıt karakterler dizinin baş karakterleri. Bilindik Tayland BL dizilerindeki çoğu tema, oyuncu repliği, karakteri dizide var. Yani izleyici daha önceki izlediği Tayland BL dizilerinin bir kopyasını izlediği hissine kapılabilir.

BL, Tayland, Ayya yapımı film ve diziler, LGBT filmler, animasyonlar, şov programları ve daha fazla içerik için site menüsünü kullanabilirsiniz. Yukarıdaki düğmelerden hızlıca bazı içeriğe ulaşacaksınız. Yazar olarak siteye içerik eklemek isterseniz kırmızı düğmeye dokunun.

Paint with Love Tayland BL Eşcinsel Konulu Dizi

Sanatçı, ressam Phap vurdumduymaz tavırları ile kendi halinde yaşar. Evinde resimleri ile çalışır. Pek bir amacı, gelecek planı da bulunmaz. Biraz da yabanidir. Reklam ajansı sahibi Maze bir çok önemli bir düğün için resim işi alır. Bu resim için ressam ve sanatçı Phap ile görüşmesi gerekecekt.r Düzenli, titiz ve her şeyi planlı bir iş insanı olan Maze iş için zorla hatta hile ile Phap’ı ikna ederek düşün için resim çizmeye ikna eder. Karşılığında da borçlarını ödeyecek kadar para lacaktır.

Paint with Love Tayland BL Eşcinsel Konulu Dizi

Paint with Love 2021

Kurallara bir türlü uymayan ressam düğün günü bğyğk bir rezalete adını yadırır. Boya kutusunu gelinin üzerine döker. Gelin reklam şirketinden tazminat talep eder. Bu parayı veren Maze, Phap’tan hesap soracaktır. Phap’tan ya tazminatı ödemesini ya da karşılığında şirkette sanat yönetmeni olarak çalışmasını teklif eder. Artık şirkette çalışan sanat yönetmeni Phap, giyinmeyi, iş yapmayı, sunum yapmayı öğrenmek zorundadır.

Paint with Love Tayland BL Eşcinsel Konulu Dizi

Paint with Love 2021

Bu sırada Maze ile Phap iyice birbirlerine sokularak hoşlandılarını belli ederler. Fakat Maze ile oyuncu Nuen arasında ilginç bir bağ, gerilim vardır. Bu sır da ortaya çıkacaktır. Oyuncu tharn ile Nuen arasındaki ilişki ise dizideki yan konudur. Maze ile Phap sevgili olabilecekler mi? Nuen sorun olacak mı? Phap ile Nuen birbirlerine yaklaşmayı başaracak mıdır?

Paint with Love Tayland BL Eşcinsel Konulu Dizi

Paint with Love

Klasik, bilindik bir Tayland BL dizisi. LGBT gay konulu (temalı) Tayland yapımları gibi tek kalıptan çıkma temalar dizide var. Genelde basit ve izleyiciye sadece aşk teması verkemi eşcinsel romantizm Asya dizilerindeki en sık temalardan. Diziyi BL seven izleyici sevecektir. Maze ile Phap arasındaki çekişme diziye başarılı bir komedi teması verdiği söylenebilir. 

Film puanlaması mydramalist

6.6
OVERALL SCORE
Konu: 7
Oyunculuk: 6
Görüntü: 6
Akıcılık: 7
BL Tema: 7
Paint with Love Tayland BL Eşcinsel Konulu Dizi

COMMENTS

WORDPRESS: 0