Paradox Zamanda Yolculuk Konulu Film

Ana SayfaFilm Dizi

Paradox Zamanda Yolculuk Konulu Film

Mr. Landau çok büyük yatırım yaparak, parçacık hızlandırıcı yapmıuştır. Bu parçacık hızlandırıcısı aslında bir zaman makinesidir. Mr. Landau gelecekten gelmiş, gelecekte değerlenecek bütün şirket hisselerinin bilgisini toplamıştır.

Predestination Zamanın Ötesinde Filmi Konusu Özeti
12 Maymun Filmi Konusu Virüs Salgını ve İnsanlığın Sonu
Primer Kapsül 2004 Filmi Ne Anlatıyor Konusu ve İncelemesi

Paradox 2016 Zaman Yolculuğu Konulu Film. Zaman döngüleri, zamanda yolculuk, zaman yolculuğu paradoksları, geçmişi değiştirmek, yazar paradoksu gibi etiketlere sahip film 1s 30dk uzunluğunda. Sebep sonuç ilişkisi, gelecekten geçmişe bilgi taşmak, geleceği tahmin edip zengin olmak temalarını izleyici sevecek. Nedensellik, determinizm, kaderimizi değiştirmek, insanın seçim özgürlüğü gibi zaman yolculuğunun paradoksları da filmde konu ediliyor.

Bilim kurgu filmleri, dizileri, zaman yolculuğu konulu yapımlar ve daha fazlası için yukarıdaki düğmeleri kullanabilirsiniz. Kırmızı düğmeyi kullanarak yazar başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

Paradox 2016

Paradox 2016 Zamada Yolculuk Konulu Film

Mr. Landau çok büyük yatırım yaparak, parçacık hızlandırıcı yapmıuştır. Bu parçacık hızlandırıcısı aslında bir zaman makinesidir. Mr. Landau gelecekten gelmiş, gelecekte değerlenecek bütün şirket hisselerinin bilgisini toplamıştır. Zaman makinesini yapan ve bu bilgiye sahip olan kişi ise bütün bilgiyi bir Cd’ye kaydetmiştir. Zaman makinesi aslında gelecekte çalışır ama geçmişte yapılması için gerekli bilgi, gelecekten gelmelidir. Mr. Landau bu bilgiyi getirmiştir. Burada sebep sonuç ilişkisi tartışması çıkacaktır.

Makineyi denemek için bir saat sonrasına yani 00:00 saatine gönderilir. Jim bir saat sonraya gittiğinde bir cinayet görür. Biri, herkesi teker teker öldürmüştür. Bütün olan biteni kameraya da kaydederler. Kameradaki her şey teker teker yaşanacaktır. Bu arada gelecekten gelen ve zaman makinesinin sahibine verilecek bilgiyi içeren CD için bir mücadele başlar. Gelecekte zaman makinesinin yapılması, geleceğin ticari bilgileri ile gelecekte bu teknolojiye sahip olacak kişinin kimliği de önem taşır.

Paradox 2016 Zaman Yolculuğu Konulu Film
Paradox 2016

Sonuçta gelecek değiştirilemez. Zaman döngüsü aynen tekrar eder. NSA ajanı ve gruptaki köstebek Gale, laboratuvara baskın yapan polis, aşağıdaki katliam ilginç sonuçlar doğuracaktır. Bütün zaman yolculuğunu ve devasa finans ağını kontrol eden kişi de sürpriz bir şekilde ortaya çıkacaktır.

İnsan ne olursa olsun geleceği değiştiremez ve belirlenen kaderini mi yaşar? Sebep olarak gördüklerimiz aslında sebep olmayabilir mi? Sonuçlar sebep olabilir mi? Sebep sonuç ilişkisi ya da zamanın akışı sadece psikolojik ve zihinsel bir süreç bir yanılsama mıdır? Film oldukça yavaş ilerliyor. Konu aslında bilindik ve zevkli. Sürekli geçmişe giderek, geçmişi değiştirme, bilginin kaynağı gibi konular zevkli olsa da film yavaş ilerliyor. Zaman yolculuğu temalı filmleri izlemeyi seven izleyici, sıkıcı da olsa filmi izleyecektir.

Film puanlaması IMDb

6.2
TOPLAM PUAN
Konu: 6
Görüntü: 6
Oyunculuk: 6
Akıcılık: 6
ZY Tema: 7
Paradox 2016 Zaman Yolculuğu Konulu Film

Yorumlar

WORDPRESS: 0