Past Senger 2023 Tayland LGBT BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Past Senger 2023 Tayland LGBT BL Dizi

Akşam vakti ayininde yaptığı bu saygısızlık sonucu Kiao, 2022 yılına geçer. Okulda açılan karadelik bir anda onu zamanda yolculuğa çıkarır.

La Pluie Tayland LGBT BL Dizi
All the Liquors Güney Kore LGBT BL Dizi
The Whisperer, 2023 LGBT Temalı BL Tayland Dizisi

Past Senger 2023 Tayland LGBT BL Dizi. LGBT gay sevgili, aşk, BL gençlik dizisi etiketlerine sahip Tayland dizisi 12 bölüm. Dizi fantezi, komedi, drama kategorilerinde. Asya BL dizileri (Thailand BL Series) izleyicisi bilindik bir okul boys’ love dizisini içerdiği komedi ve fantezi temalarından dolayı sevecek. Dizi ortalama 45 dakika uuznluğunda. Dizideki 1990’lar temasını da BL izleyicisinin hoşuna gidebilir. Şimdi Tayland LGBT gay dizileri kategorisindeki yapımın ayrıntılarına bakalım. Bu diziden önce 2020 yapım My Engineer dizisini (series) izleyebilirsiniz.

Daha fazla LGBT dizileri, BL Tayland, Güney Kore gay dizileri, Japon yapımları, roman, çizgiroman, webtoon, manga uyarlamaları; Netflix orijinal LGBT içeriği için site menüsüne bakabilirsiniz. Yukarıda düğmeler siiz en yeni ve ilgi çeken kategorilere götürecek.

Past Senger

Past Senger 2023 Tayland LGBT BL Dizi

Kiao, 1995 yılında üniversite sınavını kazanır. Arkadaş grubu ile kutlama yaparlar ve sonrasında kutsal törende teşekkür ederler. Fakat oldukça hareketli ve tam bir zıpır olan Kiao, arkadaşları ile ve kutsal rahip ve onu kutsal ruhu ile dalga geçer. Kiao, günlerdir rüyasında gördüğü çocukla öpüşür. Rüya oldukça gerçekçidir. Fakat o çocuğun nerede olduğundan habersizdir.

Past Senger 2023 Tayland LGBT BL Dizi
Past Senger 2023

Akşam vakti ayininde yaptığı bu saygısızlık sonucu Kiao, 2022 yılına geçer. Okulda açılan karadelik bir anda onu zamanda yolculuğa çıkarır. Dizinin bu kısmı fantezi temasını sosnuna kadar kullanıyor. 2022 yılında Kiao bir anda rüyasında öpüştüğü çocuğa arastlayacaktır. Elinde çağrı cihazı, bu tuhaf mekanda haman başını derde sokan Kiao güvenlik tarafından dekannı odasına götürülür. Dekan arkadaş grubundaki Kengkaj’dır.

Gelecekte olduğunu anlayan Kiao burada Bamee adındaki yeni arkadaşının rüyalarındaki çocuk olduğunu anlar. Onunla birlikte arkadaş gurunu kurra. Ama aklı geçmişe kendi zamanına dönmektir. Bu sırada Bemee’e âşık olan Kengkaj oğlu ile de çok iyi arkadaştır zaten onların evinde kalırken. Yeni arkadaşı Bamee’in yaşamındaki dram ve üvey kardeşinin Kiao’nun çok yakın arkadaşının oğlu olması da diziye drama ve duygusallık katacak.

Past Senger 2023 Tayland LGBT BL Dizi
Past Senger 2023

Bilindik LGBT gat temalı diziler (LGBT gay series) kategorisindeki Tayland BL dizisi (Thailand BL) oldukça basit bir yapıda. Özellikle fantezi etiketenine sahip zaman yolculuğu teması çok başarısız olsa da izleyici dizideki drama, komedi temalarını sevecek gibi. Yine çekici oyuncular ve çok temiz lüks mekanlar yine her Tay dizisinde olduğu gibi, gerçeklikten uzak denilebilir.

Dizi puanlaması mydramalist

6.6
TOPLAM PUAN
Screenplay: 6
Görüntü: 6
Oyunculuk: 7
Akıcılık: 7
BL Tema: 7
Past Senger 2023 Tayland LGBT BL Dizi

Yorumlar

WORDPRESS: 0