Peach of Time (2021) BL Aysa Gay LGBT Drama

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Peach of Time (2021) BL Aysa Gay LGBT Drama

Bazen sevginizi itiraf etmeniz için ikinci bi rşansını zolur ve gerçeklerin ortaya çıkması için...

Once Again (2022) Güney Kore LGBT Dizi
Enchanté 2022 Tayland BL LGBT Temalı Dizi
Hit Bite Love (2023) Tayland BL Dizi

Peach of Time (2021) BL Aysa Gay LGBT Drama. Film versiyonu da olan Tayland ve Güney Kore yapımı LGBT gay aşk, sevgili konulu drama kategorisinde bir dizi. Fantastik diziler seviyorsanız bu dizi size göre. Özellikle dizideki içsel hesaplaşmalar verdiği mesaj açısından izlenebilecek bir yapım. Eş cinsel sevgililer aşklarını bir şekilde yaşarken sırlar da ortay açıkacak. Boy’s Love dizileri dediğimizde aklımıza Tayland dizileri geliyor kendilerini fena aştılar. Özellikle yeni gençler ve gençler, genç yetişkinler için çekici diziler yapılıyor. Şimdi diziye geçelim.

Daha fazla BL temalı dizi için buraya dokunun.

Peach of Time (2021) BL Aysa Gay LGBT Drama

Taylan’dan arkaşadışını görmeye gelen Peach, çok heyecanlıdır. Sevdiği arkadaşı ile sonunda görüşecektir. Yoon Oh’un evini bulmakta zorlanır. Onu Yoon Oh’un annesi karşılar. Arkadaşının odasında uyuyakalır. Uyandığında arkadaşı yanındadır. Günlerini hep evde geçirirken Peach, arkadaşına neden hep evde olduklarını söyler durur. Ona kış denizini gösterecektir.

Yoon Oh ile annesinin arası da hiç iyi değildir. Kadın, oğlundan nefret eder. Ona sevgi göstermez. Oğluna gönderdiği onu sevmediğini yazdığı mesajdan sonra Yoon Oh trafik kazasında ölür. Peach, aslınd arkadaşının öldüğünü öğrenince panikler. Onun bir hayalet olduğunu anlayınca evden kaçmak istese de annesi onu engeller ve evde kalmaya ve hayalet sevgilisine “onu sevdiğini” söler. İkisi de aşklarını yaşamaya devam eder. Diğer bir hayalet olan Mario onlara evden nasl çıkacaklarını öğretir. Evden çıkmanın tek yolu aşktır. İkisi de birbirine âşık olduğundan evden çıkıp gezerler.

Peach of Time (2021) BL Aysa Gay LGBT Drama

Peach of Time (2021)

Anne oğlunun sevgisiyle yüzleşir. Acaba oğlu gönderdiği mesaj sonrasında intihar mı etmiştir? Gerçekten de oğlunu sevmemekle haksızlık mı etmiştir? Ve Yoon Oh nasıl öldüğünü de hatırlamamaktadır. Peach, sevdiği erkekle mutluluğu tadıp, onun ruhunu huuzra erdirecektir. Galiba sevdiklerimizi onları kaybetmeden önce sahiplenmeliyiz. Bazen suçu başkasında arraız oysa insan ilk önce kendinebakmalıdır.

Diziye Puanım IMDb

7.0
TOPLAM PUAN
Konu: 7
Akıcılık: 7
Görüntü: 7
Oyunculuk: 7
Peach of Time: Fantastik bir BL dizisi

Yorumlar

WORDPRESS: 0