Perfect Propose, 2024 LGBT Temalı Japon Dizisi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Perfect Propose, 2024 LGBT Temalı Japon Dizisi

Perfect Propose BL dizinin konusu oldukça basit. İzleyicisine çok basit öykü sunuyor. Alt konuları ve karakterleri olmayan altı bölümlük dizi, izleyicisinin ara ara karakterlerin geçmişine de götürüyor.

Time The Series (2024) Tayland LGBT BL Dizi
To Be Continued (2024) Tayland LGBT Temalı BL Dizi
Deep Night (2024) LGBT Temalı Tayland BL Dizisi

Perfect Propose, 2024 LGBT Temalı Japon Dizisi. Manga uyarlaması 6 bölümlük Japon LGBT gay temalı mini dizi. Dizi eşcinsel sevgili, gençlik aşkı, ev arkadaşı, çaışma yaşamı, gay BL (boys’ love) gençlik aşkı gibi etiketlere de sahip. Dizinin her bölümü yaklaşık 24 dakika uzunluğunda.

Daha fazla LGBT temalı BL filmler diziler, Netflix, Prime Video yapımları ve televizyon şovları, Asya BL dizileri ve filmleri için site menüsüne bakabilirsiniz. Yorum ve önerileriniz için yorum panelini kullanabilirsiniz.

Perfect Propose BL dizinin konusu oldukça basit. İzleyicisine çok basit öykü sunuyor. Alt konuları ve karakterleri olmayan altı bölümlük dizi, izleyicisinin ara ara karakterlerin geçmişine de götürüyor. Dizi de iş yaşamı ve zalim patron temaları da var. Çalışma yaşantısı arasında sıkışmış ve işlerini hep yavaş yapan dizinin baş karakteri bu nedenle patronu tarafından sürekli kötüye kullanılır, bütün işler ona yüklenir.

Dizi bilindik basitlikteki manga utarlamalarından. Oyuncuların doğal olduğu söylenemese de Asya BL (boys’ love) dizilerini takip edenler zaten bunu bilir. Yine de Tayland yapımları kadar abartılı makyajlı oyuncuların olmadığı dizi izleyicisine daha doğal yerler, gerçek halkın yaşadığı sokakları gösteriyor.

Perfect Propose, 2024 LGBT Temalı Japon Dizisi
Perfect Propose, 2024

Dizinin konusu ve kısa özeti ise söyle: işlerinde çok yavaş ve bir türlü geceleri uyuyamayan, her zaman yorgun ve uykulu genç Hiro, sitresli ve yanlız yaşamına ansızın çocukluk arkadaşı Kai Fukaya’nın girmesi ara verir. Kai Fukaya, çalıştığı yerin kapanması ve patronunun hastanede olmsı nednei ile eski arkadaşına beraber yaşamayı teklif eder.

Kai Fukaya, Hiro için yemek yapar ve onu adeta işe hazırlar. Uykularının düzelmesi ve iyi beslenmesi kısacası yaşamının düzene girmesi için elinden geleni yapar. Diğer yandan çocukluk yıllarındaki birbirlerine verdikleri sözleri de hatırlarlar. İki erkek arasında çok yavaş bir ilşki aşk da başlamak üzeredir.

Dizi puanlaması mydramalist

Yorumlar

WORDPRESS: 0