Pihalla (Screwed) 2017 LGBT Gay Temalı Film

Ana SayfaGay LGBT Film

Pihalla (Screwed) 2017 LGBT Gay Temalı Film

Miku cinsel kimliğini ailesine açıklar. Ailesi hakkında bir gerçeği öğrenir. Komşu Elias'ın tuhaf ailesi, annesi de bu kırsaldaki doğa kadar gizemlidir. Filmde cinsel kimliğini yeni keşfeden Miku, artık kesinlikle gay olduğunu anlar.

Eismayer 2020, LGBT Temalı Film
Matthias ve Maxime 2019 LGBT Temalı Film
Büyük Özgürlük Great Freedom 2021, LGBT Temalı Film

Pihalla (Screwed) 2017 LGBT Gay Temalı Film. LGBT gay temalı Finlandiya yapımı film 1s 40dk uzunluğunda. Avrupa yapımı LGBT gay konulu eşcinsel aşk, gay aşk, gay gençlik filmlerinden. Sakin bir ortam, yazlık bir ev. Berrak yeşil doğa… Sakin ve çok berrak müzik… Karmaşık olmayan eşcinsel konulu BL (boys’ love) yapımlarını seven izleyici için ortalama bir seyir olacak.

LGBT kategorisinde yüzlerce filme, dizi ve diğer yapımlara site menüsünden ulaşabilirsiniz. Yukarıdaki düğmelerden hızlıca genel kategorilere ulaşabilirsiniz. Yazar olmak isterseniz kırmızı düğmeye dokunarak ilgili sayfaya bakabilirsiniz.

Pihalla (Screwed) 2017

Pihalla (Screwed) 2017 LGBT Gay Temalı Film

Kardeşi ile evde parti veren Miku, anne babasının erken gelmesi nedeni ile yakalanır. Partide ortalık karışmış, ev harabeye dönmüştür. Mika, tanıştığı kızla hiç bir deneyim yaşayamamıştır. zaten partinin amacı da budur. Deliye dönen annesi ceza olarak Mika’yi uzak bir kasabadaki kırsal alana götürür. Yaz boyunca yazlıkta kalacaktır. Bu sessiz, sakin, doğanın içindeki kırsal alan neredeyse ölü bir sakinlik içindedir. Bu sırada Miku yeni komşu ile tanışır. Elias ile tanışacaktır.

Pihalla (Screwed) 2017 LGBT Gay Temalı Film
Pihalla (Screwed) 2017

Avrupa filmlerinin sakin LGBT gay temalı filmlerinde sakim bir doğa, kırsalda yaşayan insanlar, yeşil alanlar, sulak araziler çok cazip gözükür. Bu filmde de böyle bir doğa var. Kızlardan hoşlanmayan ve bunu kalabalık şehirde kimseye söyleyemeyen Miku, Elias ile tanışır. Bu terkedilmiş “ölü” ortamda kendi gibi gay bir bireye rastlayan Miku uzun bir aşk ister. Fakat bu sadece bir yaz aşkıdır. Fakat bu yaz aşkı gerçekleri ortaya çıkaracaktır.

Miku cinsel kimliğini ailesine açıklar. Ailesi hakkında bir gerçeği öğrenir. Komşu Elias’ın tuhaf ailesi, annesi de bu kırsaldaki doğa kadar gizemlidir. Filmde cinsel kimliğini yeni keşfeden Miku, artık kesinlikle gay olduğunu anlar. İlk başlarda cinsel yönelimini test etmek için partide deneyim yaşamaya çalışsa da artık emindir.

Pihalla (Screwed) 2017 LGBT Gay Temalı Film
Pihalla (Screwed) 2017

Filmin geçtiği sakin atmosfer LGBT gay temalı BL sayılabilecek filmi daha izlenir yapacak. İki genç gay arasındaki yaz aşkı aslında birbirlerini olmasa da kendilerini tanımalarını sağlar. Eşcinsel bireylerin genel çekinceleri illa eşcinsel olduklarını açıklama zorunlulukları da filmin konusu. Çünkü aile ortamı, arkadaş ortamında herkes bir diğerine heteroseksüel dayatma yapar. Filmdeki Miku da bu baskıdan ancak gay olduğunu açıklayarak kurtulacaktır.

Film puanlaması IMDb

6.8
TOPLAM PUAN
Konu: 7
LGBT Tema: 7
Akıcılık: 6
Görüntü: 7
Oyunculuk: 7
Pihalla (Screwed) 2017 LGBT Gay Temalı Film

Yorumlar

WORDPRESS: 0