Pit Babe (2023) Tayland BL Dizi

Ana SayfaGay LGBT Diziler

Pit Babe (2023) Tayland BL Dizi

Yeşil takımın yıldız yarışçısı Pit Babe, ünlü bir rallicidir. Sürekli olarak erkek arkadaş değiştirir. Her yarış öncesi seks partnerini değiştirmekle ünlüdür.

Be My Favorite (2023) LGBT Temalı Tayland BL Dizisi
Happy Merry Ending LGBT Güney Kore BL Dizi
Love Tractor 2023 Güney Kore BL Dizi

Pit Babe (2023) Tayland BL Dizi konusu ve özeti. BL web (internet) romanı uyarlaması 13 bölüm, 49 dakikalık dizi, gay aşk, eşcinsel sevgili, LGBT diziler etiketinde. Yarış, spor, süper güçler gibi temaları da olan drama Asya BL dizileri seven izleyici için ortalama bir izleme seyri sunacak.

Site menüsünde gezinerek LGBT kategorisinde film, dizi, Tayland yapımları, televizyon programları ve yüzlerce içeriği bulabilirsiniz. Dizi yorumlarınızı ve önerilerinizi yorum panelinde paylaşabilirsiniz.

Pit Babe (2023) Tayland BL Dizi

Yeşil takımın yıldız yarışçısı Pit Babe, ünlü bir rallicidir. Sürekli olarak erkek arkadaş değiştirir. Her yarış öncesi seks partnerini değiştirmekle ünlüdür. Fakat karşısına ansızın çıkan Charlie ile uzun süreli bir ilişkinin yolu açılır. Charlie, Pit Babe’in güvenini kazanır ve onun için her geçen gün biraz daha sevgili olma yolunda ilerler. Fakat Charlie, bir amaç için orada bulunur. Bir planı vardır. Daha sonra takıma beraber plan yaptıkları arkadaşı da gelecektir.

Charlie, Pit ile yaptığı anlaşmaya uyarken Pit, Charlie’nin gizli amacını sezer. Diğer yandan da rakip takımı üvey babası satın almıştır. Üvey babası ile arası iyi olmayan Pit, şümdi hem yarışı kazanmak, hem üvey babası ile mücadele etmek hem de Charlie’in amacını öğrenmek zorundadır.

Pit Babe (2023) Tayland BL Dizi
Pit Babe (2023)

Kime güneceğini bilmeyen Pit bir boşluktadır. Üvey babası, babasını öldürerek onu yetiştirmiştir. Özel yetenekleri olan bir nevi psişik güçleri olan çocukları toplayan üvey babasına düşman daha fazla kişi vardır. Charlie’nin planı nedir? Öte yandan Way, Pit’e âşıktır ve Charli ile beraber olmasını istemez. Takımın lideri Alan ise yeni çocuğa yani Charlie’nin gizli planı doğrultusunda beraber çalıştığı Pate ile aralarında kıvılcımlar oluşur.

İzleyici, LGBT, eşcinsel temalı dizide bilindik Asya (Tayland) BL dizilerindeki aşırı makyajlı gerçekliğe uymayan oyuncularla karşılaşacak. Normal yaşamda sokakta asla göremeyeğimiz adeta hayali oyun tipleri bütün Taylan hatta Aysa BL (boys’ love) dizilerinden kafadan 2 puan kırmmaızın nedenidir. İzleyici dizide Charlie’nin amacını, özel güçler konusunu, üvey babanın asıl amacını merak edecek. Diziden bir süpergüçlü insanlar konusu çıkacak mı bu da izleyicinin merak ettiği bir konu olacak.

Dizi paunlaması mydramalist

7.0
TOPLAM PUAN
Screenplay: 6
Görüntü: 7
Akıcılık: 7
Oyunculuk: 7
BL Tema: 8
Pit Babe (2023) Puanlaması

Yorumlar

WORDPRESS: 0