Playboy and the Gang of Cherry (2017) Movie

Ana SayfaGay LGBT Film

Playboy and the Gang of Cherry (2017) Movie

Film ok anlamsız bir şekilde başlıyor. Cherry çetesinin mesken tuttuğu terkedilmiş binada Playboy/Mac adlı çetenin gay üyesi seks bağımlısıdır.

Just Friends? (2009) LGBT Gay Temalı Güney Kore Filmi
Method 2017, BL Gay Temalı Güney Kore Filmi
Restart After Come Back Home (2020) Japon BL

Playboy and the Gang of Cherry (2017) yapımı Tayland yapımı film. 2 saat uzunluğunda, suç, mafya içerikli bir film. Filmde oldukça fazla +18 gay seks içeriği, BDSM, (bondage and discipline, dominance, masochism-mazoşism) içeriği var. Filmde gay seks sahneleri, gay karakter üzerinden yürüyor. Seks içeriği de filmin konusu kadar anlamsız. Daha doğrusu bu filmin neden ve niçin yapıldığını da anlamak zor olacak.

Özellikle Tayland BL, gay aşk, LGBT temalı film ve dizilerden tanınan oyuncu Gun Atthaphan Phunsawat eli silahlı mafya olarak oldukça başarısız bir rolde oynadığı da bir gerçek. Açıkçası bu film için seçilecek kategori hangisi olduğunu belirlemek de zor. Bu film LGBT kategorisinde bir film değil. Sadece içinde gay karakte riçeren bir film.

Playboy and the Gang of Cherry (2017) Movie

Film ok anlamsız bir şekilde başlıyor. Cherry çetesinin mesken tuttuğu terkedilmiş binada Playboy/Mac adlı çetenin gay üyesi seks bağımlısıdır. Mazoşizm, BDSM sek hoşuna gittiğinden sürekli bu şekilde sek yapar. Filmin ilk 30 dakikası bu sekilde konuşmasız bir mazoşism ile geçiyor. Kırbaçlamalar, tokatlama, seks… Bu sırada çetenin kadın üyeyi seksin tam ortasında gelerek Playboy’dan James’i sorar. 

James elinde silahla çatıdan iner. Seksi yarıda kalan Playboy sinirlenmiştir, uluortalık yerde yaptığı sekse devam etmek istese de bu olmaz. James elinde silahla iner aşağı. Çetenin büyük miktarda uyuşturucusu kaybolmuştur. James büyük patrona hesap vermek zorundadır. Diğer taraftan da Playboy binada yeni müşterileri ile ilgilenmeye devam eder. Yeni bir master gelmiştir.

Playboy and the Gang of Cherry

James ise çete içerisinde rahat durmaz. Önce çetenin kadın üyesini sonra da onu Playboy’un müşterisini öldürür. Playboy bu çatışma arasında kalır. Çete birbirine düşmüştür. Filmin anlaşılması o kada güç ki izleyici filmin başlangıcında neden bahsedildiğini bile anlamayacak. Sadece hayvan gibi seks yapan Playboy ve kırbaçlanan bedenleri görecek. Film ilerledikçe her fırsatta anlamsızca yere tüküren James karakterinin ne yapmaya çalıştığını da anlamayacaksınız.

Playboy and the Gang of Cherry (2017) Movie
Playboy and the Gang of Cherry (2017)

Büyük patronun amacı da belirsizdir. Daha doğrusu ne izlediğinizi anlamayacaksınız çünkü ortada ne senaryo var nede bir oyunculuk. Sadece en kaba tabirle köpek gibi durmadan seks yapan Mac var. Bu filmi sırf merak ettiğimden izledim. Filmi egzersiz yaparken izledim ve ayrıca zaman ayırmadım. Özellikle Gun’ın durmadan tükürmesi, rol yapamaması da cabası. Açıkçası Tyalan BL dizilerinden izleyicinin bildiği Gun için bu film tam bir saçmalık olsa gerek. Filmi puanlamaya bile gerek yoktur.

Film puanlaması mydramalist

2.0
TOPLAM PUAN
Screenplay: 2
Oyunculuk: 2
Akıcılık: 2
Görüntü: 2
Playboy and the Gang of Cherry (2017) Movie

Yorumlar

WORDPRESS: 0