Please Like Me (2013) Gay LGBTQ Konulu Dizi

Ana SayfaGay LGBT Diziler

Please Like Me (2013) Gay LGBTQ Konulu Dizi

Eşcinsel bir birey Josh her şeye rağmen kendisi gibi olup, bütün zorlukları aşmak niyetindedir. Dizi, müzik, eğlence dolu. Zaten dizinni jeneriğinden de anlaşılacağı gibi genel olarak komedi ağırlıklı bir dizi diyebiliriz.

Hit Bite Love (2023) Tayland BL Dizi
Tie the Not (2023) Filipinler LGBT Temalı Dizi
A Boss and a Babe (2023) LGBT Tayland BL Dizi

Please Like Me (2013) Gay LGBTQ Konulu Dizi. 2013 yapımı gay LGBTQ sevgili, aşk, komedi, drama türünde bir dizi. Bu kategoride izlediğim ilk diziler arasında. Aşağı da kısa bir inceleme yapacağım. İlk paragrafta biraz gereksiz şeyler yazıyorum. Diziyi Netflix üzerinden izleyebilirsiniz. Asya gay LGBT dizileri gibi sıradan okul dizilerini izleyicisi bilir. Makyajlı oyuncular, süper zengin gay çocuklar falan. Daha farkli diziler gerekli. please Like Me de işte o farklı dizilerden. Şimdi bu gereksiz paragrafı yazmayı bitirip asıl konumuza dönelim.

Daha fazla gay LGBTQ dizi için buraya dokunun.

Please Like Me (2013) Gay LGBTQ Konulu Dizi

Josh, birlite olduğu kız arkadaşını terkeder. Çünkü gay birey olarak daha fazla rol yapmak istemez. Tabii ki bir anda eşcinsel bir birey olduğunu kız arkadaşına söylemesi çok etkili olacaktır. Sonuç olak ayrılırlar. Josh’da çocukluk arkadaşı Tom’un yanın ataşınır. İki arkadaş yaşamaua devam ederler. Tabii ki Josh, yeni arkadaşlar yeni sevgililer edinir. Yani yeni fantezileri dener. Tom da kendi çapında bir kız arkadaş edinmek ister.

Please Like Me (2013)Gay LGBTQ Konulu Dizi

Please Like Me (2013)

Diğer yandan Josh’ın psikolojik sorunları olan annesi sürekli sorun çıkarır. Babası ve üvey annesi ve babannesi de aile sorunları ile diziye dahildir. Birbirlerini anlamaya çalışırlar, yaşamı anşamak ya da yaşamak pek kolay değildir. Josh, sürekli sevgili değiştirir durur. Bazen kardeşine, bazen annesine, bazen de babasına bakıcılık yapmak zorunda kalır. Diğer yandan da hendi yaşamını bir düzene soknamın peşindedir.

Please Like Me (2013)Gay LGBTQ Konulu Dizi

Please Like Me

Dizi Yorumum

Eşcinsel bir birey Josh her şeye rağmen kendisi gibi olup, bütün zorlukları aşmak niyetindedir. Dizi, müzik, eğlence dolu. Zaten dizinni jeneriğinden de anlaşılacağı gibi genel olarak komedi ağırlıklı bir dizi diyebiliriz. Tabii ki içinde bol cinsellik, bol bol sevişme de var. Yaşam adeta akıp giderken insan kalabalıklar içinde çok şeyi kaybediyor. Bazen bu insan kalablığı olur, bazen laf kalabalığı, bazen düşünce kalabalığı… Yaşama, insanın macerasına, cinsiyet rollerine, LGBTQ bireylere, gay aşklara dair güzel bir dizi. Gençler ve genç yetişkinler için çekici bir dizi olduğunu düşünüyorum. Her daim genç kalanlar bir de bunu da unutmayayım…

Diziye Puanım IMDb

7.7
TOPLAM PUAN
Konu: 8
Oyunculuk: 7
LGBTQ İçerik: 8
Görüntü: 8
Akıcılık: 8
Müzik: 7
Please Like Me

Yorumlar

WORDPRESS: 0