Posledice Consequences 2018 Movie (Filmi)

Ana SayfaGay LGBT Film

Posledice Consequences 2018 Movie (Filmi)

Andrej adındaki genç uyumsuzi ailesine zarar veren sürekli kavga eden biridir. Annesş tarafından da pek sevilmez ve cezalandırılır. Ceza gerçekten de tek seçenek çözüm asla değildir.

Monster Pies (2013) BL Gay LGBT Temalı Film Drama
Annemi Öldürdüm I Killed my Mother Gay LGBT Film
Die Mitte der Welt 2016 Dünyanın Merkezi BL Film

Posledice Consequences 2018 Movie (Filmi). Slovenya yapımı drama 1s 35dk uzunluğunda. 18 yaşındaki eşcinsel bir gencin uyumsuzluk problemleri konu ediliyor. Tabii ki Andrej eşcinse olduğunu henüz açıklamış değildir. Filmin genel işleyişi suç, insanı suça yönlendiren sebepler ve tabii ki filmin adından da bilineceği gibi “sonuçlar”dır. Klasik eşcinsel yönelime sahip olarak yaşamanın zorluklarını, toplumun, ailenin bir anda adeta “düşman” kesilmesinin de nedenini anlamak gerçekten güç olacaktır. Film gay sevgili, gay aşk, LGBT film ya da BL boysa love kategorilerine pek girmemekte. Eşcinsel (gay) karakter ya da başrolün olduğu bir film. Fakat LGBTQ topluluğu için de toplumsal bir mesaj var: insnaları cinselkimlikleir ile yargılamayı kesin artık!

Daha fazla LGBT kategorisinde dizi film ve alt kategorilerdeki yapımlar için yukarıdaki düğmeleri kullanarak yüzlerce film, dizi, animasyon, televizyon şovları, belgesellere ulaşabilirsiniz. Siteye içerik ekleme ve editör olmak isterseniz kırmızı butonu kullanabilirsiniz.

Posledice Consequences 2018 Movie (Filmi)

Yukarıdaki videodan da izlediğiniz gibi Andrej adındaki genç uyumsuzi ailesine zarar veren sürekli kavga eden biridir. Annesş tarafından da pek sevilmez ve cezalandırılır. Ceza gerçekten de tek seçenek çözüm asla değildir. Belki de önemli olan insanı dinleyecek her durumda kabul edecek bir ailesinin ve arkadaşlarını olmasıdır. Bu ortamdan uzak Andrej, sürekli sorun çıkarmaya devam eder. Mahkeme kararı ile iyileşeceği bir merkeze haftasonu eve gideceği şekilde yerleştirilir.

Posledice Consequences 2018 Movie (Filmi)

Posledice Consequences 2018

Burada da kendi gibi şuça karışmış, güvensiz, asla suçtan vazgeçmeyecek tiplerle karşılaşır. Uyuşturu ve haraç ile merkezdeki herkesi tehdit eden Zele’yi yenerek arkadaş olurlar. Ayrıca Zele ile her fırsatta seks yapmaya başlar. Hafta sonları başka eşcinsel arkadaşlar ile seks uyuşturucu partilerine katılır. Ülkeyi terkedip Hollnada’ya gideceklerini vaadeden Zele ile birlikte suç işlemeye devam ederler.

Posledice Consequences 2018 Movie (Filmi)

Consequences

Fakat bu uzun sürmeyecektir. Bir erkekle sevişirken çekilen görüntüsü Facebook’a düşünce tüm tesisteki arkadaşları onu “ibne” diyerek küçümser dışlar. Annesi de oğlunu gay (eşcinsel) kimliği nedeni ile reddeder. Bütün bunların sorumlusu olarak gördüğü Zele’nin yüzünü paramparça edene kadar yumruklayan Andrej için artık her şey bitmiştir.

Posledice Consequences 2018 Movie (Filmi)

Posledice Consequences 2018

İlginç bir filmdi. Ortalamaya yakın bir akıcılık belki de biraz aksiyon bile vardı. Suç işleyen ve asla bir destek göremeyen, kendilerini ifade edemeyen genç insnalar bulundukları yerde iyileşmeleri imkansızdı. Orada da değişen bir şey yoktu. Yaşamları, hayalleri, düşünceleri, ailelerinin bakış açısı kısacası hiçbir şey değişmemişti. Gençler de birbirlerine karşı acımasız, amaçsız bir yaşam tarzını, serseriliği benimsemiş durumda. Eşcinsel bir bireyin cinsel kimliği ortaya çıkınca arkadaşları ve ailesi tarafından aşağılanması belki de ana karakterin neden bu kadar suş ilediğini açıklar. Suçluluk duygusu ve cinsel kimliğinden dolayı dışlanıp hakarete uğrayacağını bilmenin sıkıntısı belki de asıl sebeptir, sonuç ise bellidir.

Film puanlaması IMDb

6.3
TOPLAM PUAN
Konu- Öykü: 6
Oyunculuk: 7
Görüntü: 7
Akıcılık: 6
Eşcinsel Tema: 6
Dramatik Tema: 6
Posledice Consequences 2018 Movie (Filmi)

Yorumlar

WORDPRESS: 0