Primos Cousins Gay Temalı Türkçe Alt Yazılı Film

Ana SayfaGay LGBT Film

Primos Cousins Gay Temalı Türkçe Alt Yazılı Film

Primos (Cousins) Kuzenler komedi yönü daha ağır basan, sakin bir film.

My Ride 2022 Tayland BL LGBT Dizi
Dew The Movie 2019 BL LGBT Gay Temalı Film
Going Down in LA-LA Land LGBT BL Movie (Film)

Primos Cousins Gay Temalı Türkçe Alt Yazılı Film. LGBT temalı filmlerde bu defa komedi yönü ağır basan bir film olan Kuzenler var. LGBT konusunda hâlâ sert ve acımasız düşüncelere sahip bir türüz. Yaşamımıza zaten yeteri kadar karmaşa hakim. Cinsiyet rolleri gibi çok önemsiz ve yaşamın normal seyrinde pek de önemli olmayan bir olgu için yırtınıp duruyoruz. Cinsel yönelimler ve cinsellik yaşamın temelinde, insan biyolojisinin doğasında vardır. Cinsel kimlik gelişip yerine oturunca, cinsiyet rollerine göre insan kendini çeken cinsiyetle ilgilenir. Bu işte bu kadar basittir. Zaten yaşamın kendisi de basittir. Gay ya da LGBT temalı filmlere olan merakım en az zamanda yolculuk konulu filmler kadar. Dramalar özellikle hoşuma gider. Çünkü dramalarda insanı yeniden keşfediyoruz. İnsan ve insanın duyguları öyle kalıplara bir şey değildir.

Daha fazla LGBT film ve dizi izlemek istersen buraya dokun

Primos Cousins Gay Temalı Türkçe Alt Yazılı Film

Cousins, komedi içeriği çok fazla olan eğlenceli bir film. LGBT konulu ve özellikle de komedi kategorideki yapımları izlemek zevkli oluyor. Filmde cinsellik ve çıplaklık olduğunu da söylemeliyim. Filmde erotik sahneler oldukça fazla. Senarist(ler) erotik sahneler içinde de komedi unsurlarını başarıyla filme katmışlar. Oldukça eğlenceli sahneler izleyicisini bekliyor. Tabii ki film izleyene filozofça bir şeyler öğretmiyor. Öyle eğitici bir şeyler de yoktur Ama homofobi, anlayışsızlık, cahillik yani klasik homofobik yaklaşımları filmin sonunda göreceğiz ki burada bile komedi var.

LGBT bilgileri. Eş cinsellik hastalık mıdır? Homofobi nedir? Bütün yanlış bilinenler için buraya dokunun

Şimdi gelelim filmin özetine: Anne babasını çok küçük yaşta kaybeden Mario teyzesi ile yaşamaktadır. Dindar bir kadın olan teyze, evinin yarı kilise gibi kullanırken yeğeninin yalnızlığını da fark eder. Mario’da piyano dersleri verir dini toplantılar sırasında org çalma görevi onundur. O da nispeten bu ortama göre yaşamaktadır. Teyzesi bir gün başka bir yeğeni daha olduğunundan bahseder. Bu yeni yeğen, Mario’nun kuzenidir. Teyze birkaç günlüğüne dini bir toplantıya gideceği için yeni yeğen Lucas’ı çağırır. İki kuzen tanışırlar.

Primos Cousins Gay Temalı Türkçe Alt Yazılı Film

Primos Cousins

Lucas, hapisten yeni çıkmıştır. Haksız yere iki hafta hapiste kalmıştır. Çok becerikli, dışa dönük biraz da hareketli biridir. İki kuzen birbirlerine yaklaşırlar. Kapalı bir ortamda asla kendi gibi olamayan Mario eş cinsel kimliğini il defa yaşar. Bu arada Mario’nun ders verdiği kız, bu ilişkinin farkına varınca onları ifşa eder.

Teyze ve yeğenler

Teyze, yeğenlerini kabul eder. Tutucu ve homofobik arkadaşlarını da azarlar. Bu sırada teyze de  yeni tanıştığı komşu adamla yakınlaşır. Kadın da dindarlık uğruna kendini, duygularını, kadınlığını yaşamamıştır. Her şeye boş vererek yeğenleri il birlikte oturdukları evden sevgilisinin yanına taşınırlar.

Primos Cousins Gay Temalı Türkçe Alt Yazılı Film

Primos Cousin

Film açık havada, güzel doğa manzaraları arasında sessiz bir yerde geçer. İnsanın kedisi gibi olması, kendini yaşaması gerekmez mi? İnsana kendi olduğu kişiyi bırakmasını söylemek kadar saçma bir şey olamaz değil mi? Bu basit, izle unut cinsinden film hoş bir vakit geçirmenizi sağlayacağı kesin. Kendiniz olmaktan korkmayın ve yaşamı neşeyle geçirin. Yaşayacaklarınızı tam yerinde ve zamanında yaşayın, ıskalamayın, ertelemeyin. Filmi ayrıca OK RU üzerinden Türkçe alt  yazılı olarak izleyebilirsiniz.

Primos Cousins Gay Temalı Türkçe Alt Yazılı Film

Primos Cousins

Teyze: Bizim için icat ettikleri bu küçük dünyaya inanma

Mario: Teyze eş cinsel olduğumu kabul edeceğini hiç düşünmemiştim
Teyze: Aman, çok aptalsın.

Puanlamam: IMDb

6.6
TOPLAM PUAN
İçerik: 7
Görüntüler: 7
Senaryo: 6
Konu: 6
Akıcılık: 7
Primos: Eğlenceli bir izle unut film

Yorumlar

WORDPRESS: 0