Punch Drama, Sports (2022) LGBT Gay Temalı Film

Ana SayfaGay LGBT Film

Punch Drama, Sports (2022) LGBT Gay Temalı Film

Jim, babasının çocukluğundan beri uyguladığı baskılar nedeni ile yaşamını iyi bir boksör olmak için çalışmaya adamış gençtir. Neredeyse bütün gününü, bütün amacı bokstan başka nbir şey değildir.

Sing in Love Koi Kogare Utae (2022) BL Japon Filmi
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!: The Movie (2022)
My Policeman (2022) Filmi Konusu İncelemesi

Punch (2022) LGBT Gay Temalı Film. Yeni Zelanda yapımı orijial dili İngilizce olan LGBT, gay temalı film 1s 32dk uzunluğunda. Homofobi, eş cinsel olmanın zorlukları, gay arkadaşlık, eş cinsel sevgili, spor, gay sporcu etiketlerine sahip dizi bilindik anlamda bir Bl yani boys’ love değil. LGBT temalı film izlemeyi seven izleyici için ayrıntılar aşağıda.

Daha fazla içeriğe erişmek için site mensünü kullanabilirsiniz. Yukarıdaki düğmelere dokunaran en iyi LGBT temalı film ve dizilere erişebilirsiniz. Yorum yazmayı ve varsa LGBT film önerilerinizi yazmayı unutmayın.

Punch Drama, Sports

Punch (2022) LGBT Gay Temalı Film

Jim, babasının çocukluğundan beri uyguladığı baskılar nedeni ile yaşamını iyi bir boksör olmak için çalışmaya adamış gençtir. Neredeyse bütün gününü, bütün amacı bokstan başka nbir şey değildir. Sağlık durumu oldukça kötü olan ve bunu oğlundan saklayan Stan sonunda işinide kaybedecektir. Bu sırada bütün bu saçmalıklardan sıkılan Jim artık babasını dinlememektedir.

Punch Drama, Sports (2022) LGBT Gay Temalı Film
Punch Drama, Sports (2022)

Okulda arkadaş grubu ve kız arkadaşı ile kaçamak vakitler geçirir. Okulda hatta bu küçük kasabada eş cinsel kimliği yüzünden aşağılanan, dalga geçilen, şiddete uğrayan Whetu ile tanışacaktır. Kısa sürede ikisi çok iyi arkadaş olacaktır. Fakat Jim, bu yeni arkadaşı Whetu’yu arkadaşlarının şiddetinden koruyamayacaktır.

Aslında ikisinin de benzer çok yönleri vardır. İkisi de bu kasabaya sıkışmıştır ve kendi istedikleri gibi yaşayamamaktadır. Toplum ikisine de adeta kendi yaşmalarını dayatmaktadır. Müziği seven Whetu gibi Jim de film, ve doğa fotoğrafçılığından hoşlanır. Fakat babası ona boksör olmayı adeta mecburi kılmıştır.

Punch Drama, Sports (2022) LGBT Gay Temalı Film
Punch Drama, Sports (2022)

Bu sırada Whetu’nun başın atalihsiz bir olay gelirken Jim babasını bırakarak Whetu’ya cinsel kimliği yüzünden saldıran ve ona tecavüz eden grupla boks için anlaşacaktır. Bütün bu olayların arasında iki genç birbirlerini keşfedecek ve birlikte olacaklardır. Bu birliktelik ikisi için de iyi olacak ve ikisi de kendilerini, yaşantılarını bulacaktır.

Film akıcılık ve canlılık bakımında pek başarılı salılmasa da oyunculuk ve tabii ki LGBT teması ile dikkati çekiyor. Doğa ve yaşamın içinden sıradan insanların konu edilmesi de gerçeklik bakımından oldukça iyi. İzleyici Tayland yapımlarında olduğu gibi her şeyin eksiksiz olduğu, süper zenginlerin arasında, çok yakışıklı oyuncularla çekilmiş gerçekliği olmayan filmler ile kıyaslamamalı. Filmde sert bir gerçeklik, toplumun eş cinsellere yönelik acımasızlığı, spor teması ile işleniyor.

Film puanlaması IMDb

6.8
TOPLAM PUAN
Screenplay: 6
Oyucnuluk: 7
Görüntü: 7
Akıcılık: 6
LGBT Tema: 8
Punch Drama, Sports (2022) Puanlaması

Yorumlar

WORDPRESS: 0