Queer Eye izle – Netflix LGBT TV Şovu

Ana SayfaGay LGBT Film

Queer Eye izle – Netflix LGBT TV Şovu

Yaşama başka bir dokunuş

5 gay arkadaş insanların yardımına koşarak dağınık yaşamları toparlıyor. Eğlenceli rengarenk bir Netflix reality şovu

Gençlik Başımda Duman Hjartasteinn 2016 Filmi
Land of Storms (Viharsarok) 2014 LGBT Film
Boys Jonas (2018) Gay Temalı Film

Quuer Eye yani muhteşem beşli bir Netflix yapımı. Yaşam koçları güzellik, moda gibi konularda ümitsiz vakalara (!) yardım etmeye devam ediyorlar. Her bölümde farklı kişilerin yaşamlarına konuk olan beşli yaşamlarında bir şeylerin yerinde olmadığı bu insanlara yardım edip, onları adeta baştan “yaratıyorlar.” Bu harika şov programını izle!

Netflix yapımı LGBT TV Şovu İmajını yenilemek isteyenler, ailesiyle sorunu olanlar, bir türlü giyinmeyi öğrenemeyenler, çok çirkin olduğunu sananlar, kendine güvenini kaybedenler, ailesine bir türlü cinsel yönelimini açıklayamayanlar… İşte bunun gibi konularda Muhteşem Beşli insanların yardımıma koşuyor. Yani içerikte yer yer eş cinsel bireylerin yaşamlarına el atan beşli harika işler çıkarıyor. Programın adından da anlaşılacağı gibi ” eş cinsel gözü”yle insnaların yaşamlarında değişiklik yapıyorlar.

Queer Eye kişileri bir arada

Queer Eye

Neşeli rengarenk kişilikleri olan beşlinin her biri bir konuda uzman. Uzmanlık alanları: Moda, sosyal medya, dekorasyon, makyaj, psikoloji… Harika bir TV (reality) şovu izlemek ve keyifli vakit geçirmek istersen Queer Eye tam sana göre. 2018 yapım olan programın şu anda 5. sezonu yayınlandı Her sezon 8 bölümden oluşuyor.

Yeni sezona Japon’yada başlayan beşli ülkelerinden uzaklardaki insanlara yaşam koçlığu yapmaya devam ediyorlar. 5 eş cinsel dağınık bazen de karmaşık yaşamları ufak dokunuşlarla tabii ki kendi tarzlarında yeniden düzenliyorlar. Yaşamda her kesimden, her inançtan insanın yardımına koşuyorlar.

Netflix şov tv programı

Queer Eye Neflix

Queer Eye Şovu Neden İzlemeli?

Yaşama bütün ön yargılarımızı ve tartışılmaz katı bakışlarımızı yıkıp bakınca, sadece insanı görüyoruz sadece yaşamı görüyoruz. Zihnimiz de o kadar çok cızırtı, parazit, karmaşa var ki insana sadece insan gözüyle bakamıyoruz… Queer Eye eş cinsellerin de normal insan olduklarını ve diğer herkes gibi yaşama katkıda bulunduklarını da izleyicilerine anlatıyor. Yaşamda ayrılıklar tamamen yapaydır.

Queer Eye Netflix’in eğlenceli yapımlarından biri. En azından keyifli bir vakit geçirmek biraz gülümsemek için izleyecek bir şeyler arıyorsanız tam yerine geldiniz.

 

Daha fazlası
Gay konulu filmler Tüm arşiv için TIKLA
En İyi Gay Filmleri 1.Bölüm TIKLA En İyi Gay Filmleri 2.Bölüm TIKLA En İyi Gay Filmleri 3.Bölüm TIKLA En İyi Gay Filmleri 4.Bölüm TIKLA

Yorumlar

WORDPRESS: 0