Red, White & Royal Blue 2023, LGBT Temalı BL Film

Ana SayfaGay LGBT Film

Red, White & Royal Blue 2023, LGBT Temalı BL Film

Amerika Birleşik Devletleri başkanı yeniden başkan seçilmek için seçim kampanyasına başlamıştır. Bu sırada oğlu Alex de annesine yardım etmektedir. Bu sırada İngiltere'ye giden Alex orada kraliyet davetine katılacaktır.

All of Us Strangers, Hepimiz Yabancıyız Gay Temalı Film
Rustin (2023) LGBT Temalı Film
Yas Tatili Good Grief 2023 LGBT Temalı Netflix Filmi

Red, White & Royal Blue 2023, LGBT Temalı BL Film. Amazon Prime Video, orijinal filmi LGBT, gay sevgili, gau aşk, BL (boys’ love) film, eşcinsel aşk gibi etiketlere sahip. 1s 58dk uzunluğundaki komedi, siyaset temalarını içeren film izleyicisinden 7’nin üzerinde bir puan alacak. Film aş cinsellik konusunda oldukça etkili toplumsal mesajları da içeriyor.

Yüzlerce BL (LGBT) film, dizi, Asya yapımları ve daha fazlası için site menüsüne bakabilirsiniz. Yukarıdaki düğmeler sizi en ilgi çekici içeriğe ulaştıracak. Yorumlarınızı önemsiyoruz, düşüncelerinizi bizimle yaplaşmanızı bekliyoruz.

Red, White & Royal Blue 2023

Red, White & Royal Blue 2023, LGBT Temalı BL Film Konusu

Amerika Birleşik Devletleri başkanı yeniden başkan seçilmek için seçim kampanyasına başlamıştır. Bu sırada oğlu Alex de annesine yardım etmektedir. Bu sırada İngiltere’ye giden Alex orada kraliyet davetine katılacaktır. Oldukça tedirgindir. Daha önce kraliyet ailesine ve etkinliklerine dair hiç bir şey bilmemektedir. Sosyete toplantısı onun için oldukça sıkıcı geçecektir. Fakat ilk gördüklerinden beri birbirlerine diş bileyen bu iki adam bir o kadar da birbirlerinden hoşlanmaktadır. Bunu kendilerine itiraf edemeseler de ilk fırsatta sevişmekten de kendilerini alamazlar.

Red, White & Royal Blue 2023, LGBT Temalı BL Film
Red, White & Royal Blue 2023

Partideki ilk karşılaşmada ikisi de birbirlerini itici bulmuştur. Aralarında tartışırken, salaondaki devasa pastayı devirmeleri, çıkan rezillik de cabasıdır. Bütün bunları temizlemek için birkaç gün sıkı dost numarası yapıp basın önünde poz verip röportaj yapmaları kurgulanır. Bu sırada Alex ve Prens Henry arasında oluşan çekim aşk ile sonuçlanır. Hanry’nin gay olduğunu sadece kız kadeşi bilmektedir. Alex ise biseksüel olduğunu sevgilisine söyler. Sık sık birlikte kalmaya ve sevişmeye başlarlar.

Fakat her şey istedikleri gibi gitmeyecektir. Prens olmak da başkanın oğlu olmak da gay bireyler için büyük sorundur. Kral bunu asla kabul etmeyeceği gibi kraliyet ailesi için de sıkandal olabilir. Kısa süreliğine ayrılacak olan iki eşcinsel ya da biseksüel sevgililer bütün skandalları aşıp, cinsel kimliklerini açıklamak isteyecektir.

Red, White & Royal Blue 2023, LGBT Temalı BL Film
Red, White & Royal Blue 2023

Film her ne kadar ABD ve İngiltere temaları ile biraz klişe gelse de komedi yönüyle oldukça eğlenceli denilebilir. Eşcinsel olmak sosyal statü gözetmeksizin her birey için oldukça zordur. Film bu temayı oldukça samimi işlemekte. Filmde gerçek dünyaya uymayan bir şekilde aşk kazanır, gay aşk ya da LGBT bireyler kazanır. Bu da güzel bir fantezi. Fakat filmde de izleyicinin gördüğü gibi yaşamda neyi sorun etmeyi çıkarır ve insnaları olduğu gibi kabul edersek işte o zaman sorunlar çözülüyor. Şimdilik mutlu gay çiftleri ve devlet yönetimindeki açık LGBT karakterleri filmlerde görmeye devam edeceğiz.

Film puanlaması IMDb

7.0
TOPLAM PUAN
Screenplay: 7
Oyunculuk: 7
Görüntü: 7
Akıcılık: 7
LGBT BL Tema: 7
Red, White & Royal Blue 2023

Yorumlar

WORDPRESS: 0