Red Wine in the Dark Night (2015) BL Film

Ana SayfaGay LGBT Film

Red Wine in the Dark Night (2015) BL Film

Wine, sevgilisi Tee tarafından terkedilir. Boy, eşcinsel olarak anılmaktan ve başkalarının ona gay demesinden çok çekindiği için Wine'ı terkeder.

Seven Days: Monday-Thursday (2015) LGBT Film
Fathers (2016) LGBT Gay Aile Temalı Film
Asya Gay LGBT Filmleri Kore, Tayland, Japon, Çin, Tayvan

Red Wine in the Dark Night (2015) BL Film Tayland yapımı gay LGBT sevgili, gay aşk, gay romatizm konulu gerilim filmi. Vampir, fantezi, doğaüstü kategorilerine de giren film 1 saat 44 dakika uzunluğunda. Fanteziyi ya da doğaüstü olayları, yeniden doğuşu Asya gay LGBT filmlerinde ya da dizilerinde çokça görmek mümkün. Bu tür içeriği izleyici de seviyor. İntikam ve aşk içeriğine de sahip filmi BL (boys love) kategorisinde film izlemeyi seven izleyici sevecektir. Filmde çok ateşli öpüşmeler ve seks sahneleri var. Bu sahneler filme çok daha iyi bir hava katıyor.

Daha fazla LGBT BL kategorisinde film, dizi ve Asya gay LGBTQ+ yapımları, şov programları izlemek istersen yukarıdaki butonlara bakabilirsin. Ayrıca menüde daha fazla LGBTQ+ içeriği bulabilirsin.

Red Wine in the Dark Night (2015) BL Film

Wine, sevgilisi Tee tarafından terkedilir. Boy, eşcinsel olarak anılmaktan ve başkalarının ona gay demesinden çok çekindiği için Wine’ı terkeder. Ama ara ara onunla sadece sevk için seks yapmayı dilemektedir. Arkadaş grubu, sevgili olduklarını öğrenir ve onları destekler. Fakat Tee, bütün ısrara rağmen eşcinsel olduğunu kabullenmek istemez. Arkadaşları Wine’ın terkedilmiş apartman binasında Tee ile buluşup barışacaklarını söyler.

Red Wine in the Dark Night (2015) BL Film

Red Wine in the Dark Night (2015)

Binaya giden Wine’ın akşama kadar süren bekleyişi boşunadır. Melek gibi güzelliği ve gülümsemesi ile ona âşık olmak mümkün değildir. Eski sevgilisi binaya gelmeyince umutsuzca geri dönerken binadan sesler duyar. Bu yardım sesi bir hayalete ait değildir. Hafızasını tamamen yitirmiş ve nereden geldiğini, adını bilmeyen Night’ı bulur. Night sadece kan ile beslenebilir, Wine ile sevgili olurlar. Wine onu beslemek için insan kanına gereksinim duyar.

Red Wine in the Dark Night (2015) BL Film

Red Wine in the Dark Night (2015)

Kanı eski binada tutsak aldığı eski sevgilisi Tee ve onu kullanan Night ile birlikte kalmak için tuttuğu dairenin sahibi Boy’dan temin eder. Onlardan kan alarak sevgilisini besler. Fakat işler istediği gibi gitmeyecektir.

Red Wine in the Dark Night (2015) BL Film

Red Wine in the Dark Night (2015)

İnceleme İzleyici Notu

İzleyici tam olarak bir vampir filmi izlemeyecek. Gay LGBT vampirden çok doğaüstü güçlere sahip ve kanla beslenen hafızasını kaybetmiş bir karakteri izleyecek. Kullanılan, seviglisi tarafından adeta aşağılanarak terkedilen Wine ise intikamını almak isterken ölçüyü kaçıracaktır. İzleyici çok ateşli gay öpüşme ve erotizmin sınırında seks sahneleri izleyecek. Filmin işleyişine bakılınca filmdeki çıplaklık, kan, gerilim birbirini tamamlıyor. BL filmleri izlemeyi seven izleyici için sevkli bir seyir olacaktır. Genel olarak ortalamaya yakın bir film olduğu söylenebilir.

Filme puanım mydramalist

7.0
TOPLAM PUAN
Konu: 7
Görüntü: 7
Oyunculuk: 7
Akıcılık: 7
BL Tema: 7
Red Wine in the Dark Night (2015) BL Film

Yorumlar

WORDPRESS: 0