Remember Me (2022) Tayland BL LGBT Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Remember Me (2022) Tayland BL LGBT Dizi

Dizi altı arkadaşın çocukluktan başlayarak gençlik dönemlerine kadar olan ilişkilerini anlatıyor. Gay gençlik dizisi kategorisindeki yapımda Em, yeni komşuları Name'i arkadaşları ile tanıştırır.

The New Employee Güney Kore BL Dizi (BL Webtoon)
About Youth (2022) LGBT Gay Temalı Dizi
More than Words (2022) Japon BL Drama

Remember Me (2022) Tayland BL LGBT Dizi. GagaOOLala dizisi. 12 bölüm dizi Gay dizi, gay LGBT diziler, gay aşk, gay gençlik aşkı, ilk aşk, gay okul dizisi gibi kategorilerde. Tayland BL (boys’ love) etiketine de sahip Asya yapımı dizi özellikle 2000’lerin ilk yıllarındaki MSN, Messenger gibi haberleşme teknolojilerini, CRT monitörlü masaüstü bilgisayarları ile akıllı telefon ve sosyal medya çağından önce de aslında yazmak duyguları en iyi ifade etmenin yoluymuş. Dizi BL izleyicisi için genel bir seyir kalitesi sunacak.

Daha fazla LGBT (Queer Movie) gay dizi, film, Netflix yapımları, belgeseller, televizyon şovlarını içeren yüzlerce içerik için site menüsünü kullanabilirsiniz. Yukarıdaki düğmeler ile de hızlıca temel film ve dizilere ulaşabilirsiniz.

Remember Me (2022) Tayland BL LGBT Dizi

Dizi altı arkadaşın çocukluktan başlayarak gençlik dönemlerine kadar olan ilişkilerini anlatıyor. Gay gençlik dizisi kategorisindeki yapımda Em, yeni komşuları Name’i arkadaşları ile tanıştırır. Küçük yaştan beri konuşamayan Name, sürekli şiddet görmüştür. Fakat yeni arkadaş grubu onu çok sevmiştir. En yakın arkadaşı ise yan komşusu Em olmuştur. Em ile araları çok iyidir. MSN ile mesajlaşma modadır. İki arkadaş artık MSN üzerinden mesajlaşırlar bu onları birbirine daha çok bağlar.

Remember Me (2022) Tayland BL LGBT Dizi
Remember Me (2022)

Diğer yandan gruptaki Gun ilk okuldan beri 8 numara olarak başka bir okudaki 8 numaralı öğrenci ile mektup arkadaşı olur. MSN ile o da sürekli olarak mesajlaştığı mektup arkadaşına âşıktır. Onu bir kaç defa görmeye gitse de cesaret edemez, tanışamaz. Böylece arkadaş gurubu ve aileler için zaman geçer.

Üniversite için arkadaşlar değişik bölümleri kazanır. Ailelerin istekleri ile çocuklarınki çatışsa da sonuçta sonuçta herkes istediği okula gidecektir. Em çok sevdiği Name ile ayrılacaktır. Diğer yandan Gun aslında yıllardır mesajlaştığı ve âşık olduğu 8 numara ile aynı okul ve aynı bölümde okuyacağını saklar.

Remember Me (2022) Tayland BL LGBT Dizi
Remember Me (2022)

İzleyici için sıradan ve akıcı bir gençlik BL (boys’ love) dizisi genel olarak bilindik, “seri üretim” Tayland BL dizileri niteliğinde. Dizide izleyici 2000’li yılların ilk yarısında kullanılan MSN Messenger ve CRT monitörler ve akıllı telefon öncesi izletişimi merakla izleyecek. Bunun dışında pek de farklı olmayan birbirinin aynı sayılabilecek bir gençlik gay LGBT aşk, arkadaşlık dizi izleyicisine ortalamaya yakın bir seyir keyfi sunacak gibi.

Dizi puanlaması mydramalist

Yorumlar

WORDPRESS: 0