Restart After Come Back Home (2020) Japon BL

Ana SayfaGay LGBT Film

Restart After Come Back Home (2020) Japon BL

Uzun süredir Tokyo'da yaşayan Mitsuomi Kozuka ailesinden uzaktır. Baba mesleği olan marangozluğu istememiş ve şehirde iş bulup çalışmaya başlamıştır. Fakat çalıştığı şirkette sorun çıkınca işten ayrılmak zorunda kalacaktır.

Made in Rooftop LGBT Temalı Güney Kore BL Film
Light (2021) Tayvan LGBT Temalı Film
Long Time No See 2017 LGBT Gay Temalı Film ve Dizi

Restart After Come Back Home (2020) Japon BL. Manga uyarlaması LGBT temalı filmler kategorisindeki yapım 1s 39dk uzunluğunda. Gay aşk filmleri, LGBT temalı filmler, BL (boys’ love) temaları filmde çok ince konu ediliyor. Eşcinsellik konulu, cinsel yönelim temalı BL izlemeyi seven izleyici için film ortalama bir seyir sunacak. BL manga uyarlaması film tam bir gay aşk filmi idyebiliriz. Romantizm, dram, komedi gibi etiketleri de unutmama gerekli.

Daha fazla LGBT temalı film, gay diziler, Netflix, Prime Video yapımları; belgeseller; televizyon şovları için site menüsünde yüzlerce içerik var. Yukarıdaki düğmeler sizi hızlıca popüler kategorilere götürecek. Sitede yazar olmak ve içerik üretmek ister misiniz? Kırmızı düğmeye dokunun!

Movie Japanesa Restart After Come Back Home (2020)

Restart After Come Back Home (2020) Japon BL Konusu

Uzun süredir Tokyo’da yaşayan Mitsuomi Kozuka ailesinden uzaktır. Baba mesleği olan marangozluğu istememiş ve şehirde iş bulup çalışmaya başlamıştır. Fakat çalıştığı şirkette sorun çıkınca işten ayrılmak zorunda kalacaktır. Gidecek yeri de olmadığından mecburen ailesinin yaşadığı köye dönecektir. Fakat babası ile arası aile işini devralmak istemediği için iyi değildir. Geri dönmesini de ailesi iyi karşılamaz. Kasabada yapacağı bir iş de bulunmaz. Böyle günler geçerken büyükbabanın evlatlığı ile tanışır. Büyükbaba serada meyve yetiştirip satar.

Restart After Come Back Home (2020) Japon BL
Restart After Come Back Home (2020)

Yamato Kumai, evlatlıktır. Büyükbaba onun tek ailesidir. Artık kendine bir arkadaş da bulmuştur. Serada Yamato Kumai, Mitsuomi Kozuka ile birlikte çalışırlar. Yeni arkadaş seracılığı öğrenmekte güçlük çeker. Çok zor yorucu bir iştir. Fakat eğlenceli bir şekilde iki arkadaş işleri yürütürken büyükbaba kaza geçirir. Bu olay iki erkek arkadaşı daha yakınlaştırır. Her şey Mitsuomi Kouza’nin bir öpücüğü ile başlar.

Restart After Come Back Home (2020) Japon BL
Restart After Come Back Home (2020)

Bu öpücüğün ne anlama geldiğini çözmeye çalışan Yamato Kumai bu yeni arkadaşından hoşlanmaya başlamıştır. Ailesini aramaya çıkan Yamato Kumai Tokyo’ya gider. Bu büyük şehirden büyülenir. Diğer yandan aralarındaki arkadaşlık gitgide daha sıkı arkadaş olurlar. O ilk öpücüğü konuşurlar. Birbirlerini sevdiklerini anlarlar.

Restart After Come Back Home (2020) Japon BL
Restart After Come Back Home (2020)

Sakin doğa ortamı, arkada çok sakin bir fon müziği, köy yaşamı temalı Avrupa LGBT gay temalı filmler tarzında ki BL ortalama bir gay, eşcinsel aşk yapımı. Özellikle doğadaki huzur, basit yaşantılar, gürültüden uzak bir kasaba, sakin ve huzurlu doğa teması ağır basıyor. Kayıp aileler, yalnızlık, aileler ile evlatların çatışmaları da filmdeki drama temasını pekiştiriyor. Bu saf ve temiz doğa kadar saf ve olan diğer şey de aşktır. İki erkek olsun, kadın erkek olsun fark etmez aşkın kimyası aynıdır. Öneli olan nasıl yaşadığımızdır, kimi sevdiğimiz değil nasıl sevdiğimizdir.

Film puanlaması mydramalist

6.6
TOPLAM PUAN
Konu: 7
LGBT Tema: 6
Görüntü: 7
Akıcılık: 6
Oyunculuk: 7
Restart After Come Back Home (2020) Japon BL

Yorumlar

WORDPRESS: 1