Revisions 2018 Zamanda Yolculuk Konulu Netflix Dizisi

Ana SayfaFilm Dizi

Revisions 2018 Zamanda Yolculuk Konulu Netflix Dizisi

Bir grup arkadaş çocukluklarında kaçırılma olayı yaşarlar. Arkadaşları Daisuke, kaçırılmıştır. Uzun aramaların sonucunda kurtarılan Daisuke'yi gizemli bir kadın Milo kurtarmıştır.

Constellation Dizisi Konusu, Anlatmak İstediği ve Kuantum Dolanıklık
Döngü, Tales from the Loop: Aradığınız Bilim Kurgu Dizisi
3 Cisim Problemi Dizi Konusu, Yorumu ve Anlatmak İstediği

Revisions 2018 Zamanda Yolculuk Konulu Netflix Dizisi. Zaman yolculuğu ve virüs salgını, dünyanın sonu temalı animasyon Netflix dizisi. Hep zamanda yolculuk temasını hem de bilim kurgu, siborg, robot temalarını seven izleyici için ortalamanın üzerinde bir yapım denilebilir. Özellikle geçmişi değiştirme, sebep sonuç ilişkileri gibi bilindik zaman yolculuğu paradoksları, iyiler ve kötülerin savaşı da animasyon diziyi izlnin temel temalarından.

Yukarıdaki düğmelere dokunarak daha fazla zamanda yolculuk temalı film ve dizilere erişim sağlayabilirsin.. Site menüsünde yüzlerce film, dizi, belgesel sizi bekliyor. Yorumlarını oldukça önemli, lütfen yorum yazarak katkıda bulunmayı unutmayın.

Revisions 2019

Revisions 2018 Zamanda Yolculuk Konulu Netflix Dizisi.

Bir grup arkadaş çocukluklarında kaçırılma olayı yaşarlar. Arkadaşları Daisuke, kaçırılmıştır. Uzun aramaların sonucunda kurtarılan Daisuke’yi gizemli bir kadın Milo kurtarmıştır. Milo’nun söylediğine göre birgün gelecek ve Daisuke herkesi kurtaracaktır. Arkadaşlarının adeta koruyuculuğunu abartılı bir şekilde üstlenen Daisuke için beklenen gül yakındır.

Günün birinde büyük bir patlama ve sarsıntı ile şehrin bir kısmı saldırıya uğrar. Gizemli siborglar tarafından şehir istile edilir. Şehrin bir kısmı zamanda ileriye 2388 yılına gitmiştir. Burada savaşacak bir düşman vardır. Milo tekrar ortaya çıkmıştır fakat yıllar önceki tanışmalarını hatırlamamkatadır. Arkadaşlar düşmaanla saşacaktır.

Revisions 2018 Zamanda Yolculuk Konulu Netflix Dizisi
Revisions 2018

Büyük bir virüs salgını sonrası insan nesli tükenmiş ve var olan insnalar da siborg benzeri yarı insan yarı robotlarla Revision adındaki kötü birliğe savaş açacak olan Gai, Ru, Marimari, Keisaku, Shibuya savaştıkları robotların gerçekliğini öğrenince geriçekilmek isteyecektir.

Zamanda tekrar geçmişe gidip zaman çizgisini değiştiren Milo, geçmişteki arkadaş ilikisini bozacak ve Gai ile Shibuya düşman olacaktır. Revision bütün zaman çizgilerine ve zamanın bütün anlarına hüklmetmeye başlayacaktır.

Bilindik zaman yolculuğu temalarını içeren, geleceği kurtarmak, kötülerle iyilerin savaşı, dünyanın sonu gibi bilindik temaları içeren mini animasyon dizi bilim kurgu dizileri sevene izleyici için ortalama bir izleme keyfi sunacak.

Dizi puanlaması IMDb

7.0
TOPLAM PUAN
Story: 7
Anime: 7
Akıcılık: 7
ZY Tema: 7
Seslendirme: 7
Revisions 2019 Zamanda Yolculuk Konulu Netflix Dizisi

Yorumlar

WORDPRESS: 0