Semantic Error: The Movie (2022) LGBT Film

Ana SayfaGay LGBT Film

Semantic Error: The Movie (2022) LGBT Film

Uyumsuz ve neredeyse hiç arkadaşı olmayan bilgisayar bilimi öğrencisi Chu Sang Woo için tesadüfler ve anlamsız olaylar başlayacaktır.

Slon Elephant LGBT Temalı BL Film
Of an Age 2022 LGBT Gay Temalı Film
Marry My Dead Body (2022) LGBT Polisiye Film

Semantic Error: The Movie (2022) LGBT Film. Dizi versiyonu da bulunan LGBT gay sevgili, aşk, temalı roman uyarlaması film 2s 58dk uzunluğunda. Dizi için buraya dokunun. BL Güney Kore filmi, boys’ love izleyicisi için ortalamanın üzerinde bir seyir keyfi sunacak. Bilgisayar teknolojisinde semantic, “anlam” anlamlandırmak demektir. Örneğin yapay zeka verileri işlerken onları anlamlandırabilir mi? Yani bilince sahip midir? Bu da filmin adıyla ilgili kısa bir bilgi. Daha fazlası için buraya dokunabilirsiniz. Şimdi LGBT filmler kategorisindeki filme geçelim. İzleme listenize yer alıp almayacağına karar verebilirsiniz.

Daha fazla LGBT gay temalı film dizi, televizyon programları, belgeseller, Netflix orijinal LGBT filmleri ve içeriği için yukarıdaki hızlı düğmeleri kullanabilirsiniz. Sitede yazar olmak ve içerik üretmek ister misiniz? Yanıtınız “evet” ise kırmızı düğmeye dokunun.

Semantic Error: The Movie

Semantic Error: The Movie (2022) LGBT Film Konusu Özeti

Uyumsuz ve neredeyse hiç arkadaşı olmayan bilgisayar bilimi öğrencisi Chu Sang Woo için tesadüfler ve anlamsız olaylar başlayacaktır. Diziye adını veren anlam hatası hem iki erkeğin anlamsızca birbirlerinden hoşlanmaları ve yine bilgisayar-yazılım öğrencisi olan Chu Sang Woo’dan gelir. Bitirilmesi gereken bir grup ödevine, sisteme başkaldırdığı ve uyumsuzluğu tek uyum olarak gördüğü için katılmayan Chu Sang’ın başı beladadır. Jang Jea Youn hesap sormak için onu aramaktadır.

Semantic Error: The Movie (2022) LGBT Film
Semantic Error: The Movie (2022)

Aralarındaki bu kovalamaca devam ederken Jang Jea Young tasarladığı oyun için iyi bir yazılımcı aramaktadır. Karakterler ve her şey tamamdır tek sorun yazılımcıdır. Bu sırada tasarımlarını gördüğü ancak takma adını bildiği tasarımcıyı da arayan Jang Jea Young bir türlü ona ulaşamaz. Diğer yandan ikili arasındaki kovalamaca da devam eder. Fakat Jang Jea Young aradığı vilgisayar mühendisliği öğrencisinin, yanı başındaki asi çocuk olduğunu bilmez.

Semantic Error: The Movie (2022) LGBT Film
Semantic Error: The Movie (2022)

Bu karmaşa sonrası aradığı tasarımcının kimliğini öğrenen Jae Young, bu sert ve oldukça uyumsuz öğrenci Sang Woo ile anlaşır. Oyun için tasarım yapacaktır. Fakat o kadar uyumsuz, ve insanlardan kaçan, mesafeli yapıya sahiptir ki bir türlü içten içe sevdiği ve âşık olduğu Jae Young’a duygularını gösteremez. Bütün çekişmeler arasında güzel bir birliktelik doğacaktır.

Semantic Error: The Movie (2022) LGBT Film
Semantic Error: The Movie (2022)

Çok Kısa Değerlendirme

Dizinin birleştirilip movie (film) versiyonu halinde yayınlanan yapım 2022 gay LGBT filmleri arasında. Film müziği Kore Pop’tan canlı şarkılar ile de oldukça hareketli. Güney Kore LGBT temalı BL filmleri biraz daha ağır ve konu olarak çekici olabiliyor. İzleyici daha doğal ortam, daha doğal şehir yaşamı görebilir. Özellikle Tay LGBT filmlerindeki lüks, süper zenginlerin evlerinde, okullarda geçen filmlerden sıkılan izleyici için doğal bir yapıya sahip yapım denilebilir.

Film puanlaması mydramalist

7.3
TOPLAM PUAN
Konu: 8
Oyunculuk: 7
Görüntü: 7
Akıcılık: 7
LGBT Tema: 7
Müzik: 8
Semantic Error: The Movie (2022) LGBT Film

Yorumlar

WORDPRESS: 0