Seven Days: Monday-Thursday (2015) LGBT Film

Ana SayfaGay LGBT Film

Seven Days: Monday-Thursday (2015) LGBT Film

Okulun en popüler öğrencisi Seiryo, pazartesi günü kendine çıkma teklifi eden ilk kızla pazar gününe kadar çıkar. Pazar günü ise aşk olmadan herkes birbirini unutur ve bir daha görüşmez.

Red Wine in the Dark Night (2015) BL Film
Playboy and the Gang of Cherry (2017) Movie
Golden Blood 2021 BL LGBTQ Dizi ve Film (Movie)

Seven Days: Monday-Thursday (2015) LGBT Film. Japon yapımı 1s 5dk uzunluğundaki film LGBT gay sevgili, aşk, ilk aşk, cinsel yönelim temalarını içeriyor. BL (boys’ love) manga uyarlaması filmler arasında. Manga Benio Tachibana tarafından yazılıp, Rihito Takarai tarafından da çizilmiş. Asya LGBT gay temalı okul filmleri izlemeyi seven izleyici genel olarak akıcı bir film izleyecek. Özellikle manga uyarlaması BL seven izleyici filmi izleme listesine alabilir.

LGBT gay aşk, sevgili, drama, okul, gençlik, komedi, müzik kategorilerinde yüzlerce film ve dizi için site menüsüne bakabilirsiniz. Yukarıdaki düğmelerde hızlıca ulaşabileceğiniz çok ilgi gören kat eğriler için düğmeler var. Yazar olmak isterseniz kırmızı düğmeye dokunarak ayrıntılara bakabilirsiniz.

Seven Days: Monday-Thursday (2015) LGBT Film Konusu

Okulun en popüler öğrencisi Seiryo, pazartesi günü kendine çıkma teklifi eden ilk kızla pazar gününe kadar çıkar. Pazar günü ise aşk olmadan herkes birbirini unutur ve bir daha görüşmez. Seiryo sürekli yeni kızlarla çıksa da asla onlardan cinsellik beklemez ve aşırıya gidecek bir şey yapmaz. Okçuluk kulübünde üst sınıflardan arkadaşı Shino ile bu konuda konuşurlar.

Seven Days: Monday-Thursday (2015) LGBT Film
Seven Days: Monday-Thursday (2015)

Günlerden pazartesidir ve henüz kimse Seiryo’ya aşkını itiraf etmemiştir. Bu sırada okulda karşılaşan Seiryo’ya çıkma teklifini Shino yapar. İlk başta bunu bir şaka olarak söylediğini sanarak ciddiye almaz. Fakat çıkma teklifi edilmiştir. Pazar gününe kadar sevgili gibi davranacaklardır. Bu sırada Seiryo eski sevgilisi ile de konuşmaya devam eder.

İki arkadaş daha önce erkeklerle çıkmamıştır. Hafta boyunca, sinemaya giderler, yemek yerler sevgililerin yapacağı şeyleri yaparlar. Fakat Shino, özel biri olmadığını düşünür. Pazar günü nasıl olsa unutulacak ve bu ilişki olmamış gibi herkes yoluna devam edecektir. Fakat hiç de öyle olmayacak gibidir. Seiryo aşkını sonunda bulmuştur. Güzel bir birliktelik başlayacaktır.

Seven Days: Monday-Thursday (2015) LGBT Film
Seven Days: Monday-Thursday (2015)

Asya, Japon LGBT gay filmleri, gay aşk filmleri, BL (noys’ love) temalarını seven izleyici için kısa ve ilginç bir öykü. Sıkıcı olmayan, yan konuların olmadığı bu eşcinsel manga uyarlaması bilindik Japon okul yapımlarındaki mekanları görmek mümkün. Kısacası çok bir beklentisi olmayan sadece BL izlemek isteyen izleyici hafta sonu için filme yer ayırabilir.

Film puanlaması mydramalist

6.6
TOPLAM PUAN
Konu: 7
Görüntü: 6
Oyunculuk: 7
Akıcılık: 7
LGBT Tema: 6
Seven Days: Monday-Thursday (2015) LGBT Film

Yorumlar

WORDPRESS: 0