Ana SayfaFilm Dizi

Sex Education 2. Sezon – Sen de İzle

Netflix'in komedi, drama dizisi Sex Education 2. sezonu ile yayında. Otis, seks terapilerine kaldığı yerden devam ediyor

Pera Palas’ta Gece Yarısı Netflix Dizisi Konusu
Special Netflix Gay LGBT Temalı Tv Dizisi
Bir Başkadır Dizi Yorumu Konusu ve Özeti

Sex Education Netflix’in en çok izlenen dizilerinden biri. Netflix’te arama listesinde yine ilk sırada yer alacağı da kesin. 2. sezon ne zaman yayınlanacak: 17 Ocak 2020 tarihinde yayınlanıyor. Dizi takipçileri yeni sezonu izlemek için sabırsızlıkla bekliyor biliyorum.

Sex Education 2. Sezon

Sex Education

Dizide Otis, psikoterapist olan annesinden öğrendikleri ile okulda cinsel terapilere başlar. Lisede seks terapistliği pek de kolay olmayacaktır. 2. sezonda macera kaldığı yerden devam edecek. Sex Education klasik Netflix ergen dizileri sınıfından kolaylıkla sıyrılıyor ve her yaştan izleyiciye hitap ediyor.  Dizi içende barındırdığı komedi ve drama anlayışı ile seyircinin harika vakit geçirmesine yardımcı oluyor.

Diziye (Sex Education) çok fazla eleştiri gelebilir. İçerdiği  çıplaklık, seks sahneleri, eş cinsel ilişkiler RÜTÜK sansüründen bakalım geçebilecek mi? Zaten ücretli bir platformda, isteyenin üyelik ile kullandığı bir yerde sansürün olması da çok alakasız bir durum. Hiç bir insan dizi izledi diye ne eş cinsel olur ne de seks delisi olur. Zaten dizi komedi dizisi. Umarım 2. sezon da ilki kadar keyifli geçer… Seks, cinsellik ve cinsel yönelimler yaşamın özünde var. Yine tekrar etmek gerekirse ücretli bir platformda kimse kimseye zorla dizi izletmiyor, tamamen insnalar ücret ödeyip üye olmakta özgürler. Bu özgürlük içinde diziyi izlememek de var. Bana göre güzel ve eğlenceli bir dizi.

Diğer dizi ve filmler için TIKLA

Yorumlar

WORDPRESS: 0