Shed my Skin Aus der Daut 2015 Gay Temalı Film

Ana SayfaGay LGBT Film

Shed my Skin Aus der Daut 2015 Gay Temalı Film

Aus der Daut gay LGBT temalı film

Out in the Dark 2012 BL Gay Aşk Konulu LGBT Film
Step by Step LGBT Temalı BL Tayland Dizisi
All the Liquors Güney Kore LGBT BL Dizi

Shed my Skin Aus der Daut 2015 Gay Temalı Film. 2015 Alman yapımı drama türündeki film 1 saat 15 dakika uzunlşuğunda. Gay sevgili, ya da tam olarak gay aşk filmi kategorisine girmese de film gay dramadır. LGBT bireylerin klasik her filimde gördüğümüz sorunları burada da var. Gay filmler genelde aynı konu üzerine dönüp dururyor. 100’e yakın filmi blogumda listeledim. Fakat eş cinselliğe ve cinsel yönelimlere karşı kör bakışlar, kokuşmuş ürkütücü düşünceler 21. yüzyılda da devam ediyor. Filmde de Milan’ın eş cinsel olduğunu öğrenen arkadaşları ona uzaylı görmüş gibi davranacaklardır. İnsanların kendi gerçekliklerini ya da dogalarını bir başkasına dayatmaya hakları yoktur. Dogmaları bir başkasına zorla kabul ettirmek Orta Çağ yöntemlerindendir. Bu ayrı bir konu şimdi gay LGBT sevgili, aşk, drama filmimize gelelim.

Daha fazla Gay LGBT film için buraya bakın.

Shed my Skin Aus der Daut 2015 Gay Temalı Film

Gay genç Milan, eş cinsel kimliğini saklamaktadır. Çok sıkı arkadaşı Christoph ile yedikleir içtikleri ayrı gitmez. Ama Milan, arkadaşına âşık olmuştur. Bir gün evde pono izlerken birbirlerinin penislerini görmek isterler, ve film devamederken elle boşalmaya başlarlar. Bu sırada Milan, arkadaşının dudaklarına yapışarak onu öpmeye çalışır. Her şeyi yanlış anlamıştır. Bu tek taraflı bir aşktır çünkü Christop gay değildir. Filmin başında gördüğümüz tam teşekküllü ara kazası işte bu olaydan sonra olur.

Milan, garajdaki arabayı alarak hız yapar. Çok süratli bir şekilde hız yaparak yaptığı aptallığı düşünmemeye çalışır. Fakat kaza yapar araba ters takla atar. Hafif yaralanan Milan kısa sürede iyileşir. Ailesi durumu henüz bilmemektedir. Kazanın ve bu davranışın nedeni bilinmez. Bu arada Christop ile araları açılır. Christop’un bir başka arkadaşına söylediği Milan’ın gay olması ve onunla yaşadıkları arkadaşları arasında yayılır. Gay cinsel kimliğini artık saklayamaz. Hem toplumun çöplük gibi olan zihniyetne karşı kendini savunurken diğer yandan da eski arkadaşı ve ailesi ile arasını düzeltmeyi ve cinsel kimliğini ailesine de kabul ettirmeye çalışacaktır.

Bu arada bir partide tanıştığı foroğrafçı ile ilişkiye giren Milan adam âşık olur. Fakat adam için bu ilişki sıradan bir şeydir. Çok umutlanan ve kalbinin kırgınlığını yeni sevgilisi ile gidermeye çalışan Milan bunda da başarılı olamaz. Adama saldırır, dam tarafından darp edilir ve artık tamamen aklı başına gelir.

Shed my Skin Aus der Daut 2015 Gay Temalı Film

Aus der Daut 2015

Yorumum İncelemem

İlk paragrafta da biraz bahsettiğim gibi sıradan bir film. Ama benden 6’nın üzerinde puan almayı başardı. Özellikle arkadaşı ile aralarının düzelmesi ve arkadaşların birbirlerinin cinsel kimliklerini umursamaması iyiye işarettir. Önemli olan insan olmaları arkadaş olmaları ve birbirlerini kollamalarıdır. Tabii ki bu kolay da olmayacaktır. Eş cinsel bireyler LGBT bireyler de diyebiliriz büyük bir ayrıma uğrarlar. Özellikle taraflı dogmatik düşünceler, yaşamın tek doğrusu gibi dayatılmaya çalışılır. Aslında her düşünce ve inanış sadece kendi inanını bağlar. Hiç kimse bir başkasının inanışına göre yaşama zorunluğunda değildir. Kendi dogmamızı tek gerçeklik olarak kabul ettiğimizde her şeye düşman olduğumuz gibi yaşamı da anlyamayız. Gay LGBT film ya da diziler de bu konular sürekli işlenir. Pray Away belgeselinde dönüşüm terapilerinin verdiği zarar anlatılır.

Neyse şimdilik bu kadar yeterli. LGBT bilgileri ve eş cinsellik ile ilgili yanlışlar için BURAYA BAKABİLİRSİN.

Filme puanım IMDb

6.5
TOPLAM PUAN
Konu: 7
Akıcılık: 6
Görüntü: 7
Oyunculuk: 6
Aus der Haut puanlaması

Yorumlar

WORDPRESS: 0