Shelter 2007 BL Gay Themed Movie (Film)

Ana SayfaGay LGBT Film

Shelter 2007 BL Gay Themed Movie (Film)

Kız kardeşi ve yeğeni ile zor şartlarda yaşayan Zach, çocukluk arkadaşının gelmesi ile hayallerine biraz daha yaklaşır. Kardeşinin kocasının ölmesi üzerine üniversiteye gitmekten vazgeçen Zach, yeğenine babalık etmekte ve bir yandan da çalışmaktadır.

LGBT BL Aşk Filmleri En İyiler, Öneriler
Alex Strangelove Netflix LGBT Gay Temalı Dizi
Customized Companion (2017) BL Gay Temalı Film

Shelter 2007 BL Gay Themed Movie (Film). Amerikan (United Statas) yapımı film 1s 37dk uzunluğunda. LGBT film, LGBT gay aşk, gay sevgili, BL (boys love) kategorilerindeki drama. Eşcinsel sevgili ya da cinsel kimliğin keşfedilmesi, aile bağları, yaşama tutunma gibi temaları ile biraz yavaş ilerlese de akıcılığını koruyan bir film. Belki sakin bir zamanınızda bol vaktiniz varken bu filmi izleyebilirsiniz. LGBTQ temalı filmleri izlemeyi seven izleyici özellikle sakin ve doğal çekimleri ile bu filmi sevecek. Şimdi filmi izleme zamanı…

LGBT t emalı daha fazla film, dizi ve alt kategorilerde yüzlerce içerik için yukarıdaki düğmeleri ya da site menüsünü kullanabilirsiniz. Sitede yazar olmak ve içerik eklemek isterseniz kırmızı düğmeyi kullanarak ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

Shelter 2007 BL Gay Themed Movie (Film)

Kız kardeşi ve yeğeni ile zor şartlarda yaşayan Zach, çocukluk arkadaşının gelmesi ile hayallerine biraz daha yaklaşır. Kardeşinin kocasının ölmesi üzerine üniversiteye gitmekten vazgeçen Zach, yeğenine babalık etmekte ve bir yandan da çalışmaktadır. Güzel sanatlar, resim konusunda çok iyi olmasına rağmen fakir bir kenar mahallede ailesi ile birlikte yaşamaya devam eder. Kız kardeşi, onu çok zorlar ve çocuğunun tüm yükünü ona yükler. Bu arada kız arkadaşı ile de ayrımak üzeredir.

Shelter 2007 BL Gay Themed Movie (Film)

Shelter 2007

Çocukluk arkadaşının ansızın gelmesi ile he rşey değişir. Shaun ile sık sık kayak yapmak için denize açılırlar. Gay cinsel kimliği herkes tarafından bilinen Shaun ile arkadaşlığı tekrar ilerleten Zach’ın artık bir ilişkisi vardır. Fakat ablası kardeşinin gay biri ile arkdaş olmasını istemez. Kardeşinin ondan uzak durmasını ister. Rşcinsel biri ile arkadaş olmak onlara ve Cody’ye zarra verir düşüncesindedir.

Fakat Zach, Shaun ile ilişkisini ilerletmeye karalıdır. Diğer yandan Shaun onun adına güzel sanatlar okuluna başvuru yapar. Tam burslu olarak okulu kazanan Zach ya sevgilisi ile gidecek ya da yeğenine bakmak için şehirde kalacaktır. Diğer bir seçenek de Zach ve Shaun giderken yanlarında çok sevdikleri Cody’yi de götüreceklerdir. Böylece küçük çocuk (annesi onu bırakıp gitmesine rağmen) mutlu olacağı yeni bir aileye de kavuşacaktır.

Shelter 2007 BL Gay Themed Movie (Film)

Shelter 2007

İzleyici İncelemesi

Filmi gerçekten de beğendim. Özellikle çekimler çok doğaldı. Şehrin, semtin en  doğal halini izlemek güzeldi. Fakir bir semt, döküntü binalar, bakımsız evler, denizde yapılan sörf ile çok iyi bir görüntü yönetimi vardı. Zach’ın o mahalleye sıkışıp kalmasını çok iyi yansıtıyordu. Oysa oradan çıkış yolu okuldu. Yine gay olduğunu söyleyememesi de ilginçti. Ablasısının önyargısı ve çocuğunun bakımını bile kardeşine yıkıp bir de onu gay olduğu için eleştirmesi dramanın en zirvesiydi.

Shelter 2007 BL Gay Themed Movie (Film)

Shelter 2007

Dayı, abla ve yeğenden oluşan aile ablanın sevgilisi ile gitmek istemesi ile bozulacaktı. Abla çocuğunu eşcinsel dayısına ve sevgilisine bırakmak isteme de çocuğa sevgilisi ve kendinden dah aiyi sahip çıkacaklardı. Bunu biliyordu ve inadından vazgeçti. Burada aile teması da çok etkileyiciydi. Cody artık dayısı ve sevvgilisi ile aile kuracaktı. Etkileyici ve öğretici bir filmdi.

Film puanlaması IMDb

7.0
TOPLAM PUAN
Konu Drama: 7
Görüntü: 7
Oyunculuk: 7
Akıcılık: 7
BL Tema: 7
Film Müzikleri: 7
Shelter 2007 BL Gay Themed Movie (Film)

Yorumlar

WORDPRESS: 0