Sing in Love Koi Kogare Utae (2022) BL Japon Filmi

Ana SayfaGay LGBT Film

Sing in Love Koi Kogare Utae (2022) BL Japon Filmi

Uzun süredir yardımcı öğretmenlik yapan ilkokul öğretmeni Jin, pek parlak bir öğrtmen değildir. Fakat son anketlerde öğrenciler tarafından sevilmiştir ve 10 yılın ardından nihayer kadroya geçmeyi hak kazanmştır.

Sublime 2022 LGBT Gay Temalı Film
Aristotle and Dante Discover the Secrets of the Universe LGBT Film
Slon Elephant LGBT Temalı BL Film

Sing in Love Koi Kogare Utae (2022) BL Japon Filmi Asya BL (boys’ love) filmleri kategorisindeki Japon yapımı LGBT gay aşk temalı drama 1s 57 dakika uzunluğunbda. Film gay karakter, eşcinsel sevgili, suç, polisiye gibi etiketlere de sahip. Film BL manga uyarlaması ve genel olarak karanlık ve sert bir gerçeklik hacasına sahip. Bildiğimiz aşk ve gülücük dolu, sevimli oyuncuların boy gösterdiği bilindik filmlerin dışında mutlu son aramayan izleyici için…

Yüzler BL film, LGBT gay aşk dizileri, Asya BL filmleri, Netflix ve Prime Video yapımları için site menüsüne bakabilrisiniz. Yukarıdaki renkli düğmeler sizi hızlıca en yeni ve etkileşimi fazla olan içeriğe yönlendirecek. Yorum ve önerilerinizi yazmayı unutmayın. Yaşam farklılıkları ile daha güzel bir yer…

Koi Kogare Utae Sing in Love

Sing in Love Koi Kogare Utae(2022) BL Japon Filmi

Uzun süredir yardımcı öğretmenlik yapan ilkokul öğretmeni Jin, pek parlak bir öğrtmen değildir. Fakat son anketlerde öğrenciler tarafından sevilmiştir ve 10 yılın ardından nihayer kadroya geçmeyi hak kazanmştır. Jin’in karısı ile yaşadığı sıradan bir yaşamı vardır, ayrıca rap müzik dinlemeyi ve söylemeyi de çok sever. Bir akşam tenha bir yerde oturp müzik dinlerken domuz maskeli bir adamın saldırın auğrayacaktır. Adam Jin’e tecavüz eder. Jin durumu polise bildirir fakat karısının ve okulun haberi olmayacaktır.

Sing in Love Koi Kogare Utae(2022) BL Japon Filmi
Sing in Love Koi Kogare Utae

Üç ay sonra psiko terapi senaslarına devam eden Jin bir gün kendisine tecavüz edenin kendisi olduğunu iddi eden Kai ile tanışır. Kai, Jin üzerinde güç uygular ve onu kendisine nasıl tecavüz edildiğini rap olarak yazmasını ve söylemesini ister. Yoksa karısına ve herkese durumunu anlatacağını söyler. Kai ile arasında adeta savaş çıkan öğretmen, artık bu sokak serserisinin mekanlarında takılmaya başlar.

Okuldan da kısa sürede kovulunca Kai’nin peşinden gider. Ürkek, güçsüz ve sürekli dayak yyen ve travmasını bir türlü atlatamayan Jin her geçen gün daha sert, kendini kollayan ve travmasını yenen b iri h aline gelecektir. Diğer yandna karısı ile boşanır ve erkeklerden hoşlandığını ve eşcinsel olduğunu karısına söyleyecektir. Bütün bu karmaşa içinde Kai’ye âşık olmuş ve bu genç adamın geçmişini ve kendisi ile olan bağlantısını öğrenmiştir.

Sing in Love Koi Kogare Utae(2022) BL Japon Filmi
Sing in Love Koi Kogare Utae

Jiin kendine tecavüz edenin gerçekte kim olduğunu öğrenecektir. Bu nüfuzlu adam ile Kai, Jin arasında karanlık bir bağlantı vardır. En sonunda birbirlerinden hoşlandıklarını anlayan iki arkadaş ortak geçmişlerini hatırlayacaktır.

Japon BL filmi, gay sevgili, eşcinsel karakter temalarından başka suç temasını da işleyen karanlık bir konuya sahip. Manga uyarlaması film izleyicisine doğal mekanlar, rahatsız edici sahneler, mutlu bitmeyen bir aşk gösterecek. Alışılan BL (boys’ love) filmlerindeki gibi harika bir aşk, sevimli erkekler, lüks mekanlar yerine serserilerin kirli mekanlarını izleyici film boyunca görecek. Kaliteli ve farklı bir BL izlemek isteyen bu türün meraklısı için ortalamanın üstünde bir yapım. Tabii ki görüntü yönetimi daha iyi olabilirdi.

Film puanlaması mydramalist

7.2
TOPLAM PUAN
Screenplay: 8
Oyunculuk: 8
Görüntü: 6
Akıcılık: 7
BL Tema: 7
Müzik: 7
Sing in Love (2022) BL Japon Filmi

Yorumlar

WORDPRESS: 0