Sing My Crush (2023) Güney Kore BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Sing My Crush (2023) Güney Kore BL Dizi

Gitar dersleri alan ve elemelere katılmak için çalışsan Han Ba Ram içten içe gitar öğretmeni Jeong Pal'a aşıktır.

Individual Circumstances (2023) LGBT Gay Temalı Dizi
If It’s With You Japon Manga Uyarlaması BL Dizi
You Are Mine 2023 Tayvan LGBT BL Dizi

Sing My Crush (2023) Güney Kore BL Dizi. BL Webtoon uyarlaması 8 bölümlük dizi. Gay aşk (gay romance) BL (boys’ love) temalı LGBT dizi 25 dakikalık bölümler halinde. Güney Kore BL dizileri, Asya (uzak doğu) gay dizileri seven izleyici için iyi bir seyir olacak. Özellikle fazla cinsellik olmayan, arkadaşlık ile başlayan gay öyküleri seven izleyici, diziye yüksek not verecek giib.

Yüzlerce LGBT temalı gay filmler, diziler, GL aşk, Netlix, Prime Video yapımları ve belgeseller, Tayland, Güney Kore, Japon LGBT diizleir filmleri için site menüsüne bakabilirsiniz. Yukarıdaki renkli menüler sizi en popüler yapımlara ulaştıracak. Yorum yazmayı unutmayın.

Korean BL Sing My Crush (2023)

Sing My Crush (2023) Güney Kore BL Dizi

Gitar dersleri alan ve elemelere katılmak için çalışsan Han Ba Ram içten içe gitar öğretmeni Jeong Pal’a aşıktır. Bu aşkını dile getitir fakat karşılık bulamaz. Jeong Pal, dersleri ve kursu bitirir. Bu sırada ilginç biri ile tanışan Baram, bu yeni arkadaşı ile aslında anlaşamaz ve niyetini anlayamaz. Fakat Im Han Tae ile arkadaş olmaya devam eder.

Çok zonra iki arkadaş beraber yaşarlar birbirlerine çok yakındırlar. Aslında Im Han Tae, Baram’ı sever. Bu sırada yeni kurdukları müzik grubunda şarkılarını söylerken. Eski öğretmenin müzik gurubu ülke çapında ün kazanır. Çıkış şarkıları aslında Baram’ın okuldayken bestelediği şarkıdır. Şarkıyı çalan Jeong Pal, zorluk çıkaracaktır.

Sing My Crush (2023) Güney Kore BL Dizi
Sing My Crush (2023)

Şarkının çalıntı olması gurubu zora sokarken eski öğretmenine olan aşkı tekrar alevlenen Baram, ne yapacağını bilemez bir yandan Jeong Pal tarafından kullanılıp kandırılır. Bu sırada Im Han Tae ile arası da açılır. İlişkileri arkadaş gibi mi sevgili gibi mi devam edecektir.

Webtoon uyarlaması BL dizi izleyicisine içinde Tayland BL dizilerinden daha oturaklı bir öykü sunuyor. Vıcık vıcık, okul dizileri, her saniyede cinselliğin gezdiği BL dizileri yerine izleyici kendini aşamayan, çekingen ve temiz yürekli Baram’ın kendini aşmasını gerçekten lendisine değer vereni bulmasını ve başarılı olmak için kendini aşmasını izleyecek. BL tema ise neredeyse arka planda denilebilir.

Dizi puanlaması mydramalist

7.0
TOPLAM PUAN
Screenplay: 6
Oyunculuk: 7
Akıcılık: 7
Görüntü: 7
BL tema: 8
Sing My Crush (2023) Puanlaması

Yorumlar

WORDPRESS: 0