Sisyphus: The Myth 2021 Zaman Yolculuğu Konulu Dizi

Ana SayfaFilm Dizi

Sisyphus: The Myth 2021 Zaman Yolculuğu Konulu Dizi

Kuantum Zaman şirketinin sahibi ünlü ve çok zengin Han Tae Sul, yönetim kurulu toplantısına yetişmek için bindiği uçakta bir terslik olur. Uçağa bilinmeyen bir cisim çarpar ve pilot yaralanır. Uçağın iniş göstergeleri bozulur.

Dark Dizisi Netflix Konusu ve Bilimsel Altyapısı
Paralel Evren Temalı Diziler
Constellation Dizisi Konusu, Anlatmak İstediği ve Kuantum Dolanıklık

Sisyphus: The Myth 2021 Zaman Yolculuğu Konulu Dizi. Zamanda yolculuk ya da zaman yolculuğu dizileri konuşu Güney Kore yapımı. Dizi Netflix orijinal yapımları arasında. Bilim kurgu, aşk, fantezi, aksiyon, drama etiketlerine de sahip dizi 16 bölüm ve her bölüm ortalama 1s 15dk uzunluğunda. Geleceğin teknolojileri, gelecekte yaşam, nükleer savaş konuları da bilim kurgunun her zamanki gibi en sevdiği konulardan. Dizinin tabii ki saçma ve anlamsız; zorlama tarafları da yok değil. Ama bu kategorinin meraklısı için ortalama kalitede bir dizi.

Daha fazla film, dizi, belgesel programları, bilim kurgu, zaman yolculuğu ve yapay zeka ve tüm kategoriler için site menüsüne bakabilirsiniz. Yukarıdaki düğmelere dokunarak hızlıca en çok aranan kategorileri görüntüleyebilirsiniz.

Sisyphus: The Myth 2021 Zaman Yolculuğu Konulu Dizi

Kuantum Zaman şirketinin sahibi ünlü ve çok zengin Han Tae Sul, yönetim kurulu toplantısına yetişmek için bindiği uçakta bir terslik olur. Uçağa bilinmeyen bir cisim çarpar ve pilot yaralanır. Uçağın iniş göstergeleri bozulur. Teknoloji dâhisi olan Han Tae Sul uçağı düşmekten kurtaracaktır. Evine geldiğinde uçak içi güvenlik kameralarını izlediğinde uçağa önce bir valizin çarptığını daha sonra da çıplak bir insanın gökyüzünden yere düştüğünü görür. Bu adam ölen ağabeyine benzemektedir.

Sisyphus: The Myth 2021 Zaman Yolculuğu Konulu Dizi
Sisyphus: The Myth 2021

Çantanın düşebileceği koordinatları bulup çantanın peşine düşen Han Tae Sul sonunda valize ulaşır. Bu valiz ağabeyinindir. Diğer yandan Kang Seo Hae gelecekten gelmiştir. Amacı Han Tea Sul’u bulmaktır. Peşine düşen ajanlar, bu ihlalcileri yakalamak ister. Zamanda gelecekten, geçmişe zaman yolculuğu yapan insanların peşine düşen ajanların acıması yoktur.

Sisyphus: The Myth 2021 Zaman Yolculuğu Konulu Dizi
Sisyphus: The Myth 2021

Han Tea Sul kendini bir anda büyük bir komplonun içinde bulur. Sigma adındaki biri gelecekte zaman yolculuklarını düzenleyen kişi olarak her şeyin planlayıcısıdır. Bu teknolojiyi bulan kişi ise Han Tea Sul’dur. Ağabeyi ara ara gözükerek ona zaman yolculuğunun bulunması ile ortaya çıkan komplodan bahserder. Diğer yandan gelecekte büyük bir nükleer savaş çıkacaktır. Savaşı önlemek, Sigma’nın eylemlerine son vermek tabii ki Kang Seo Hae ile olan birlikteliğini ve sevdiği kadını kurtarmak için Han Tea Sul çok zorluklar çekecektir. Zamanda geriye gidip birkaç kez zaman çizgisini değiştirecektir.

Sisyphus: The Myth 2021 Zaman Yolculuğu Konulu Dizi
Sisyphus: The Myth 2021

Dizi incelemesi ve Yorum

Zaman yolculuğu konusu aşağı yukarı aynıdır. Paradokslar, geçmişi değiştirmek, zaman çizgisini değiştirmek gibi konular üzerinde döner. Sisyphus: The Myth de böyle bir dizi. Dizideki en komik evet komik diyorum çünkü gaz maskeli, takım elbiseli ajanlar dizinin ciddiyetini benim için acayip şekilde bozdu. Dizinin gerçeklik havasını kaçırdı. Yine illa diziye bir mutlu aşk, romantik bir hava katmaları mı gerekirdi. Dizinin sonunda zaman çizgisi değişir, başlangıçtaki uçakta bu defa birbirini tanımayan Han Tae Sul ile Kang Seo Hae tesadüfen yan yana yolculuk ederler. Diziye böyle saçma bir romantizm katmanın bir anlamı yoktu.

Dizi puanlaması IMDb

7.0
TOPLAM PUAN
Konu: 7
Oyunculuk: 6
Görüntü: 7
Akıcılık: 7
ZY Tema: 7
Aksiyon: 8
Sisyphus: The Myth 2021 Zaman Yolculuğu Konulu Dizi

Yorumlar

WORDPRESS: 0