Sky in Your Heart Tayland LGBT BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Sky in Your Heart Tayland LGBT BL Dizi

Önceki dizide konu edildiği gibi sevgilisinden ayrılan Khuafah, eski sevgilisinin düğün töreninden sonra sarhoş olur. İki arkadaşı trafik kazası yapar. Bunun sonucu olarak zorunlu kamu cezası alırlar.

Paint with Love Tayland BL Eşcinsel Konulu Dizi
Cherry Blossoms After Winter (2022) Kore BL Dizi
House of Stars LGBT BL Tayland Dizi

Star and Sky: Sky in Your Heart (2022). LGBT gay dizi, gay aşk, aşcinsel sevgili, boys’ love yani BL temalı Tyaland dizisi 8 bölüm. Her bölüm ortalama 45 dakika uzunluğunda. Star and Sky: Star in My Mind (2022) dizisi ile bağlantılı. Önceki dizideki yan karakter dizide başrol ile devam ediyor. Asya LGBT temalı dizi kategorisindeki bilindik, basit ve izleyicisine komedi içerikli BL sunan dizi bilindik temalar içeriyor. Mahsur kalma, aynı odada yaşama, kız arkadaşı varken erkeklerden ilgi duymaya başlama gibi klasik temalar içeren oldukça basit bir dizi.

Yüzlerce LGBT film ve dizi, Netflix orijinal yapımları ve Aysa yapımları, Güney Kore, Japon, Tayland, Tayvan, Çin BL dizi ve filmleri, belgeseller, animasyonlar için yukarıdaki düğmeleri kullanabilirsiniz. Yazar olarak sitede içerik üretmek için kırmızı düğmeyi kullanabilirsiniz.

Sky in Your Heart Tayland LGBT BL Dizi

Önceki dizide konu edildiği gibi sevgilisinden ayrılan Khuafah, eski sevgilisinin düğün töreninden sonra sarhoş olur. İki arkadaşı trafik kazası yapar. Bunun sonucu olarak zorunlu kamu cezası alırlar. 3 arkadaş uzak bir dağ köyünde gönüllü olarak çalışmaya gönderilirler. Doktor Khuafah, ve arkadaşlarının orada zorunlu olarak bulunduklarını sadece birkaç kişi bilir. Bunlardan biri de köyde gönüllü öğretmenli yapan Prince’dir.

Sky in Your Heart Tayland LGBT BL Dizi
Sky in Your Heart

Arkadaşlar dağ köyüne alışmak ve uyum sağlamak için çabalar. Öğretmen Prince ile Knuafah arasında bazen sürtüşmeler, bazen yanlış anlaşmalar olur. Bu sırada köy şefinin kızı Knuafah’a âşık olsa da aşkının karşılığını bulamaz. Köy çocukları öğretmenleri ile Prince arasında bir şeyler olduğun anlar ve bu haberi herkes duyar. Eski sevgilisi ve yaptığı kaza aklına geldikçe üzülen Knuafah soluğu öğretmenin evinde alır. Birbirlerine ısınmaya başlarlar ve bir çift olmaya doğru giderler.

Fakat bazı engeller çıkacaktır. Knuafah’ı bir erkeğe kaptırmak istemeyen kız arkadaşı Knuafah’ın yalan söyleyerek Prince’i değil kendini sevdiğini söyler. Bütün bu yalanlar arasında Prince umduğunu bulacak mıdır?

Bilindik basit konusu ile Tayland BL dizileri arasında standart bir konuya sahip dizi, çok beklentisi olmayan boys’ love izleyicisini eğlendirecektir. Önceki dizinin devamı olmasa da bağlantılı olduğu için diğer diziyi izleyen BL meraklıları bu diziyi de izleyecektir. Genel olarak izleyicisine pek bir şey katmayacak bir öykünün bulunduğu izle unut tarzında bir dizi.

Dizi puanlaması mydramalist

6.8
TOPLAM PUAN
Konu: 6
Oyunculuk: 7
Görüntü: 7
Akıcılık: 7
BL Tema: 7
Sky in Your Heart Tayland LGBT BL Dizi

Yorumlar

WORDPRESS: 0