Slon Elephant LGBT Temalı BL Film

Ana SayfaGay LGBT Film

Slon Elephant LGBT Temalı BL Film

Bartek, yeni arkadaşı ile sevgili olaya başlamıştır. Fakat bu ilişkiye annesi karşıdır, ufacık yerdeki insnalar da onlar hakkında konuşmaya başlayacaktır.

En Güncel Gay LGBT Filmleri BL Tavsiyeleri 10 Öneri
The Thing About Harry (2022) LGBT Temalı Film
My Policeman (2022) Filmi Konusu İncelemesi

Slon Elephant LGBT Temalı BL Film. 2022 Polonya yapım LGBT temalı film 1s 45 dk uzunzuluğunda. Gay aşk, gay sevgili, gay drama fimleri etiketine de sahip yapım ayrıca BL (boys’ love) gibi etiketlere de sahip. Film, doğal ortam, doğal yaşam filmlerini LGBT gay, eşcinsellik temaları ile de seve izleyici için ortalamaya yakın bir izleme keyfi sunacak. Şimdi dramanın ayrıntılarına geçelim.

Yüzlerce LGBT gay temalı filmler, BL diziler ve daha fazlası için site menüsüne bakabilirsiniz. Netflix, Prime Video orijinal LGBT içerikleri, Asya (Tayşand, Güney Kore, Japon, Tayvan) gay temalı dizileri ve filmleri için de site menüsüne bakabilirsiniz. Yorum ve önerilerinizi yazmayı unutmayın.

Slon Elephant LGBT Temalı BL Film

Annesi ile Poplonyanın kırsalında küçük bir köyde y aşayan Bartek, çiftlik ve atlarla uğraşır. Annesi ile çiftliği ve atları satmak, işi geliştirmek ve bırakmak arasında tartışmaları da olur. Günler bu küçük köyde oldukça sıradan ve bir diğerinin aynı gibi geçer. Akşamları kasabanın barında çalışan Bartek, yaşlıların y aşadığı neredeyse hiç genç insanın olmadığı bu yerde yaşamak ile yaşamamak arasındadır.

Gay cinsel kimliği ile burası onun için yaşanılmazdır. Atları, doğa, kırsal, sessizlik içinde yaşarken komşusu aniden ölecektir. Komşunun cenazesine on beş yıldır uzakt olan erkek çocuk Dawid gelecektir. Kİmseyle konuşmak istemeyen Dawid ile ilglenmeye başlayan Bartek, homofobi ve şiddete maruz kalacaktır. Çünkü yeni arkadaşı Dawid’in köyden gitme nedeni de eşcinsel olmasıdır.

Slon Elephant LGBT Temalı BL Film
Slon Elephant

Bartek, yeni arkadaşı ile sevgili olaya başlamıştır. Fakat bu ilişkiye annesi karşıdır, ufacık yerdeki insnalar da onlar hakkında konuşmaya başlayacaktır. Bartel ya burada kalacak ya da sevgilisinin arkasından gidecek, yaşadığı yeri de kaba ve düşmanca davranan insnaları da geride bırakacaktır. Bu onun için zor bir karardır ve hangisini seçecektir?

LGBT gay temalı film BL temalı filmleri seven izleyici için tanıdık gelecektir. Vakşi doğa, kırsalda yaşam temaları gay temalı dizilerde sıkça kullanılır. Kırsalda eşcinsel olmak hem yalnızlık hem de şiddet demektir. Film izleyicisine homofobiyi ve insnaların anlamsız şiddet merakını ve bir diğerinin cinsel yöneliminin nasıl tehdit olarak görüldüğünü yansıtıyor. Gerçekten de eşcinsellik ya da cinsel yönelimler bir diğerinin yaşantısına sıfır etkisi olduğu halde sürekli şiddet ve kötüleme vardır.

Filmde sakim doğa, sessizce akan ırmak, kırsalın o vakşi yanlnızlığı izleyicinin için eişleyecek. Filmde oldukça gerçekçi pastoral temaların yanısıra oyuncuuk ve oyuncu seçimi de oldukça doğal. Asya BL filmlerinden alışkın olduğumuz çok çekici ve bol makyajlı oyuncular yerine gerçekten de halkı, insnaları, o kültürün gerçek bireylerini yansıtan oyuncuları görmek de izleme keyfini artırıyor.

Film puanlaması IMDb

7.0
TOPLAM PUAN
Screenplay: 7
Görüntü: 7
Oyunculuk: 7
Akıcılık: 7
BL Tema: 7
Slon Elephant LGBT Temalı BL Film

Yorumlar

WORDPRESS: 0