Smiley (Smile) 2022, Netflix LGBT Temalı Dizisi

Ana SayfaGay LGBT Diziler

Smiley (Smile) 2022, Netflix LGBT Temalı Dizisi

En son ilişkisinde çok kırılan ve kendini terkedilmiş hisseden Alex, eski erkek arkadaşına sesli mesaj gönderir. Sitem dolu bu bu mesajlar yanlış birine gider. Bütün bu mesajları mimar olarak çalışan Bruno alır.

Remember Me (2022) Tayland BL LGBT Dizi
The Director Who Buys Me Dinner (2022) Kore BL Dizi
Between Us (2022) Tayland LGBT Temalı Dizi

Smiley (Smile) 2022, Netflix LGBT Temalı Dizisi. Netflix orijinal dizileri arasındaki İspanyol yapımı dizi 8 bölüm. Her bölüm ortalama 35 dakika. LGBT kategorisindeki dizi gay, lezbiyen çiftlerin ilişkilerini, aile sorunlarını konu ediniyor. Komedi, drama, aşk türündeki dizi tipik Netflix yapımlarından. Yetişkin LGBT bireylerin yaşamları ve ilişkileri dizinin ana konusu. İzleyici için ortalama bir Netflix dizisi denilebilir.

Yüzlerce LGBT temalı dizi, film Netflix yapımları, televizyon programları ve daha fazlası için site menüsünü kullanabilirsiniz. Yukarıdaki düğmeler sizi hızlıca temel kategorilerdeki BL yapımlara ulaşabilirsiniz. Sitede içerik üretmek isterseniz kırmızı düğmeye dokunun.

Smiley 2022, Netflix LGBT Temalı Dizisi

En son ilişkisinde çok kırılan ve kendini terkedilmiş hisseden Alex, eski erkek arkadaşına sesli mesaj gönderir. Sitem dolu bu bu mesajlar yanlış birine gider. Bütün bu mesajları mimar olarak çalışan Bruno alır. Brono da ilişkilerinde başarısız eşcinsel bireydir. Biraz demode, sıradan, çekici olmayan biridir. Alex tam aksine havalı, kaslı bir barmendir. Partnerinden de beklentileri yüksektir. Yalnızlıktan sıkılan Bruno şansını denemek ister ve sesli mesajların bırakıldığı telefon numarasını arar.

Smiley 2022, Netflix LGBT Temalı Dizisi
Smiley (Smile) 2022

Bu şekilde tanışan Bruno ve Alex birbirlerini sevmezler. Karakterleri uyuşmaz. Alex, oldukça havalı, vücudu sağlam gaylerle birlikte olur. Bruno pek de havalı olmayan, sıradan biridir. Aralarında tartışma ilk buluşmadan itibaren başlar. Bu sırada Alex, istediği ilişkiye göre çekici ve havalı bulduğu biriyle ilgilenmeye başlar. Fakat bir yandan da aklı Bruno’dadır.

Diğer yandan lezbiyen çift Vero ve Patricia aralarındaki sorunları çözmeye çalışırken Patricia’nın ailesi yılbaşı öncesi kutlamaya gelince kızlarının lezbiyen olduğunu öğrenir. Diğer yandan Alex’in annesi de yıllardır görmediği arkadaşı ile tekrar görüşür. Onların da gençlikten kalma özel günleri vardır. Alex’in babasının ve annesinin yıllar sonra gelen dostunun da sırları vardır. Dizi çeşitli yaşlardaki yetişkinlerin birbirleri ile olan öykülerini anlatıyor.

Smiley 2022, Netflix LGBT Temalı Dizisi
Smiley (Smile) 2022

Önemli olan dış görünüş müdür? Yüz güzelliği, vücut ne kadar önemlidir? Yoksa önemli olan yaşama kattığımız değerler midir? Özellikle gay arkadaşlık uygulamalarındaki kullanıcıların eleştirisi de dizide yer alıyor. Aile ilişkileri, cinsel kimlik üzerinden baskılar, insan ilişkilerindeki karmaşıklık gibi konularda dizide var. Dizi biraz yavaş ilerleyen yapıya sahip. Bruno ve Alex acaba kimi seçecek? Lezbiyen çift sorunlarını çözebilecek mi? Diğer aileler de hem kendileri hem de çocuklarının problemlerini çözebilecekler mi?

Dizi puanlaması IMDb

6.8
TOPLAM PUAN
Konu: 7
Görüntü: 7
Akıcılık: 6
Oyunculuk: 7
LGBT Tema: 7
Smiley 2022, Netflix LGBT Temalı Dizisi

Yorumlar

WORDPRESS: 0