Something in My Room 2022 Tayland BL Dizi Konusu

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Something in My Room 2022 Tayland BL Dizi Konusu

Phat, evde bir hayalet olduğunu keşfeder. Arkadaşı Dream ile birlikte ruh çağırırlar ve evdeki tutsak ruh Phob görünür. İlk başta çok korksalar da Phob'a alışırlar.

Enchanté 2022 Tayland BL LGBT Temalı Dizi
Blueming (2022) Güney Kore BL Dizi
Red Balloon (2017) Tayvan LGBT BL Dizi Drama

Something in My Room Tayland BL Dizi konusu, özeti ve dizi hakkında bilgiler. Taylan yapımı LGBT, gay aşk temalı dizi. 45 dakikallık 10 bölümden oluşan dizi ayrıca gizem, doğaüstü, ruh, gibi temaları da içeriyor. Çizgi roman uyarlaması. Lanetli ev, hayalet konulu BL yani Boys’ Love temalı onlarca dizi ve film bulmak mümkün. Bu gay zevgili, eşcinsel aşk konulu dizide de bol bol hayalet var.

Daha fazla LGBT, gay temalı dizi, film, belgesel, animasyon, televizyon şovları ve 100’lerce içeirik için site menüsünü ya da yukarıdaki düğmeleri kullanabilirsiniz. Yazar olarak içeirk eklemek ister msiniz? Kırmızı düğme sizi ilgili sayfaya götürecek.

Something in My Room Konusu Özeti Tayland BL Dizi

Something in My Room dizininin konusu. Babası ünlü bir yönetmen olan Phat, annesi ile birlikte yaşamaya karar verir. Büyük ve oldukçe konforlu bir ev kiralarlar. Gizemli ev sahibi ile yapılan pazarlıkta evi kiralayıp yerleşmeye başlarlar. Fakat evde bir tuhaflık vardır. Ev sahibi kadın evin eski sahibinin öldüğünü de söyleniştir. Eve yerleştiklerinden itibaren evde garip olaylar b aşlar. Phat ve annesi artık ürkmüştür. Ev sahibi kadın ise ev içindekileri kameralar ile izlemektedir.

Something in My Room 2022 Tayland BL Dizi Konusu
Something in My Room

Phat, evde bir hayalet olduğunu keşfeder. Arkadaşı Dream ile birlikte ruh çağırırlar ve evdeki tutsak ruh Phob görünür. İlk başta çok korksalar da Phob’a alışırlar. Phop evin eski sahibidir ve hafızasnı kaybetmiştir. Neden öldüğünü, kim olduğunu bilmez. Ruhlar dünyasında sıkışmıştır. Lanetli bir ruh olmaması için geçmişini hatırlayıp iyi ruhlar dünyasına gitmelidir.

Something in My Room 2022 Tayland BL Dizi Konusu
Something in My Room 2022

Phat’ten yardım ister. Beraber geçmişini araştırılar. Simena bölümünde okuyan bir öğrenci olduğunu ve erkek arkadaşı olduğunu öğrenirler. Aslında Phat da hayalet arkadaşına âşık olmuştur. Birbirleirne dokunamasalar da rüyalarda birbirlerine dokunup öüpüşürler. Phat, hayalet sevilisini Win’den kıskanmaya başlar. Win ölmeden önce Phob’un sevgilisidir.

Something in My Room 2022 Tayland BL Dizi Konusu
Something in My Room

Basit, bir hayaletli ev, temalı LGBT, eşcinsel temalı dizi. Dizi çizgi roandan uyarlanmış. Genel BL izleyicisi için tatmin edici bir eşcinsel (gay) aşk, ateşli sevişme ve aşk sahneleri yoktur. Daha çok basit gerilim ve hayaletler dünyasında geçen bir dizi denilebilir. Ortalamanın biraz altında bir BL.

Dizi punalaması 6.5 mydramalist

Yorumlar

WORDPRESS: 0